Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Opet se plašim da nećemo imati konstantan domaći teren i da će biti seljakanja u 3 sale.

Mislim da smo prošle sezone bili ekipa koja je igrala najmanji broj utakmica u svojoj dvorani.

Nije domaći teren samo navijači i kraći put do sale...

Nešto se mora uraditi po tom pitanju, pa makar igrali na 2 dana razmaka.

Kk je potpisao sa arenom za narednu god.. Imaju valjda prioritet oko izbora termina. Ako se proda preko 7k sezonskih ne moze se u Pionir...

Link to comment
Share on other sites

Pa tako je trebalo i ove sezone.

Pa šta smo dobili.

 

Svako džijudžicu takmičenje, Paja Maus zabani program i koncerti Lepe Brunclik će biti u Areni i tu KKP ne može ništa.

 

Dok raspored za EL ne izađe do kraja jula biće rezervisana Arena do kraja godine.

 

Imaš na sajtu Arene za novembar, Lukas, Grašo, Rieu...

 

Sve četvrtak/petak, montaža, demontaža.

 

Nema od Arene ni 10ak utakmica.

 

A tek oko nove godine nema šanse ili 8. marta.

Edited by Cooper
Link to comment
Share on other sites

To sto mi nismo prioritet je glavni problem, ali nije to samo do toga. Nivo 400 do sada nije bio u prodaji. Da je u prethodnoj sezoni bio u prodaji neka prosecna cena sezonske bi bila cenim 100 jura. A ja garnatujem da ce dnevna karta za EL za taj nivo da bude minimum 1000din, a najverovatnije 1200 bocno i 1500 centralno. Znaci vise se isplati dnevna karta jer ce se narod loziti i puniti Arenu.
Sto se tice zarade ja to gledam ovako. Karte ce poskupeti za nekih 20%. U prodaji ce biti samo donji prsten i on ce se rasprodati, pa bi zarada bila oko 1,5m. Ako se uzme da se od 17 utakmica 10 igraju u Areni, a karta za nivo 400 bude u proseku 10e, to bi znacilo 10 tekmi x 9000 sedista x 10 evra = 900 000. Nije to losa svota, taman za 2 EL igraca.
Svestan sam i toga da je skuplja organizacija utakmice u Areni. Bila je neka prica da kosta oko 40k. E sad pitanje kakva je nasa cena s obzirom da imamo taj potpisan ugovor. Ali pored toga sto vise utakmica u Areni bice veca zarada.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Son_of_a_gun said:

Jesu li nam sad odvezali ruke? emoji849.png

fc70c1e95dededa16ef2b4c23fe7c0bc.jpg

 

9 hours ago, Luchifer89 said:
10 hours ago, Son_of_a_gun said:
Jesu li nam sad odvezali ruke? emoji849.png

fc70c1e95dededa16ef2b4c23fe7c0bc.jpg

Čovkins im poslao xml

 

Komsije, em nasedate na Kuperove fejkove sa Tate, em pricate o necemu sto je vise puta zamerano da treba da ide na Tatu (ili to vazi samo kad mi svratimo)... 😉 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alek The Great said:

To sto mi nismo prioritet je glavni problem, ali nije to samo do toga. Nivo 400 do sada nije bio u prodaji. Da je u prethodnoj sezoni bio u prodaji neka prosecna cena sezonske bi bila cenim 100 jura. A ja garnatujem da ce dnevna karta za EL za taj nivo da bude minimum 1000din, a najverovatnije 1200 bocno i 1500 centralno. Znaci vise se isplati dnevna karta jer ce se narod loziti i puniti Arenu.
Sto se tice zarade ja to gledam ovako. Karte ce poskupeti za nekih 20%. U prodaji ce biti samo donji prsten i on ce se rasprodati, pa bi zarada bila oko 1,5m. Ako se uzme da se od 17 utakmica 10 igraju u Areni, a karta za nivo 400 bude u proseku 10e, to bi znacilo 10 tekmi x 9000 sedista x 10 evra = 900 000. Nije to losa svota, taman za 2 EL igraca.
Svestan sam i toga da je skuplja organizacija utakmice u Areni. Bila je neka prica da kosta oko 40k. E sad pitanje kakva je nasa cena s obzirom da imamo taj potpisan ugovor. Ali pored toga sto vise utakmica u Areni bice veca zarada.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Brate ako 1200 bude nivo 400 nek se ebu i oni i evroliga

 

A sto se tice punjenja arene tu isto vlada velika zabluda... bice vrv puna prva druga tekma ali ako oni nastave sa ovim idiotlukom oko cene karata a mi igru imali ko ove sezone kako vreme odmice ima arena da zjapi prazna... a ne treba areni mnogo da bi bila prazna ustvari mnogo joj treba da ne bi

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

Znam da se vecina ne slaze ali sve preko 100e za sezonsku je bezobrazluk, ok mozda jos jedna crvena ali to je maks - pricam za tribine pionir/nivo 200 arena... parter, loze qrci palci ok to je drugo

 

I niko nikad nije rekao da se sezonska ne isplati vec dal je nesto skupo ili nije, sigurno da je isplativije kupiti sezonsku nego svaku kartu pojedinacno ali nije to tema price

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od samog navijaca, odnosno koliko navijac vrednuje utakmice kluba koji voli i zeli da gleda uzivo u najkvalitetnijem takmicenju.


Ako je tebi 100e max, posteno, ali bezobrazluk nije. Svaki produkt koji plasira klub, kompanija, prodavnica je u skladu sa trzisnom vrednosti (bolje receno, ista se uzima u obzir jelte). Ti si upravo rekao da je bezobrazluk ako 17 EL + 13 ABA utakmica (minimum) vrede vise od 390 dinara za sigurno mesto po odabiru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Son_of_a_gun said:

A dobro sprdamo se malo, mrtvi je dio sezone dok ne krenu transferi. Valjda je jasno da je sprdnja. emoji16.png

Meni jeste, bilo je jos prvi put na tati 😉

 

Cisto ono, da ne bude posle da padne prozivanje ako neko drugi dodje i krene o nerealnim ciframa 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ranzo said:

Znam da se vecina ne slaze ali sve preko 100e za sezonsku je bezobrazluk, ok mozda jos jedna crvena ali to je maks - pricam za tribine pionir/nivo 200 arena... parter, loze qrci palci ok to je drugo

 

I niko nikad nije rekao da se sezonska ne isplati vec dal je nesto skupo ili nije, sigurno da je isplativije kupiti sezonsku nego svaku kartu pojedinacno ali nije to tema price

Ali iskreno, ne znam vi, ali siguran sam veliki deo nas spicka pare svakog dana ni u sta. Ako zelis da klub bude konkurentan, onda je cena na mestu...

Link to comment
Share on other sites

Znam ljude koji dnevno popuse i do 400din. Racunica je jasna koliko je to godisnje. To je njihovo zadovoljstvo, moje je Partizan. I cenim da je i jeftinije i zdravije, ma koliko nasa igra utice na moj "dicky ticker". Ali znate kako ide pesma - "sa partizanom mi smo do smrti..."

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...