Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

 

hahahah

podseca me logika na onu decu koja zaradjuju soma jura ali zive sa roditeljima i ponekad plate struju, pa kao, kakve budale ne mogu da zive u ovo zlatno doba

Pokušavam i dalje da shvatim kakve veze ima tvoj upis sa mojim i ne ide mi.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites



What's the overall (estimated or projected) ticket revenue/income?

Again, it depends on how many home games we will have. But we will definitely have over 4 million euros of income, including season and single-game tickets



  • Like 8
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Cooper said:

 

 


What's the overall (estimated or projected) ticket revenue/income?

Again, it depends on how many home games we will have. But we will definitely have over 4 million euros of income, including season and single-game tickets


 

 

 

Ponudite Bogdanu da se vrati iz proklete Amerike. Istog trenutka farbam kosu pola crno-pola belo i kupujem sezonsku.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SportskiPozdrav said:

Je l' priželjkujete više Real ili Barsu?

Ja bih radije Real. Pogotovu ako Kopriva bude spreman za 5 faulova na Ediju i 10 tak minuta. Tamo su dva balkanerosa kojima se lako u glavu može ući i tri španska veterana, ne prevruc domaći teren, flopere koji mogu da dignu našu publiku, na guzatog Jabuselle guzatog Zeka možemo poslati inajvažnije bez Lasa su.

 March 29

 

 11,315 replies

Ne znam self quote pa kacim post sto sam prije one tekme sa Realom napisao. I dalje imam to misljenje samo sam podcjenio guzicu odJabuselle.

 

But ali veceras prvo Pao da uzmemo

 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ne znam kako da se ponasam veceras. Kakva je to tekma kad se ne mora dobiti, iskustva?

Ja ću da pizdim čisto da ne ispadnem iz forme, a usput ću panično da tražim tragove umora, ispadanja iz forme, gubitka fokusa i tome slično.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...