Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

10 minutes ago, fedor said:


Bentil i Martin su imali bolju statistiku od Tobija i Bolombija u sezonama pre nego sto su dosli kod vas. U Oly i Milanu ne u nekim tamo krs ekipama.

 

Bentil je dobio priliku jer im se povredila cetvorka.

 

Pritom je Bentil cetvorka te ne mozes porediti njegovu statistiku sa centrima koji imaju jedan nacin za postizanje poena.

 

Martin je imao losiju statistiku nego Tobi jer osim sto je gotovo ista poeni i skokovi ovaj ima i sut za 3 i znacajno bolje procente sveukupno, a za mrvicu bolju nego Bolomboj ali je igrao i par minuta vise od njega prosecno jer je bio jedini bek ap dok je Bolomboj delio tu poziciju sa Blekom uz Fala startera.

 

Ma nebitna prica za ovu temu. Nadam se da se Zorex salio sa onim sto je pisao.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne vjerujem da se i ovdje ljudi primaju na ovu zajebanciju utakmice koju nismo smjeli. Šta je s glavom?

Sprdnja je parodija na tvit star godinu dana koji je tada napisao neki komšija, mjesec dana se sprdaju na isti fazon i još uvijek ima neko da se upeca. Nevera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cooper said:

 

 

 

Ni jadna cifra ovde nema veze sa vezom, kao i korelacija između njih...

Postenije bi bilo reci da se vremena menjaju i da je sobzirom na iznete cinjenice de facto Buducnost u odnosu na Partizan postla provincijski klub. Jos samo jedno, imajuci u vidu uslove za Mirotica koliko to zadovoljstvo podize poreski dug Partizana. Ali dobro to mozes da odgovoris od ponedeljka za vikend proslavite Mirotica, red je.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ja ne vjerujem da se i ovdje ljudi primaju na ovu zajebanciju utakmice koju nismo smjeli. Šta je s glavom?

Sprdnja je parodija na tvit star godinu dana koji je tada napisao neki komšija, mjesec dana se sprdaju na isti fazon i još uvijek ima neko da se upeca. Nevera.

 

Ostavio sam opciju da se salio, nisam ispratio taj tvit star godinu dana.

 

Prvi deo upisa mi je delovao kao da je bio ozbiljan a drugi da se salio sa Uinijem. 

 

Onda se izvinjavam, moja losa procena ako se salio za sve.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Bentil je dobio priliku jer im se povredila cetvorka.

 

Pritom je Bentil cetvorka te ne mozes porediti njegovu statistiku sa centrima koji imaju jedan nacin za postizanje poena.

 

Martin je imao losiju statistiku nego Tobi jer osim sto je gotovo ista poeni i skokovi ovaj ima i sut za 3 i znacajno bolje procente sveukupno, a za mrvicu bolju nego Bolomboj ali je igrao i par minuta vise od njega prosecno jer je bio jedini bek ap dok je Bolomboj delio tu poziciju sa Blekom uz Fala startera.

 

Ma nebitna prica za ovu temu. Nadam se da se Zorex salio sa onim sto je pisao.



Ja sam siguran da je ironija jer ta fora sa utakmicom koju nismo smeli dobiti ide vec neko vreme. 

Samo sam hteo da kazem da nije da ste vi prosle godine bili u ne znam kakvoj banani i dovodili puste prosjake, ako gledamo iskljucivo kroz prizmu ovogodisnjih pojacanja zvezde, koji su kao na traci identicni igraci onima od prosle godine sto se tice brojki. Fali jos jedan star tipa Vildoza da to bude tu negde, jer ajde reci cemo da Tobi/Bolomboj ne mogu losije od prethodnika, Sabaz nije Kamapco, ali generalno sa jos jednim igracem je to otprilike to, opet kazem sto se tice statistike iz sezone pre. Sto na kraju ne mora da se preslika na konacne uspehe i rezultate. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fedor said:



Ja sam siguran da je ironija jer ta fora sa utakmicom koju nismo smeli dobiti ide vec neko vreme. 

Samo sam hteo da kazem da nije da ste vi prosle godine bili u ne znam kakvoj banani i dovodili puste prosjake, ako gledamo iskljucivo kroz prizmu ovogodisnjih pojacanja zvezde, koji su kao na traci identicni igraci onima od prosle godine sto se tice brojki. Fali jos jedan star tipa Vildoza da to bude tu negde, jer ajde reci cemo da Tobi/Bolomboj ne mogu losije od prethodnika, Sabaz nije Kamapco, ali generalno sa jos jednim igracem je to otprilike to, opet kazem sto se tice statistike iz sezone pre. Sto na kraju ne mora da se preslika na konacne uspehe i rezultate. 

Ne znam koji to nisu smeli dobiti/izgubiti utakmicu od ova dva tima ali znam samo jedno: Da Željko nije dobio ovu utakmicu bio bi već sad bivši od svojih navijača.

A ti kaži da ne bi!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Benito said:

Velika vecina vas je pisala da nece Mirotu dok se povezivao sa nama, da vidimo da li ste ostali dosledni komsije 😁

 

Ja dosledan. Ne bih. Ako dođe, ništa od F4.

 

5 minutes ago, Alexandar said:

Ne znam koji to nisu smeli dobiti/izgubiti utakmicu od ova dva tima ali znam samo jedno: Da Željko nije dobio ovu utakmicu bio bi već sad bivši od svojih navijača.

A ti kaži da ne bi!

 

Ne mora @fedor ja ću ti kažem.

Ne bi bio bivši.

Mi se ne ložimo na ABA (italic, nemam na telefonu), nego na nešto drugo.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Možda sam ja lud, i uprkos tome što shvatam sve prednosti dovođenja Mirotića, meni stvarno nije jasno zbog čega bi pljunuli tolike pare dok na deficitarnim pozicijama ne samo da nismo nikoga doveli već nema ni klasičnih novinarskih proseravanja. 

 

Imam osećaj da smo lik koji vozi Rolls Royce Cullinan dok mu sa kuće otpada crep, a tek kad bude stani pani, pokriće tu rupu najlonom koji bude našao u poslednji čas. Cifre oko Mirotića su dosta konfuzne, može li neko da mi kaže koga smo sve mogli da dovedemo na 1 i 5 za te novce koje planiramo da damo njemu ? 

 

Doduše, jedini osigurač u celoj ovoj priči mi je to da je uvek Željkova poslednja i da ne bi doveo igrača da mu zaista ne treba i da postoji neki plan koji nije dizanje hajpa. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3.500.000$ po sezoni. Za jednog igrača.

Let. That. Sink.

Ako je to tačno, onda je u pitanju odvratno bahaćenje tuđim novcem zarad zadovoljavanja političkih interesa jednog psihički bolesnog čoveka.

Srbija in a nutshell. Postali smo sve ono čega sam se gadio.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Gb92 said:

Za pare od Mirotica smo mogli da zadrzimo ceo tim na okupu. Zbog toga pizdim jako.  Uz male korekcije i pojacanje neko na 3/4. 

 

Papa je zeleo kuci, Dante u NBA (ugovor mu je samo 6.2 miliona za 2 sezone, a na to odbij USA porez. Dakle cista zelja za ligom, ne nuzno novcem), dok je sve izvesnije da Lesora nismo zeleli da zadrzavamo. O Madaru ne bih opet, ovako brzo.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ove silne milke koje se spominju za mirotu nisu tacne... mada sam klub ce biti kriv ako ne demantuje ove spekulacije bez obzira kako se to sve sa miroticem zavrsilo

Ne da demantuje nego da bukvalno napusi q sve te "novinare insajdere"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...