Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Elem, sorsi tvrde da smo bili zainteresovani za Niba, a on je ostao u Makabiju i da ćemo tražiti centra u g-league.

 

Što je meni ok, izbor nikad manji, polovnjaci nikad skuplji, daj da se rizikuje malo. Deluje mi da ima solidnih telesina tamo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Elem, sorsi tvrde da smo bili zainteresovani za Niba, a on je ostao u Makabiju i da ćemo tražiti centra u g-league.

 

Što je meni ok, izbor nikad manji, polovnjaci nikad skuplji, daj da se rizikuje malo. Deluje mi da ima solidnih telesina tamo.

 

 

Može Mojsije Brown

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

U bespućima interneta se spominju Nemmis Queta i Kendrick Nunn.


Ja sam dobio poruku da je Kemba vidjen na aerodromu u BG, kakav bi to bio obracun momaka sa Konektikata u sred Srbije. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Na kraju će doći trojica koje niko nije pomenuo k’o i uvijek.

 

Nije bas kao i uvek. Jaramaz i Ponitka su se spomenuli pre dolaska u Partizan. Za Jaramaza je objavio basketnews a Ponitku kkcz insajder par dana pre dolaska. Postoje oba tvita da se nadju. Dakle jedina dva pojacanja za sad su spominjana. Mirotic ako dodje i on je spominjan. Za pleja i centra se nekako i ocekuje da dodju iz Nba/G lige s obzirom da je maltene sve sto valja otislo iz El. Eventualno da dovedete neke igrace koji imaju vazece ugovore kao sto se spominju price za Veselog. Nije vise neki bauk placati obestecenja kao sto je nekad bila misaona imenica za Zvezdu i Partizan.

 

Proslo leto su se spomenuli Naneli i Andjusic pre dolaska. Exum je bio iznenadjenje kao i Papapetru. 2/4. S tim da nikom ne bi palo na pamet da ce kapiten Panatinaikosa pod ugovorom igde preci kao i da ce Exum igrati pleja u Partizanu.

 

Sezonu pre toga je sve bilo iznenadjenje od povratka Zeljka do svega ostalog, bukvalno nikom zivom ne bi palo na pamet za Pantera i Ledeja cak i kad je dosao Zeljko jer se tako nesto bas retko desi da top El igraci predju u ligu nize, mozda ima svega jos nekoliko primera u poslednjih 10 godina.

 

Nakon toga nije bas da ko i uvek na kraju dodju igraci koje niko ne spominje zapravo su nakon tog leta 4/6 spomenuti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...