Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Aktivno stvara mitove.

 

nije da mi nesto smeta ali najnizi oblik argumenta (jer to i nije) je prebacivanje diskusije na licni nivo, kao, sta ja radim, iako je diskusija o postovanom tekstu poznatog novinara, koji neumereno velica zeljka (ne tamo gde treba, kao recimo onaj hrvatski novinar kojeg je @Cooper postovao. to je masterpiece pohvala duboko ukorenjen u realnosti zeljkovog dela), jer, hajp je golem i treba ga iskoristiti.

 

edit typos

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Nije bilo realno očekivati da Panter i Lesor prođu bez kazne. Koliko god da je Panterova reakcija ljudska i posledica najgrublje provokacije, ono što je uradio jeste za kaznu. Znači ne može i jedno i drugo - i da odreaguješ 'ljudski' i da 'ne daš na sebe', a da ne dobiješ kaznu.

 

Lesor je dozvolio sebi još jedan džiberski i nasilnički potez, naravno potpuno nepotreban i bez ikakvog opravdanja i ponovo je klubu napravio ogroman problem. Ako već nije bilo do sada, poslednji je trenutak za vrlo ozbiljan razgovor s njim, pošto će svaki sledeći sličan potez multifikovati štetu koju nanosi klubu. I nevezano za štetu, takvom džiberluku nije mesto u Partizanu.

 

Videli smo ko je u čemu bolji u ovoj seriji, prema tome igrati košarku i pobediti, nema boljeg kontraudarca.

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Alex_Serbia said:

Mozda i najbolja trenutna forma vidjena u EL ove sezone. Koliko jako mora da nastavi da trenira, toliko i da nadje nacin da sredi i ohladi svoju glavu, jer jedan deo njega je sigurno svestan da je delom kriv za ovo.

 

Neka je i kriv, ima kredita, bar kod mene. Sad je prilika ostalima da istupe i uđu u njegove patike. A on će, siguran sam, vratiti kad bude najbitnije, ja se nadam u finalu EL. 

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, uini said:

nije da mi nesto smeta ali najnizi oblik argumenta (jer to i nije) je prebacivanje diskusije na licni nivo, kao, sta ja radim, i

Po čemu se to razlikuje od više takvih postova u kojima si ti tako foricama prozivao nekog drugog na personalnom nivou?

 

Da ne pričam o tome da iako se neke teme pretresu par puta, nije ti problem da povremeno bacaš udice i čekaš reakcije. Kupi ti nije ravan. Tako sad i to za grobarske mitove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju mi Ticketline poslao 4 karte i sad ko docekati utorak? 

 

Keva mi juce dosla i vidi da sam utucen do bola, kad sam joj rekao zbog cega, morala je da pita ,,ZAR MORAS DA BUDES ISTI OTAC?,, 

 

Jbg moram 🙂

Edited by greenenvy
  • Like 5
  • Love 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od manje (nažalost) "telegentnih", Šaras odgovara na pitanje vezano za "direktnog" rivala :

 

Nije želeo da komentariše suspenziju od pet utakmica za Geršona Jabuselea.

 

"Ne želim da govorim o tome. Morate da razumete situaciji sa Madridom. Jednostavno ne želim da budem u štampi", istakao je Jasikevičus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, greenenvy said:

Ja bih isao na Balsu i Tristana da obojica prave po 5 licnih i samo jake faulove da prave kad god je prilika. Da im lupaju sekirice kao Rasko Katic. 

 

Tristan da se sa obe ruke obesi oko jedne Tavaresove, ne bi ga usporio ni mm.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Koliko je realno da izguramo zonom utakmicu u utorak? Da li smo to igrali uopšte pod Želimirom?

 

Ne mogu da se setim da li ste imali sekvence sa zonskom odbranom, tbh. Mislim da možete tako deo utakmice, celu baš i ne. Mada who knows, ako se Madriđanima stegne ruka i stane šut. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Koliko je realno da izguramo zonom utakmicu u utorak? Da li smo to igrali uopšte pod Želimirom?

Mislim, nešto neočekivano će da izmisli svakako, u situaciji maltene bez centara koji mogu da zadrže Tavaresa i Poirieta ništa drugo mi ne pada na pamet…

Jel Želimir u zadnjih 10g uopšte igrao zonu? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...