Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Valjaće za rotacije. Ovo je neki 14. igrač u rosteru.

Sad baš čitam kako žvaljo plaća botove preko 8M juroa mjesečno, kakav danak neiskustvu.

Mogao je za manje pare da osigura vječnost u fotelji a mi i komše da igramo finale Evrolige svake godine.

Mada, sad mi malo sumnjivo ovo curenje spiskova i gađanje Mirote milEonima.

Možda se dosjetio nepomenik.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Madar je u ovom trenutku bolji igrac od Jareta, mozda cak i Aleksa. Pre bih rekao da se islo na kvanitet nego na kvalitet. Ako se jos planira dovodjenje nekog EL PG onda se pravi guzva na bekovskim. Andjusa jos pre mesec dana najavio da ostaje. [emoji24] Gotovo sigurno ce Trifa najvise minuta uzimati na krilu. Znaci nedostaje jedno vrhunsko krilo. Cisto sumnjam da se racuna na Papu u tom slucaju. A i to sa Nunanejom se bas oduzi.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alek The Great said:

Madar je u ovom trenutku bolji igrac od Jareta, mozda cak i Aleksa. Pre bih rekao da se islo na kvanitet nego na kvalitet. Ako se jos planira dovodjenje nekog EL PG onda se pravi guzva na bekovskim.

U pravu si, jedino što ima smisla je da prodamo Madara, pa da dovedemo nekog ozbiljnijeg pleja, a Jaramaz da bude backup, uz Aleksu kao osigurač za mnogobrojne dane u kojima će Jaramaz biti u drvo javorovo modu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Željko je na nekoliko poslednjih kzš pričao kako je pravo čudo što se sezona izgurala sa ovih 12, 13 igrača.

A više puta je tokom godine pričao o neadekvatnom treningu.

 

Jedan virus, 2 isčašenja, lakša istegnuća i nemaš normalan trening.

 

Mislim da će dodati još 2 igrača u odnosu na prošlogodišnju rotaciju.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTime said:

Vama grobarima se ne može udovoljiti, ofanzivno gledano Jare je trenutno ispod Madara i Alekse, ali će pojačati defanzivu na bekovskim pozicijama. I prekoristan je igrač. Ne kvarite mi... 

Pa ne bih se zakleo da je defanzivno jači od ove dvojice.

 

 

 

 

Mislim volim ja Jareta ali na onoj drugoj grobarskoj temi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ne sam Safete said:

Pa ne bih se zakleo da je defanzivno jači od ove dvojice.

 

Ne bih ni ja baš da se kunem, ali je moj utisak da je bolji od Alekse a od Yama svakako. Madaru je energija na toj strani terena uvek na vrhunskom nivou, ali mu jednostavno još uvek nedostaje skilla.

 

7 minutes ago, Beonegro said:

Ali vrijeme radi za njega, na početku sledeće sezone će imati samo 28 godina 🙄

 

Madar 22, Aleksaaaaa 28, Jare 27/8... Znači fali neki plej od cca 25 godina i dobri ste 😄 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Zahvalan igrač za rotaciju. Nama treba 15 igrača, neće svi biti legit EL starteri.

Stvarno ste nenormalni, kao da juče nismo dovodili Vrapce, Đumiće, Šaliće…

A jbm mu miša, mogu li konstatovati da mi oku nije ugodan.

Bodrićemo ga ako stigne kao da mi je brat rodjeni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...