Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ne pamtim kada je neko tako dominantan poput Edija bio pride OVOLIKO zasticen od strane sudija. Bukvano je za najmanji kontakt momentalno dobijao faulove i bacanja. Za kontakte kakvi se sigurno ne sviraju u nasu korist kada smo u napadu. Na sta li ce to tek da lici u Madridu.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kada je neko tako dominantan poput Edija bio pride OVOLIKO zasticen od strane sudija. Bukvano je za najmanji kontakt momentalno dobijao faulove i bacanja. Za kontakte kakvi se sigurno ne sviraju u nasu korist kada smo u napadu. Na sta li ce to tek da lici u Madridu.
Who said Joel Embid?
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem i ja u Željka, u Pantera i posledično ekipu. Naročito posle njegovog motivacionog govora saigračima sinoć. Uglavnom nisam neko ko na životne situacije gleda u stilu čaša je polupuna, ali teško da bih se drugačije izborila sa ovom s obzirom na sve nekošarkaške elemente. 

 

Ipak se mora istaći da ste imali dve meč-lopte koje je bilo (real)no iskoristiti. Ni u ova dva meča Real nije vas nadigrao kao vi njih u Madridu. Nadam se da će igrači tu psihološku barijeru razbiti u G5. 

Link to comment
Share on other sites

Sve se urotilo u ovoj "mučnoj" seriji. Nismo mogli da se radujemo posle onog razmontiravanja u Madridu. Kazne za Lesora i Pantera,povreda Avrama, onaj pako i užas sa decom,sinocna utakmica sa knedlom u grlu,duši...

 

Hajde da ih uništimo u majstorici :frusty:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Dame, naravno, da je pocetak sa Lesorom bio velika greska. Smajli na Tavaresa na startu svakog meca je funkcionisalo besprekorno do sada, zasto menjati odjednom...

 

Plus se osetio tada i manjak energije, pa smo odbrambeno podsetili na čunjeve, kao na pocetku sezone. Na sve to se mađarksi ciglar raspucao i otvorio nam sve rane.

 

Svaka cast ekipi sto je imala snage i stprljenja da preokrene, a pocetak kraja je bio vec u 3/4, kada 2 napada na +2 ne da nismo iskoristili, vec smo ih epski usrali.

 

Ako kapiten nije ispao iz suterske forme, imamo cemu da se nadamo.

Link to comment
Share on other sites

Komšije, nema šta da se priča. Vi ste brutalno pokradeni. Posle prve utakmice, rekao sam prijatelju grobaru "sad će da krene Realova" logistika"". Bilo je očigledno. Kad su videli da gube i drugu, krenuli su svim sredstvima. Naravno, Ljulj je odabran zbog" imena", znali su da neće biti sankcionisan i normalno je izabrao najboljeg igrača koji ujedno ima "kratak fitilj". Sve je bilo jasno kad nisu kažnjeni Ljulj, Musa i Dek. Ostalo je istorija. Ne vidim način da pobedite petu iako ste bolji. Tavares će kao i uvek biti zaštićen, Lesora će da napune ličnim greškama, Pantera i Egzuma će da biju za sve pare i to je to. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, akisaki said:

Ako je skandiranje Musa Turcine....za desetku onda sta pricati.

I zvizdanje kada je povredjeni Dek izlazio...

Ali u principu, kada se uzme u obzir sta je bilo ocekivano i cega smo se pribojavali, publika je bila vise nego korektna

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Komšije, nema šta da se priča. Vi ste brutalno pokradeni. Posle prve utakmice, rekao sam prijatelju grobaru "sad će da krene Realova" logistika"". Bilo je očigledno. Kad su videli da gube i drugu, krenuli su svim sredstvima. Naravno, Ljulj je odabran zbog" imena", znali su da neće biti sankcionisan i normalno je izabrao najboljeg igrača koji ujedno ima "kratak fitilj". Sve je bilo jasno kad nisu kažnjeni Ljulj, Musa i Dek. Ostalo je istorija. Ne vidim način da pobedite petu iako ste bolji. Tavares će kao i uvek biti zaštićen, Lesora će da napune ličnim greškama, Pantera i Egzuma će da biju za sve pare i to je to. 
Kažnjen je Dek, ali nedovoljno
Link to comment
Share on other sites

Po srpskim drustvenim mrezama poput kisnih glista neprestano naviru navijaci reala, pocev od G3. To je nasladjivanje u tolikoj meri, da je prosto odvratno cak i onim iole objektivnijim fanovima kosarke, koji su svesni da bi ovaj Real bio pociscen da smo oni i mi ostali kompletni.

 

Nadam se pobedi u G5, da se kolektivno vrate nazad u svoj silent i safe mode, taman kada im je nada na vrhuncu.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pantelija said:

Komšije, nema šta da se priča. Vi ste brutalno pokradeni. Posle prve utakmice, rekao sam prijatelju grobaru "sad će da krene Realova" logistika"". Bilo je očigledno. Kad su videli da gube i drugu, krenuli su svim sredstvima. Naravno, Ljulj je odabran zbog" imena", znali su da neće biti sankcionisan i normalno je izabrao najboljeg igrača koji ujedno ima "kratak fitilj". Sve je bilo jasno kad nisu kažnjeni Ljulj, Musa i Dek. Ostalo je istorija. Ne vidim način da pobedite petu iako ste bolji. Tavares će kao i uvek biti zaštićen, Lesora će da napune ličnim greškama, Pantera i Egzuma će da biju za sve pare i to je to. 

 

Koliko god da me boli cela ta situacija i njen epilog, osim zbog naših poljuljanih osećanja, nema nijedan objektivan razlog zbog kojeg je Ljulj trebalo da bude kažnjen.

Za taj grubi faul iz frustracije postoji instant kazna u vidu nesportskog faula, koji je iste sekunde i dosuđen. Šta više, u toku samog incidenta, bio je dovoljno pribran da loptu, koja se izodbijala od nekoliko nogu, skloni sa parketa i eliminiše dodatan rizik od povreda.

 

Šugav, nesportski potez iz nemoći, ali ništa više od toga, nije bio učesnik tuče i to je to.

1 hour ago, Instinkt said:

Verujem u KP

 

Pratim i podižem za: Verujem u KKP.

Edited by fillam
  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po srpskim drustvenim mrezama poput kisnih glista neprestano naviru navijaci reala, pocev od G3. To je nasladjivanje u tolikoj meri, da je prosto odvratno cak i onim iole objektivnijim fanovima kosarke, koji su svesni da bi ovaj Real bio pociscen da smo oni i mi ostali kompletni.
 
Nadam se pobedi u G5, da se kolektivno vrate nazad u svoj silent i safe mode, taman kada im je nada na vrhuncu.

Prošlo je vrijeme kad su me ovakva pisanija trigerovala, realno ni ja ne želim njima ništa bolje nego oni nama. Može da se diskutuje ko je prvi uspostavio ovakvu praksu, kokoš i jaje fazon.

Mi igramo za sebe a ne da bi bilo kom čepili usta. Protiv nas su Real, logistika, tradicija a pomalo smo sami sebi najveći protivnici. Ne treba nam još taj pritisak mržnje, negativnog naboja na nivou koji uopšte nije ni nivo na kom se trenutno takmičimo. Bukvalno samo pozitivne misli i ignore.

Budimo kao Željko koji uvijek govori samo o svojoj ekipi, nikad saopštenja, nikad komentar suđenja, nikad prst u oko bilo kome. Meni nekad uspjeva a nekad ne, ali ideali se nikad ne dostignu samo možeš da nastojiš da im se približiš što više.
 
Verujem u K(K)P.


El može ovako? [emoji16]
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Fokusiran Panter otvara sanse za pobedu. Panter koji nije ispao iz ritma niti suterski, niti po pregledu igre i izboru resenja u napadu, niti po angazmanu u odbrani.

 

Ja se nadam i verujem da je sasvim dovoljno vremena proslo (za njegov mindset) od kraja g2 do danas, pa da nikakva indisponiranost ne dodje u obzir u Madridu. Samo fokus na pobedu i izbor pravih resenja.

 

Isto vazi i za Exuma, samo njega vise muci fizicki momenat. A i Naneli ne bi smeo ponovo ovako da se osramoti, nema tog luksuza kada imamo coveka manje spolja.

 

Mene u Madridu najvise brine logistika, a domaci navijaci su realno, non faktor. Mislim da je nasim igracima daleko stresnije kada se na treningu prodere Zeljko, nego 8k ovih kažualaca.

Link to comment
Share on other sites

Fun fact: Sinoć smo sa Anđušićem na parketu za 18 minuta napravili +16 (ubedljivo najbolji +/- u ekipi), sa Nanelijem za nepunih 22 minuta - 21 (najgori +/- u ekipi).

 

Gledajući samo sinoćnu utakmicu, šta god mislili na osnovu dosadašnje reputacije, mnogo više rezona je bilo da Danilo odigra završnicu, jer smo sa njim na parketu izgledali neuporedivo bolje, i on je, osim one jedne brain fart izgubljene lopte, odigrao više nego korektno i izgledao dosta samouverenije nego inače. Sa druge strane, Naneli je očigledno bio u kanalu od starta na obe strane parketa, i nakon tri promašena zicera, jednostavno treba prihvatiti da igraču nije dan, prilagoditi se situaciji, i smanjiti svoja očekivanja od njega u tih 40 minuta.

 

Žao mi je Danila i Ćaće, jer su se pojavili kad je bilo potrebno, ali to pada u zaborav zbog krajnjeg ishoda.

Edited by fillam
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bez provere, i meni je delovalo da smo stalno u plusu sa Danilom na terenu iako nisam imao utisak da ima značajnu ulogu.

 

Opet, razumem zašto se išlo na Nanelija u finišu, jer je u celini bolji igrač. Imao je trojke za pobedu pa se očekivalo da će da "otčepi" jednom, što se dešava dobrim igračima u generalno baš lošoj partiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Po srpskim drustvenim mrezama poput kisnih glista neprestano naviru navijaci reala, pocev od G3. To je nasladjivanje u tolikoj meri, da je prosto odvratno cak i onim iole objektivnijim fanovima kosarke, koji su svesni da bi ovaj Real bio pociscen da smo oni i mi ostali kompletni.

 

Nadam se pobedi u G5, da se kolektivno vrate nazad u svoj silent i safe mode, taman kada im je nada na vrhuncu.

Veruj mi ni vaša strana nije ništa bolja, samo što tebi to ne upada u oči, što je normalno. Zato sam odavno prestao da čitam komentare na vesti ili objave. Ljudi izbacuju iz sebe sve frustracije i gadosti, valjda im je lakše tako. Čitanje tog sadržaja je nepotrebno gubljenje vremena. Još gore je što se stiče utisak da je većina onih što navijaju za suprotni tabor takva, što nije istina, jer normalni ljudi uglavnom izbegavaju da pišu i čitaju takve bljuvotine. Jedino mi je ovaj forum relevantan.

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...