Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Marvin said:

Sto bih se ljutio kad nije moj photohsop 😄 Uzeo tad sa foruma, pojma nemam ko je autor

salim se, ovaj je bio jos primitivnije odradjen, zato mi je drazi.

1 hour ago, Dzep said:

Ok, svanuo je divan i sunčan dan u Valensiji, doručak završen, sledi šetnja i na kraju utakmica.

 

Napred Partizan ❤️❤️❤️

Znaci, pivo, vino, mango se danas zove setnja ... dobro da znam 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam prošao pored hale, na putu ka hotelu. Nigde nikog, mirno, ko da se ne igra. Tu je neki ogroman park pored, čisto lepo mirno, razmišljam kako bismo ga mi uništili za 20 minuta, što đubretom što zapišavanjem... ali to je neka druga i tužna priča.

 

Da se vratimo na našu - očekujem da Panter izdominira i da Ledeju i Janisu ne skidaku lopte s glave kao u prvoj sad kad nema Rivera i Klavera

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dzep said:

Upravo sam prošao pored hale, na putu ka hotelu. Nigde nikog, mirno, ko da se ne igra. Tu je neki ogroman park pored, čisto lepo mirno, razmišljam kako bismo ga mi uništili za 20 minuta, što đubretom što zapišavanjem... ali to je neka druga i tužna priča.

 

Da se vratimo na našu - očekujem da Panter izdominira i da Ledeju i Janisu ne skidaku lopte s glave kao u prvoj sad kad nema Rivera i Klavera

 

Brate, nema nikakvog ogromnog parka pored hale. S obzirom da nema ni ljudi, proveri ti još jednom gde si 😄

  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, medobrundo said:

 

Brate, nema nikakvog ogromnog parka pored hale. S obzirom da nema ni ljudi, proveri ti još jednom gde si 😄

 

Brate, desno od hale park, dobro možda nije ogroman, ali je park, bici staza, drveće klupice, a preko puta zastava na hali Valencia pobednik Eurocupa, Fonteta de St Luis, broj sedam vozi, mora da sam na pravom mestu 😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Arsenije Pesic said:

Džep, je l' bila dobra šetnja:classic_biggrin:

 

Vrh 😆

 

Kakav grad, skriveni dragulj, nema milion stanovnika, ali BG o ovoliko prostora može samo da sanja. Da ne pominjem arhitekturu, stari grad, hranu, zanimacije različite vrste... Kola srednje klase, ljudi obučeni normalno, nema nekog napucavanja i razbacivanja kao kod nas (doduše jeste van sezone, ko zna kako je leti)

 

Stvarno mi se ne vraća nazad, isti ovakav osećaj sam imao u Madridu. Barsa je prelep grad, ali nekako tesan. Ovi lepi sunčani gradovi sa mnogo prostora me ubijaju, otvore mi oči i jasno vidim gde ja u stvari živim...

  • Like 39
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...