Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ja jesam. Ni on ni Kalates mi se ne svidjaju. Prvo razbacivanje s parama drugi nisu tip igraca koje volim. 

 

Al jbg necu prestati zbog toga da navijam za Partizan i da se nadam EL tituli...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko do sada vidim, za razliku od komšija koji dovode igrača iz NBA (imao platu od 1,8 miliona dolara) da bude treći centar i igrače iz F4 ekipa, naša dosadašnja pojačanja su sa samog dna EL kace. Izgleda da smo zaista dobili utakmicu koju nismo smeli. Ostaje da se uzdamo u efekat opruge i da upozorimo rivale da zmaj udara repom. Uz pozdrave i muzičku numeru džaba vam novci. 

 

Trudio sam se da sve pokrijem, vezane ruke i noge mi se nisu ovog puta uklapale, to će uini.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Ne znam čemu nervoza oko Mirotića.

 

Momak još nije rešio ugvor sa Barselonom.

Tek kad to dogovori kreće igranka, pola EL traži takvog igrača.

I Oli, Pao, Fener, Efes, Milano, Zvezda, Monako...

 

Mozda je najbolje o njemu da se pise na topiku evroliga transferi.

 

Ove najave raznih borbi, pobeda, telegrafa, monografa... ne bih komentarisao. Samo lupaju o sastancima prvo u PG, pa BG.

Klasični tabloidni tekstovi koji ne potpisuju pouzdani sportski novinari.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SamoFlacko said:
3 hours ago, Snjofko said:
E, ako cdm saznaje...

cdm nikad ne izlazi sa ovakvim informacija, pa vrlo moguce da je info iz cg tacan.

recimo ovaj deo je nidje veze jer ni jedan jedini sporski portal u Spaniji nije javio da je bilo sta zavrseno sa Barselonom.

Quote

Nakon što je dogovorio uslove raskida ugovora sa Barselonom, španski reprezentativac prihvatio je poziv iz Beograda.

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Igor_ said:

Neto vrlo verovatno. 

Ne to. Nešto bolje.

Ako dođu ta dvojica, za koje opet imam info iz druge ruke, biće u najgorem slučaju isto kao da su ostali Exum i Lesor.

Edited by ChrisJudd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo sam bio u fazonu, ma kakav Mirota, to ne može ni na igrici. Onda sam bio u fazonu, pa ne znam, ne uklapa mi se nekako, a i Zach je produžio. E sad sam već u fazonu, daj više tu sliku na instagramu, šlogiraću se od sreće. 😆

 

Ne znam, takva se klasa ne propušta (kad smo već sa novcem na ti), i sama činjenica da on odabere KKP u ovom trenutku, govori o položaju kluba i ambicijama. O uklapanju ima ko da brine. 🙂 

 

Avramović

Punter

Nun

Mirota

LeDay

 

Kakav bi to run&gun mogao da bude. 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites



Koliko do sada vidim, za razliku od komšija koji dovode igrača iz NBA (imao platu od 1,8 miliona dolara) da bude treći centar i igrače iz F4 ekipa, naša dosadašnja pojačanja su sa samog dna EL kace. Izgleda da smo zaista dobili utakmicu koju nismo smeli.


Zar je i ovde pocelo sa tim "dobijena utakmica koja nije trebala"?! [emoji35]
A sto se tice Simonovica decko jeste imao 1,7m dolara, ali bruto. U drzavi Ilinois je odnos neto-bruto najveci i skoro je isti - 50%. Tako da prevedeno u novcima to bi bilo oko 750k evra godisnje cisto njemu. Ali sumnjam da je dobio manje od te svote, a opet tesko da je dobio vise od milke.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Xpert said:

Trebalo bi da je Mirotić završen. Stižu potvrde sa više strana.

Iz Podgorice javljaju da ce budzet Buducnosti biti 3 miliona, a sportklub javlja da je Mirotic potpisao za 3.5 miliona.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, zorex said:

Koliko do sada vidim, za razliku od komšija koji dovode igrača iz NBA (imao platu od 1,8 miliona dolara) da bude treći centar

 

Simonovic ce biti bek ap na 4.

 

Imao je i Smajli 1.5 miliona u Nba pa je doveden za bek ap centra i to za Evrokup. Imao je vise utakmica tamo no Simonovic i vise sedeo na klupi Goldena, ovaj je vise bio g liga.

 

Kurucs je imao 1.7 miliona u Nba, pregrst Nba utakmica, doveden je za Evrokup, na kraju nije bio ni 12. I kakvo to veze ima sa bilo cim. Losa poredjenja.

 

45 minutes ago, zorex said:

igrače iz F4 ekipa

 

Tobi, Bolomboj i Hanga zajedno nemaju minuta na f4 koliko su imali Papapetru, Ledej i Panter ukupno. Exum imao vise od Tobija i Bolomboja a nisam ga ni spomenuo. Jos ako dodje Mirotic...

 

Jedno su starteri sa f4 ekipa a drugo treci igraci na toj poziciji u ekipi kao sto je Bolomboj bio bukvalno treci centar Olimpijakosa a Tobi treci centar Barselone. Hanga takodje nije bio ni u 8 najvaznijih igraca Reala. Svi ovi vasi od iznad su bili u nekoliko najvaznijih igraca svojih ekipa.

 

50 minutes ago, zorex said:

naša dosadašnja pojačanja su sa samog dna EL kace.

 

Ali ste produzili dvojicu maltene najboljih igraca dok mi nismo ni trojicu najboljih.

 

Bolje nosioci timova sa dna el kace no 9. igrac f4 tima. Po meni se Ponitka bolje kotira od Hange pride Hanga ima i 34. godine, al mozda ne budu ista pozicija pa nisu bas skroz za poredjenje. Dobro Jaramaz nije neko pojacanje al njega ste ionako doveli za treceg plejmejkera kao zamenu za Madara najbolje da i na toj poziciji dovodite f4 pojacanja.

 

Uostalom tek ste doveli dva pojacanja, polako. Ima jos trojicu da dovedete.

 

53 minutes ago, zorex said:

Izgleda da smo zaista dobili utakmicu koju nismo smeli.

 

Kada ste dobili "utakmicu koju niste smeli" produzili ste dva nosioca, verovatno ce i Nanelija, doveli Ponitku umesto Papapetrua sto je apgrejd, Mirotic se spominje da je zavrsen, a Ostoja najavljuje tim za f4.

 

Verovatno bi vise voleo da ste prosli kao mi da vam sad ode trener i 5 najboljih igraca, da vam dodje trener pocetnik i pojacanja iz Australije, 34. godisnjak iz Evrokupa, vozac kamiona, 3. opcija na 4 iz Armanija, bek ap centar f4 ekipe nakon dve operacije kolena i jedino Nedovic kao jedino pravo El pojacanje, sa svojom istorijom povreda. Sve i da dodju Vildoza i Kampaco u doselekciji....

 

Nebo i zemlja.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

Verovatno bi vise voleo da ste prosli kao mi da vam sad ode trener i 5 najboljih igraca, da vam dodje trener pocetnik i pojacanja iz Australije, 34. godisnjak iz Evrokupa, vozac kamiona, 3. opcija na 4 iz Armanija, bek ap centar f4 ekipe nakon dve operacije kolena i jedino Nedovic kao jedino pravo El pojacanje, sa svojom istorijom povreda. Sve i da dodju Vildoza i Kampaco u doselekciji....

 

Nebo i zemlja.

 


Bentil i Martin su imali bolju statistiku od Tobija i Bolombija u sezonama pre nego sto su dosli kod vas. U Oly i Milanu ne u nekim tamo krs ekipama. 
I Nedovic naravno identicnu kao Sabaz recimo prosle sezone. 
Ispada iz tvog posta da ste dovodili neke tarabe, a doveli ste bukvalno identicna tri igraca koja ste doveli i ova godine (ako je tacno da je brat Sabaz gotova stvar). 

Edited by fedor
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, suptil said:

Iz Podgorice javljaju da ce budzet Buducnosti biti 3 miliona, a sportklub javlja da je Mirotic potpisao za 3.5 miliona.

To sto Jelena Zvezdica sa SK pise ne znaci nista osim da se neko unervozio :classic_cool:

 

Svakako i ona ima klasicno lupetanje u tekstu, kao na primer...

 

Quote

Mirotiću Barselona duguje oko 20 miliona evra, ali mu za raskid ugovora nudi daleko manje, ali poslednje informacije ukazuju da je dogovor blizu i da je dogovorena suma 17 miliona.

:classic_laugh:

 

Ni jadna cifra ovde nema veze sa vezom, kao i korelacija između njih...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...