Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Brezovac bi trebalo da je ozbiljan novinar, a Mozzart generalni sponzor. Pa eto.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/partizan-mozzart-bet-racuna-na-mirotica-konacan-odgovor-u-narednih-par-dana/456972


Prvi put da je nesto izaslo iz kluba oko Mirotica, a da nisu dematni. Meni deluje da je Mirotic rekao dolazim cim resim Barsu, a onda su dosli i pritisci i lova od Pao i komplikacije sa Barsom, a nasi nemaju pojma sta se desava pa na ovaj nacin pokusavaju da ga malo pritisnu. 

Kemba u Monaku, pregovori u bg nisu urodili plodom. Ono sto raduje da cemo svakako gledati obracun momaka na Konektikata u EL. 

Edited by fedor
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, longbowman said:

Davajte oca i tvorca svih divljak-privatnika, samo jednom da vidim Žocovu facu kad se opali stepbek trojka sa logoa preko udvajanja i lopta izleti na parking.

 

Samo jednom, posle neka se desi bilo šta.

 

Zar to nije bio Panter cele sezone 21/22?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Zar to nije bio Panter cele sezone 21/22?

 

Tačno, ali Mike sa svojim pedigreom ima sposobnost da otključa totalno novu paletu ljubičaste, da otključa katanac četvorocifrenog krvnog pritiska. 

 

Šalu na stranu, danas mora neki jak potpis da padne. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

A ne mora baš ni grčki ciglar, arealno mi je da Željko uopšte razmišlja o njemu

 

Calathes bio prvak Evrope sa Panatom, kad je Željko bio trener. Igrao na F4 u proseku 26 minuta - 10 poena i indeks 18. Tako da, nema Željko toliko loše iskustvo sa njim.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Marvin said:

A ne mora baš ni grčki ciglar, arealno mi je da Željko uopšte razmišlja o njemu

 

Ne mere baš plej bez šuta u modernom basketu, koliko god bio dobar (ko je rekao Stefan Jović?) 
 

Nije ovo taj Calathes iz Panate...

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Željko što se košarke tiče ima u glavi malčice više nego svi mi na Forumu zajedno. Ako on smatra da zna način da Niku istakne vrline a sakrije mane, ko sam ja da mu protivrečim?

Edited by Stiletto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba objektivno analizirati koji su bili njegovi promašaji sa igračima za koje provereno znamo da je želeo. Ovde ne računam na neke dosta logične izbore koji su se sami nametali, već ono na čemu je insistirao pa promašio. Poznavaoci bi mogli da nam daju neki uvid u ovo. 

 

Ja se grozim pass-first plejeva, floor generala i sličnih, a Nika Kalatesa se posebno grozim. Ne bih imao ništa protiv da pojedem sve ovo ukoliko se to ispostavi kao pogrešna procena. Samo mislim da neko ko ima poene u rukama toliko nadograđuje ofanzivni arsenal ove ekipe da će svaka utakmica za protivnike izgledati kao kada su Sovjeti dovukli 2.5m ljudi ispred Berlina. Ne znaš odakle zuji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...