Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Inače, juče tih 11k bez najvernijih. Ne znam je l' su bili na odbojci ili ih je samo mrzelo da se cimaju. Al' mi je nejasno da ne može 50 da ih dođe bar.

A u petak će baš da bude žurka. Ne mogu da dočekam.
Koliko mi je drago što je utakmica bez imperativa pobede. Bukvalno ne znam da li bih izdržao... (ko je rekao Bursa?)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34

 

Priča o uigravanju bi "pila vodu" u novembru prošle godine. Madar je odigrao tipa 110 tekmi u KKPu, Smajli malo manje, Trifa isto tu negde. Ozbiljna brojka.

 

Na kraju krajeva, ako imaš ambiciju da budeš relevantan EL igrač, pa igraš protiv klinca iz Igokee, treba da rešiš makar 1 na 1, a ne samo da se traži rešenje kroz akcije sa xy blokova i kretnji.

 

 

1 minute ago, uvrnuto said:

Bukvalno ne znam da li bih izdržao... (ko je rekao Bursa?)

 

Ja sam rekao, da smo ne daj bobe došli u situaciju da je ta tekma za život, ja bi na istu išao sa 2 neka bensedina u krvi. 

 

Zbog velike pobede u Monako, sada će ovo biti pravo uživanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bez mene u petak, idem u tazbinu (sve cigani...) gde ću sa zadovoljstvom da proslavim Top 8 i to vrlo glasno 😄

 

Elem, juče mi se najviše svidelo kako igra KP - tako se igra, smireno, uz doziranje energije, a opet pametno, asist tu, kad treba prodor, kad treba šut. Ne mogu ništa više od toga da tražim, ušao je u zonu i to je to

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bole Tyson said:

Dal nema jos neko ko ide u tazbinu a da ima karte da uz adekvatnu materijalnu nadoknadu ustupi dijaspori?

 

Ja mislim da svaka sezonska ima jedno 5 rezervnih igrača na čekanju, uz bližeg okruženja samo 😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

Jaramaz, Luča, Vanja i Milutinov. Pakuj. 

 

Što bi značilo da odlaze dva beka, krilo i centar. Anđa je konsenzus, ali ko je drugi bek koji pakuje kofere? Ako dođe Mlohatinov, to znači Lesor ćao. Koje krilo odlazi da ga zameni Luča (jako sklon povredama)? Ćaća oli Nanula? Ili Ledej? Tristać teško da će igde. Možemo li da zadržimo Pantera i Egzuma?

 

A da "samo" uživamo u ovoj sezoni i mislimo o prelaznom roku tamo negde u avgustu? 😁

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ako ponovo budemo igrali EL, to ce biti 80 utakmica u sezoni.

 

Jedino ako opet zelimo da nas povreda nekih bitnijih igraca kosta ozbiljnijeg dometa. Videli smo kako smo se obarali bez Smailagica i Avramovica, a ruku na srce, da se sutiramo u dupe sto sem Papapetrua niko nije imao kakvih takvih problema (pupu, nadam se i da nece). Tako da nam treba sirok roster, a utakmica je dovoljno da svi igraju.

Edited by greenenvy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stiletto said:

Ne znam ima li još koji EL klub koji se oslanja na 12 igrača i u EL i u domaćoj ligi. Evo igramo tri utakmice bez Lesora u ABA, u sve tri 11 u rosteru.


Sve 3 smo isporadjali i sve 3 je prva petorka morala igrati jak broj minuta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Ja bih opet rekao da fokus naše uprave mora biti zadrzati Pantera i Lideja pre svih.

Lidej je prezahvalan igrač a Panter je elite.

 

E da ostanu njih dvojica potrebna je narodna mudrost s juga Srbije...

 

"Što ne možeš s pare, možeš s mnogo pare."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...