Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Aktivno stvara mitove.

 

nije da mi nesto smeta ali najnizi oblik argumenta (jer to i nije) je prebacivanje diskusije na licni nivo, kao, sta ja radim, iako je diskusija o postovanom tekstu poznatog novinara, koji neumereno velica zeljka (ne tamo gde treba, kao recimo onaj hrvatski novinar kojeg je @Cooper postovao. to je masterpiece pohvala duboko ukorenjen u realnosti zeljkovog dela), jer, hajp je golem i treba ga iskoristiti.

 

edit typos

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Nije bilo realno očekivati da Panter i Lesor prođu bez kazne. Koliko god da je Panterova reakcija ljudska i posledica najgrublje provokacije, ono što je uradio jeste za kaznu. Znači ne može i jedno i drugo - i da odreaguješ 'ljudski' i da 'ne daš na sebe', a da ne dobiješ kaznu.

 

Lesor je dozvolio sebi još jedan džiberski i nasilnički potez, naravno potpuno nepotreban i bez ikakvog opravdanja i ponovo je klubu napravio ogroman problem. Ako već nije bilo do sada, poslednji je trenutak za vrlo ozbiljan razgovor s njim, pošto će svaki sledeći sličan potez multifikovati štetu koju nanosi klubu. I nevezano za štetu, takvom džiberluku nije mesto u Partizanu.

 

Videli smo ko je u čemu bolji u ovoj seriji, prema tome igrati košarku i pobediti, nema boljeg kontraudarca.

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alex_Serbia said:

Mozda i najbolja trenutna forma vidjena u EL ove sezone. Koliko jako mora da nastavi da trenira, toliko i da nadje nacin da sredi i ohladi svoju glavu, jer jedan deo njega je sigurno svestan da je delom kriv za ovo.

 

Neka je i kriv, ima kredita, bar kod mene. Sad je prilika ostalima da istupe i uđu u njegove patike. A on će, siguran sam, vratiti kad bude najbitnije, ja se nadam u finalu EL. 

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, uini said:

nije da mi nesto smeta ali najnizi oblik argumenta (jer to i nije) je prebacivanje diskusije na licni nivo, kao, sta ja radim, i

Po čemu se to razlikuje od više takvih postova u kojima si ti tako foricama prozivao nekog drugog na personalnom nivou?

 

Da ne pričam o tome da iako se neke teme pretresu par puta, nije ti problem da povremeno bacaš udice i čekaš reakcije. Kupi ti nije ravan. Tako sad i to za grobarske mitove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju mi Ticketline poslao 4 karte i sad ko docekati utorak? 

 

Keva mi juce dosla i vidi da sam utucen do bola, kad sam joj rekao zbog cega, morala je da pita ,,ZAR MORAS DA BUDES ISTI OTAC?,, 

 

Jbg moram 🙂

Edited by greenenvy
  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od manje (nažalost) "telegentnih", Šaras odgovara na pitanje vezano za "direktnog" rivala :

 

Nije želeo da komentariše suspenziju od pet utakmica za Geršona Jabuselea.

 

"Ne želim da govorim o tome. Morate da razumete situaciji sa Madridom. Jednostavno ne želim da budem u štampi", istakao je Jasikevičus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Koliko je realno da izguramo zonom utakmicu u utorak? Da li smo to igrali uopšte pod Želimirom?

 

Ne mogu da se setim da li ste imali sekvence sa zonskom odbranom, tbh. Mislim da možete tako deo utakmice, celu baš i ne. Mada who knows, ako se Madriđanima stegne ruka i stane šut. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Koliko je realno da izguramo zonom utakmicu u utorak? Da li smo to igrali uopšte pod Želimirom?

Mislim, nešto neočekivano će da izmisli svakako, u situaciji maltene bez centara koji mogu da zadrže Tavaresa i Poirieta ništa drugo mi ne pada na pamet…

Jel Želimir u zadnjih 10g uopšte igrao zonu? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...