Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

@kendrick 

 

Jasno je da ce Real bolje proci sa suspenzijama s obzirom na duzinu rostera. 

 

Ali serija se seli u Beograd tako da verujem da ce i to biti dodatni boost timu, i bez Pantera i Lesora. 

 

Cak, ako Panter i Lesor dobiju vise od jedne utakmice, vama se i isplati da odigrate sa Realom i 4. utakmicu. I finansijski i sportski (da se ociste suspenzije). Jeste rizik, ali meni ovo sto ste prikazali protiv Reala u Madridu, pogotovo u drugoj utakmici, deluje kao da vas ne bi dobili ni 2x u narednih 7 utakmica. Prosto Zoc>>>Mateo.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, zorex said:

Sjajan meč smo igrali, ali ništa neočekivano. Ja sam pre mesec dana govorio da želim Real u plej-ofu, na pola prve utakmice sam napisao da nevezano od ishoda drugu uzimamo lagano. Ali ovo na kraju nisam mogao da predvidim. Još procesuiram šta se desilo. 

 

Verovatno ću nešto pametnije moći da napišem ujutru, do tada, Željko je bogotac ove igre, a Reala će u utorak jebati Djusa i Tristan!

 

#jednauareni

 

Nemoj previse da smrsas zbog stresa.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

@kendrick 

 

Jasno je da ce Real bolje proci sa suspenzijama s obzirom na duzinu rostera. 

 

Ali serija se seli u Beograd tako da verujem da ce i to biti dodatni boost timu, i bez Pantera i Lesora. 

 

Cak, ako Panter i Lesor dobiju vise od jedne utakmice, vama se i isplati da odigrate sa Realom i 4. utakmicu. I finansijski i sportski (da se ociste suspenzije). Jeste rizik, ali meni ovo sto ste prikazali protiv Reala u Madridu, pogotovo u drugoj utakmici, deluje kao da vas ne bi dobili ni 2x u narednih 7 utakmica. Prosto Zoc>>>Mateo.

 

Brate, apsolutno niko od nas ne razmislja o bilo kakvim 4. utakmicama zbog finansija i ciscenja suspenzija. Popisali smo se na Real Madrid dvaput u 48h, uvuceni smo u brawl na +15 minut i pol pre kraja, nefer je secirati situaciju kada je eskalirala i ko se branio, odgurivao... jednostavno, neki nasi igraci su mogli da reaguju bolje, ali su preko Llulla (prva varnica) a onda i Decka (prva pesnaja) dovedeni u situaciju da se biju. Nije fer da iz te pozicije, dodju u situaciju da tri najbolja igraca nemaju pravo nastupa, koja ne samo da nas igracki masakrira (i bukvalno zahteva juniore da popune broj na klupi), vec totalno obesmisljava bilo kakav gameplan koji Zeljko, za koga smatras da bi doneo pobedu regardless, moze da iznese pred Real Madrid. Zeljko je fenomenalan ovu seriju, ali ne tako sto ce sa Andjusom i Tristanom da igra akcije koje su i ovi nasi najbolji mesecima fejlovali ne bi li dosli do ovakvog trenutka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dugo pratim forum, evo i prilike za prvi upis.

 

Utisci iz hale:

 

1) Sve vreme osecaj da ih gazimo a da mozemo jos jace ako eventualno zagusti. 2/3 gasa, tako mi je delovalo.

 

2) Spanska publika #1: Vec na poluvremenu poneka prazna stolica, tokom 3/4 vec uveliko izlazenje, u 4/4 po 5-6 ljudi ustaje i odlazi nakon naseg kosa ili njihovog promasaja.

 

3) Ljuljova sekirica na Panteru se toliko cula da sam pomislio da mu je lupio samar iz sve snage. Nerealno glasno se culo, maksimalno jako ga je odvalio. Iz tog razloga mislim da je Panteru puko film i da tu nema zasustavljanja koliko god da si mentalno jak. Instinkt, refleks, adrenalin, telo samo reaguje.

 

4) Situacija je toliko brzo eskalirala da je jasno da su pojedini njihovi igraci samo cekali da krene frka. Tu najvise mislim na Decka i na psiho rvaca.

 

5) Spanska publika #2: Od samog starta pritisak na svaku sudijsku odluku u nasu korist, od kopa do 'finih' navijaca iza zapisnickog stola. Mislim da je ovo u velikoj meri uticalo na stvaranje negativnog naboja koji je doveo do stavke 4).

 

Sveukupno, nas tim je fantastican. Nisam se od starta povezao sa ovom ekipom ali sam ih vremenom zavoleo. To je ta underdog koji ujeda prica zbog koje volim Partizan.

 

Put u Madrid, jedan od najlepsih ikada!

 

Sta god da bude do kraja sezone, pamtice se zauvek.

Edited by brazilacjuca
pravopis
  • Like 16
  • Love 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih nagadjala o dužini suspenzija igrača. Ali bih se osvrnula na bojazan da će Real "bolje proći" od Partizana. Podsetimo se:

 

- incident se dogodio na terenu Real Madrida

- inicirali su ga igrači Real Madrida

- pri rezultatskoj razlici od 15 pts u korist gostiju

 

Incident nije izazvala mučena Alba pa da EL zažmuri na to. Jeste, RM je veliki klub, sa reputacijom i istorijom, i upravo kad takav klub zasere, to žestoko odjekne. Moraće Real da se savije mnogo više nego što se misli, a ove PR izjave Llulla i Yabuselea to i pokazuju. 

 

Sa svoje strane, samo pratite Željka - bez pozivanja na linč, odradite domaćinstvo kako treba. Lessort će morati da popije suspenziju za ono, možda i Panter. Ali van toga ne verujem da će vas oštetiti na neki način. Nije ni Partizan KK Trstenik, ovo je gledala cela košarkaška Evropa.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sto ljudi toliko potenciraju Lesora u svemu ovome. Musa je pao kao da ga je neko snajperom oborio. meni je ovde mnogo upitniji Punter i to sta ce sa njim biti. U odnosu na Petruseva gde je dodatno ciljano nasrnuo na njega posle utakmice, ovo je smehotres.

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KockoOblo said:

 

Zato što je čovek, a ne mašina.

 

A znam, naravno. Nego me je jako pogodilo (kao i sve nas). Nakon onog daggera u 1. mecu, nije pao u ekstazu vec bio izuzetno fokusiran i neverovatno trezven. Nisam ni sanjao da se njemu moze desiti poracenje a sada i moguca suspenzija. Na to dodas i Danteovu povredu i Lesora. 3 NAJVAZNIJA igraca pod ogromnim ? za 3. mec.

 

Ne postoji sansa da mi to dobijemo u toj raspodeli snaga, ma ko god ne igrao iz Reala. Dovoljno je da im igra Tavares, a nama Kopriva. Sve i da Panter i Lesor odmore samo 1 mec, bez Dantea u 4. mecu koji onda gledamo kao biti-ili-ne biti, sanse uopste nisu toliko na nasoj strani. Pritisak ce biti enorman.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

Llull je bukvalno odalamio Puntera i zapoceo celu frku, i sam je to priznao. Kakav Punter, on se jos i dobro sudrzao.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

Jbg, moram da pisem SBB-u, imam neki kvar na TV-u, kod mene se to drugacije videlo. Hvala sto si nam otvorio oci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

Frku je zapocela Ljuljova brutalna sekirica Panteru. Jacina tog udarca se ne vidi na snimku.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:

 

Brate, apsolutno niko od nas ne razmislja o bilo kakvim 4. utakmicama zbog finansija i ciscenja suspenzija. Popisali smo se na Real Madrid dvaput u 48h, uvuceni smo u brawl na +15 minut i pol pre kraja, nefer je secirati situaciju kada je eskalirala i ko se branio, odgurivao... jednostavno, neki nasi igraci su mogli da reaguju bolje, ali su preko Llulla (prva varnica) a onda i Decka (prva pesnaja) dovedeni u situaciju da se biju. Nije fer da iz te pozicije, dodju u situaciju da tri najbolja igraca nemaju pravo nastupa, koja ne samo da nas igracki masakrira (i bukvalno zahteva juniore da popune broj na klupi), vec totalno obesmisljava bilo kakav gameplan koji Zeljko, za koga smatras da bi doneo pobedu regardless, moze da iznese pred Real Madrid. Zeljko je fenomenalan ovu seriju, ali ne tako sto ce sa Andjusom i Tristanom da igra akcije koje su i ovi nasi najbolji mesecima fejlovali ne bi li dosli do ovakvog trenutka.

 

Sve nesto gledam kako su Lesora doveli u situaciju da baca Musu na pod - daj ne zajebavaj i ne relativizuj. I Panterovo potezanje pesnice na Ljulja (sreca da nije udario jer bi to bila duza suspenzija) i udaranje Muse (koji je krenuo ka njemu spustenog garda, mozda je i on hteo da bije a mozda i ne, ali Panter nije cekao da to sazna). 

 

To su kazne koje moraju da budu ne samo novcane. Isto tako i sa druge strane, Jabusele, Deck, mozda i Musa, mozda i Ljulj. 

 

Nastalo je sranje, neki su iskulirali, neki nisu, na obe strane, i suspenzije za fizicki sukob moraju biti izrecene, prosto nema druge opcije i sve drugo bi poslalu veoma losu poruku. Ne moze da se gleda to koliko koja odluka utice na koji klub. To bi bio presedan. Ne razumem kako to ne razumes. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

 

Da, najbolje da izbacimo nameran faul na 10 metara od kosa zbog prednje promene iz kalkulacije. Frka se kuvala izlaskom Realovih navijaca, nemoci da se pogodi slobodno bacanje, odbrani neki napad, prizivanje Lasa, zvizduci, kao i konstantno trpanje Partizana van linije 6.75. Llull je iskanalisao frustraciju vecine igraca i navijaca Reala potpuno nepotrebnom sekirom, a Panter iako je mogao da odreaguje smirenije, jeste reagovao na nesportski, nepotreban i pregrub potez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

Ne blamiraj se.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Llull je bukvalno odalamio Puntera i zapoceo celu frku, i sam je to priznao. Kakav Punter, on se jos i dobro sudrzao.

 

Llull je napravio nesportski faul iz frusrtarcije, nesto sto nije nimalo rijetka pojava kad neka ekipa bude pometena na terenu. Kad bi to bio povod za tuce, gledali bi ovakve stvari svako malo. Exum takodjer gura s ledja Llulla dok se ova dvojica gurkaju bez ikakve potrebe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

 

Posle 12h se došlo do relativizacije incidenta. A počelo je tako što si napisao da je Rudy Gospodin Fernandez jedini prišao Exumu. Dokle ćemo da krivimo žrtve što su reagovale, a ne nasilnike što su nasilni?

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Sve nesto gledam kako su Lesora doveli u situaciju da baca Musu na pod - daj ne zajebavaj i ne relativizuj.

 

Ovu diskusiju mozes da smatras zavrsenom nakon ovog mog upisa, a ostavio bih te da porazmislis o onome sto sam napisao u upisu koji si kvoutovao. Partizan jeste uvucen u brawl, kao sto sam napisao, sto je bitan faktor analizirajuci situaciju. Lesor nije bacio Musu pre nego sto je Llull bacio sekiricu, Exum gurnuo, Deck zategao, Punter zategao... vec nakon sto su sevali udarci i gurke u pomenutom metezu. Dakle, Partizan jeste doveden u situaciju/uvucen u tucu, a kako je ko reagovao je druga tema, sto nikako da razdvojis.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...