Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Oh my Dante

 

 

Definitivno meni najdraži stranac u nekom domaćem klubu. Baš mi je krivo, ali mu ujedno želim puno sreće dalje. Gledaće se Dalas, ne zbog Dončića, već zbog Dantea :wink2:

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

 

 

Da mogu da izaberem jednog od Panter, Ledej, Lesor, Exum da ne igra za vas sledece sezone to bi bio Exum. Prva trojica nekako i mogu nekad da se sacuvaju odnosno svedu na neki minimum, Exum da se brani kad probije prvi korak a kasni strana pomoci, ne moze. Doslovno nikada ovako fizicki mocan igrac na poziciji plejmejkera nije igrao u Evroligi.

 

Odlican kosarkas i odlican momak koliko sam ispratio, sve najbolje u Nba i zelim mu da uspe tamo i da bude uspesniji no u prvom mandatu.

 

Od Doncica, Irvinga, Karijevog burazera i ne znam koga jos imaju na bekovskim tesko da ce imati mesta, mozda neki bek ap na sg ili na sf iza Hardaveja. Ne znam jel imaju tu jos nekog. Gledao sam Dalas prosle sezone par puta znam svega 5, 6 igraca.

Link to comment
Share on other sites

pa jeste malo; i exum i nunnally su imali i sjajne i dobre i lose partije.

 

exumova igra je uzbudljivija plebsu, on je centralna figura kad se stusti sa loptom. za nunnallyja ponekad ni ne primetis da je bio na tekmi, ako ne poubacuje neke clutch suteve.

 

ali cekiraj statse u euroleague, neverovatno su slicni, od minuta u igri, do procenata.

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/players/james-nunnally/007400/

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/players/dante-exum/011302/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Magia said:

 

Njegova najbitnija trojka je protiv Efesa, to je preokrenulo sezonu potpuno. Da smo i tu izgubili, pitanje je sta bi se desavalo u nastavku sezone. 

 

 

Realno njegova najvaznija partija je bila protiv SC u Podgorici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

pa jeste malo; i exum i nunnally su imali i sjajne i dobre i lose partije.

 

exumova igra je uzbudljivija plebsu, on je centralna figura kad se stusti sa loptom. za nunnallyja ponekad ni ne primetis da je bio na tekmi, ako ne poubacuje neke clutch suteve.

 

Zato i mislim da je najkorisniji igrač KKP, uz Ledaya.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mislio je verovatno, danilovic, samo bez odbrane.

 

ne znam, meni je i dan-danas danilovic najbolji shootin guard kojeg sam gledao u evropi. jesu clutch obojica ali predrag-sasha kad se onako iz mesta digne na sut, uff. retko odbrsmbeni igrac stigne i da skoci sa njim a dzaba mu i da je skocio, posto ima divljacki odraz i visok sut.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...