Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

9 minutes ago, Cooper said:

Ledej je, prema Izraelcima, imao dogovor sa Makabijem za milion dolara i bio pred promocijom.

Onda je Exum potpisao za Dalas i mi smo pojačali ponudu i ostalo je istorija.

To je njihov članak.

Svako ne treba domaće "insajdere" uzimati za ozbiljno, sasvim dovoljno ih ima po Evropi što ne uzimaju burek i jogurt.
 

 

kakve ima veze da li je potrošeno ovoliko ili onoliko novca? to pitam i zvezdaše kada krenu da pišu cifre.

ono, da ti neko kaže 

- uu torimaux, kakve cicojke furaš, mora da si opasan yebač

a ti mu kažeš,

- da brate a zamisli, kurac mi je izuzetno prosečan, čak i mali u odnosu na druge yebače

 

..stvarno koga briga

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nemojte molim vas te price... naravno da je bitno koliko se novca potrosi, mi ovde nemamo nikakvo slobodno trziste, kapitalizam, q palac... i drzavni i privatni sponzori davaju lovu jer moraju jer im je tako neko rekao a ne zato sto su prepoznali ne znam sta (ruku na srce masa tih privatnika je i uspela zahvaljujuci ovakvom (ne)sistemu)... 

 

Uvek je bitno odakle ti pare, ko je dao, zasto je dao, za sta je dao... problem je u tome sto zivimo u ovoj kanalizaciji gde je sve mutno i sve moze al ne mora da znaci gde nam je ekonomija ja tebi ti meni, niko nista ne objavljuje a i to sto objave bog te pita koliko je tacno... pa smo osudjeni na ove tviter insajder i "novinare"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

kakve ima veze da li je potrošeno ovoliko ili onoliko novca? to pitam i zvezdaše kada krenu da pišu cifre.

ono, da ti neko kaže 

- uu torimaux, kakve cicojke furaš, mora da si opasan yebač

a ti mu kažeš,

- da brate a zamisli, kurac mi je izuzetno prosečan, čak i mali u odnosu na druge yebače

 

..stvarno koga briga

Evo topik nema puno strana od početka prelaznog roka pa pogledaj ko je zapeo sa ciframa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

 

Lazu strani novinari jer ih placa Ostoja.

Izvini drug, ne želim da ulazim u raspravu...

Ali....Ostoja je ikebana, ne plaća taj ništa i nikoga.

Sportski pozdrav!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MilošVB said:

@uini

 

Da, zaista neka perverzna potreba da se valjda dokaže da si "pošteniji" time što imaš malo jeftiniji tim od komšije.

 

A onda hajp na maks kad potpisuju Mirotići, Šabazi, Panteri, Kampaci.

 

Kao i do potrebe da se bude žrtva u svemu, što je karakteristično za ove prostore. Mi smo jadni kojima se čini neka nepravda i svi su protiv našeg uspeha. 

 

I smena

Nema se para

 

II smena

Ima pare, nema ko da ih adekvatno investira

 

III smena

Ima pare, ima ko da ih investira ali o5 neki tamo Y ima više para nego mi i o5 smo žrtve

 

🔁

Endless loop

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

kakve ima veze da li je potrošeno ovoliko ili onoliko novca? to pitam i zvezdaše kada krenu da pišu cifre.

 

Pa to jeste bitna stavka svakog sportskog kolektiva 2023. Često se uspeh definiše u skladu sa finansijskom potencijom, tržište zavisi od platežne sposobnosti timova. Priča se i premerava u skladu sa lovom datom na igrača/tim diljem kontinenta, samo je kod nas dodatno zatrovano + postoji dodatni faktor zvani država kao glavni sponzor i jednih i drugih. 

 

Recimo, transfer/wage budžeti premijerligaških ekipa su neizostavni deo diskusija, analize učinka... ali da, kod nas je dosta toksično pa i svaka diskusija na temu izrodi uglavnom pogrešne tačke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DrMV said:

Izvini drug, ne želim da ulazim u raspravu...

Ali....Ostoja je ikebana, ne plaća taj ništa i nikoga.

Sportski pozdrav!

Jel da?

 

Zna Srbin, nećeš Srbina zajebati.

Edited by MilošVB
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Magia said:

 

Lazu strani novinari jer ih placa Ostoja.

 

Isti ti novinari koji sada pišu o vašim ciframa su pre nekog vremena pisali da Petrušev zarađuje 20 hiljada evra mesečno. I za Vildozu su omanuli. Vama je to smešno, mnogima sa naše strane je to istina jer im tako odgovara. Da su za Nanelija napisali da ima duplo više onda bi ovi novinari bili lažovčine, a mnogima sa naše strane ljubitelji istine. :classic_biggrin: Mene iskreno zabole i da je Partizanov budžet 50 miliona, uopšte se time ne bavim. I jedna i druga strana je sve ovo prihvatila, nabjolje da ćutimo i gledamo dok traje. A šta će posle biti 'bem li ga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas zato sto svi znamo kakav je klimat i kako stvari funkcionisu, trebalo bi se manuti bilo kakvih diskusija na temu budzeta, uporedjivanja i licitiranja sa platama igraca. Dokle god je situacija ovakva, zapocinjanje traktata na tu temu je iskljucivo neproduktivna petty patkometrija i treba je sankcionisati momentalno. 

 

Jednako postupati i sa insajderisanjem svake vrste, bez obzira da li je neko nas ili dosao od prekoputa da kaze 'dolazi vam ovaj/onaj'. Kvotujes izvor odnosno konkretan rumor i cao. Ove varijante rekao mi stari svat mog pasenoga i ostali izvori bliski klubu treba da budu iskorenjene, makar bile zaista iz najbolje namere ili se medju njima zakacila i neka zaista autenticna.

  • Like 11
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...