Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

13 minutes ago, Aman 2 said:

? Jaramaz Avramovic 

Panter Andjusic Trifa

Naneli Ponitka 

Mirotic Ledej 

? Smajli Koprivica 

 

Biće seksi košarke bez obzira na nepoznate.

Da li si siguran da će se dovoditi još jedan centar koji bi bio starter ako Mirotić dođe?

 

Smailagić je pri kraju sezone pokazao veliki napredak, bilo bi ludo da dovedemo još jednog dobrog visokog ispred njega.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Da li si siguran da će se dovoditi još jedan centar koji bi bio starter ako Mirotić dođe?

 

Smailagić je pri kraju sezone pokazao veliki napredak, bilo bi ludo da dovedemo još jednog dobrog visokog ispred njega.

Definitivno mora još jedna petica, pre svega defanzivno orijentisana.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, longbowman said:

 

Nadam se da je Panter spreman na zagarantovanih 39 minuta u svakoj utakmici ABA/EL. 

 

Ma rotirace se tu i Jaramaz i Avramovic. Trifunovic nece tu dobijati minuta ja verujem. Mada mi se svakako ne svidja sto je Djusa i dalje peti bek, jer znamo da nece isporuciti kada bude zatrebao. Cak verujem da ce i Naneli na 2 biti dovoljno cesto, mada bi to znacilo da ce Trifa imati dobru minutazu, sto mi nije ohrabrujuce. 

 

Andjusic moze samo da bude koristan tako sto ce trcati kao lud kroz blokove i da pripaljuje iz dobrih pozicija kad primi loptu. Dokle god bude pokusavao nejgove asistencije i glumio Chrisa Paula sa ball handlingom Kwame Browna, we are fucked. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Uh, grozne opcije. Ozla oca odgore matere... Nastavicu da se nadam da su ovo sve patke...

Li nikako ali Nik je doktor košarke. Mislim da nam baš takav plej treba. Sa njim na terenu ne postoji šansa da proćerdamo +20, što nam se redovno dešava. 

Svakako bolja opcija nego neki pripaljivač odbrane bez.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wingwalker said:

I od mene izvinjenje za kornetovog brata...mogu da zamislim šta ti je izreplicirao na ono.

 

Slabije mi ide kapiranje ironije i sarkazma, sta ces, a i ne vidim to kao neku prednost u zivotu... Delovao mi je da prvi deo po malo i ozbiljno pise a posle da se sali sa Uinijem, no dobro... Dobro je da znam da se Zorex salio sa onim, ima na primer barem 10 ljudi sa ove teme koji bi i ozbiljno napisali isto ono sto je i Zorex da postoji tata i dalje i sto smo imali prilike tamo da citamo dosta bez da se sale i da se neko izvinjava za njih.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alexandar said:

Ne znam koji to nisu smeli dobiti/izgubiti utakmicu od ova dva tima ali znam samo jedno: Da Željko nije dobio ovu utakmicu bio bi već sad bivši od svojih navijača.

A ti kaži da ne bi!


Postoji u mom gradu jedan covek koji je kao klinac sa drugom bez dinara krenuo na finale u Istanbul, a nekim cudom uspeo i da stigne i da udje i da gleda. Jedan od vernijih navijaca Partizana, osnivac grobarske navijacke grupe cija zastava i dalje stoji na jugu, sada vec covek u srednjim godinama, mozda daleko od tribine, ali ne i od Partizana. Uglavnom, par dana nakon sto se Zeljko vratio, sretnem ja pomenutog na ulazu u neku od brojnih kladionica i onako ga usput pitam: "Stevo hocemo li konacno uraditi nesto u basketu?", a on mi kaze jednu veliku istinu i odgovor na tvoje pitanje: "Pa sta nam vise od ovog treba?!"

I u pravu je bio nista nam vise od toga nije trebalo, a dobili smo mnogo vise. Uvek ce biti onih koji ce zvizdati, pljuvati i terati, od milja nazvanih "pederi sa zapada", ali takvi iako su najglasniji su i najmalobrojniji.

 

Zeljko Obradovic moze da izgubi svaku sledecu utakmicu koju bude sedeo na klupi, opet kod (pravih) navijaca Partizana nikad nece biti bivsi. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

? Jaramaz Avramovic 
Panter Andjusic Trifa
Naneli Ponitka 
Mirotic Ledej 
? Smajli Koprivica 
 
Biće seksi košarke bez obzira na nepoznate.

Mislim da će doći bar još dvojica spolja, čisti plej i jedan 1/2. Bez dva pleja smo i ostali a ulazak u sezonu sa samo Punterom na dvojci nema smisla.

Moguće da će biti i drugih dolazaka, 15 igrača je neki optimum za broj utakmica koje ćemo odigrati.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da će Partizan dovoditi prvog centra koji bi pojeo većinu minuta na toj poziciji, pre će Leday da igra dosta u paru sa Miroticem. Ukoliko bi pak doveli nekog, to bi dosta smanjilo minute Ledeju, na max 10-15 u proseku kad su bitne utakmice. Verovatno bi bio najplacenija takva rezerva u istoriji EL, pa mi je nekako neverovatno da poverujem da je to plan.

16 minutes ago, Kronostime said:

:classic_biggrin:

 

She ovo jedan Kelates može da poništi 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nanula je ostao, svi ostali mogu a ne moraju doći što se mene tiče.

 

 

Usput, da se oprostim od ponajdraže generacije u KKPu sa najboljim klipom koji je iko ikada napravio 

 

 

I nek se jebu i Ostoja i Miško i Jam, trebao je ostati.

Edited by Ne sam Safete
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Ne sam Safete said:

Nanula je ostao, svi ostali mogu a ne moraju doći što se mene tiče.

 

 

Usput, da se oprostim od ponajdraže generacije u KKPu sa najboljim klipom koji je iko ikada napravio 

 

 

 

Vrh klip, e sad što se tiče ponajdraže generacije, kod mene ovi mogu da se bore za visoko peto mesto otprilike.

 

48 minutes ago, Ne sam Safete said:

I nek se jebu i Ostoja i Miško i Jam, trebao je ostati.

 

Amen to that.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo završili poziciju 3 sa Nanulaćem, Janošem i Trifom jasno je da neće biti kombinacija kao prošle sezone sa Papijem na 4.

Trenutno za minute na 4 i 5 konkurišu Ledej, Smajli i Kopriva posle propuštene 90% sezone.

Ovaj dogovor ECA i FIBA oko prozora nam govori da ćemo dobiti još više duplih EL kola i u kombinaciji gde ne smeš da izgubiš u ABA zbog prednosti domaćeg terena vodi ka nešto široj rotaciji.


Ne treba biti astrofizičar i zaključiti da su potrebna još 2 top igrača na visokim pozicijama jer to zahteva konkurencija za top8.

Ledej, X,
X, Smajli, Balša...

... je neki minimum za ulazak u sezonu od 80 utakmica.

Tu najverovatnije treba i neki mlađi koji bi povremeno ulazio za ABA.

Evo baš bih voleo da vidim koliko će top10 EL timova imati svog Smajlija i svog Balšu kao 4. i 5. opcije. Kladim se da će mnogi imati i 6. opcije boljeg kvaliteta.

A što se minutaže Ledeja tiče, nije fer prema njemu da ne dobije adekvatnu zamenu. Lik je igrao preko 1200 minuta u EL sa prosekom od 2.4 faula, bez dozvoljene agresivnosti zbog uloge važnosti za tim i često bez svežine u finišu utakmice.

89e94646a8e4bda567837f059f45d1a8.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...