Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 minutes ago, Instinkt said:

Kost šake mislim


Ima ih samo 27 😁. I sve mogu da se leče, u zavisnosti od vrste preloma, sa i bez operacije. Kontam da tačan info verovatno niko od nas ovde nema, ali pretpostavićemo da su konsultovani najbolji stručnjaci i da odluku nije doneo doktor iz lokalnog DZ. Uz sve dužno poštovanje prema njima. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:


Ima ih samo 27 😁. I sve mogu da se leče, u zavisnosti od vrste preloma, sa i bez operacije. Kontam da tačan info verovatno niko od nas ovde nema, ali pretpostavićemo da su konsultovani najbolji stručnjaci i da odluku nije doneo doktor iz lokalnog DZ. Uz sve dužno poštovanje prema njima. 

 

Haha tačno sam imao osećaj da te je zanimalo tačno koja (negde kao da sam uhvatio da si dr, Ger 😂) , pa sam pokušao da izguglam; elem sve se svelo da je u pitanju kost šake, u narodu poznata kao Šakina kost 😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Priča se da su u startu zajebali stvar doktori reprezentacije. 

 

U prilog toga mi idu ti neprecizni podaci o njegovom povratku. Prve informacije su bile propušta EP, ali će biti spreman za početak sezone.

Onda je početkom oktobra rekao 2 ili 3 nedelje do skidanja gipsa. A sada info da to neće biti pre polovine novembra.

 

Sve u svemu, dosta zaebana sitiuacija i za njega i za KKP.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Protiv Panate moramo biti spemni u startu da odgovorimo. Oni ce goreti od zelje da nas slome ako mogu vec u prvih par minuta, pred svojim navijacima, zbog 1-4.

 

Nas ce videti kao idealnog rivala da se cupaju iz krize. Nadam se da ce im Zeljko i tim pokazati da su se jako zeznuli u proceni...

Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2022 at 3:38 PM, uvrnuto said:

 

Nisu još izašle karte za Makabi. Biće na ticketline. Najbolje da uzmeš online, stigne ti na mejl. 

 

 

Ovo će biti cene, pa jebiga, u zavisnosti od budžeta i zavisi šta ćeš uzeti. 😄

Svakako preporuka za centralne ili malo ukošene delove i za nivo 200 i 400.

 

Hvala puno na odgovoru. Ništa, refreshuje se ticketline redovno. 😄

Link to comment
Share on other sites

PAO ima mnogo losiji trenutni skor nego sto imaju sastav. Kuci su izgubili od Reala i Monaka skoro pa na jednu loptu, na strani dobili CZ i izgubili od Albe i Makabija, dve ekipe u odlicnim formama u tom trenutku.

Vrlo lako su mogli da imaju bolji skor. Naravno, nisu oni top EL ekipa, ali nisu ni za fenjerasa. Uz to vratio im se Nate i dosao Bacon.

Imamo mi svoje sanse protiv njih i svakako su jedno od gostovanja na kojima se moze traziti pobeda, ali sam stekao utisak da je njihov kvalitet dosta potcenjen i da ce biti nekakva katastrofa ako ih ne dobijemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Klipan said:

PAO ima mnogo losiji trenutni skor nego sto imaju sastav. Kuci su izgubili od Reala i Monaka skoro pa na jednu loptu, na strani dobili CZ i izgubili od Albe i Makabija, dve ekipe u odlicnim formama u tom trenutku.

Vrlo lako su mogli da imaju bolji skor. Naravno, nisu oni top EL ekipa, ali nisu ni za fenjerasa. Uz to vratio im se Nate i dosao Bacon.

Imamo mi svoje sanse protiv njih i svakako su jedno od gostovanja na kojima se moze traziti pobeda, ali sam stekao utisak da je njihov kvalitet dosta potcenjen i da ce biti nekakva katastrofa ako ih ne dobijemo.

 

Klasicna nasa posla potcenjivacka.

 

Taman posla katastrofa, EL je ovo, svako svakog moze da dobije. Ali bi nas poraz mnogo odgurnuo od Top 8, rezultatski.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cooper said:

Zajeban novembar kao kratko ćebe. Biće teško dobiti preko 3 utakmice...

 

@Panathinaikos (3. nov - čet - 20.30)

@Borac Čačak (6. nov - ned - 17.00)

@Olympiacos (10. nov - čet - 20.00)

Maccabi (18. nov - petak - 20.30)

Split (20. nov - nedelja - 19.00)

@Barcelona (22. nov - uto - 20.45)

@Real Madrid (24. nov - čet - 20.45)

@Crvena zvezda (28. nov - pon - 20.00)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

“Nunnally nije trenirao, oseća se loše. Ne znam da li će putovati. Smailagić je dobro. Uskoro će početi da trenira, videćemo kada će početi da igra. Ne očekujem još dvadesetak dana. Što se Alekse tiče, koliko sam shvatio, moraće još tri nedelje da nosi gips.“

Ž.O.

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Zajeban novembar kao kratko ćebe. Biće teško dobiti preko 3 utakmice...

 

@Panathinaikos

@Borac Čačak

@Olympiacos

Maccabi

Split

@Barcelona

@Real Madrid

@Crvena zvezda

 

džaba se vrćemo u Čačak između dve Atine...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ChrisJudd said:

Bez Nanelija su nam baš male šanse u Atini. Jedino da Papapetru odigra vrhunski meč.

 

Čak i uz dobru partiju Janisa, ovo bi značilo previše minuta za Trifu.

Sve u svemu, ulazimo u period preteškog rasporeda sa sve manje opcija. Baš zaebano.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...