Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

18 minutes ago, realno *w said:

Jedini neracionalan je bio Aleksa sa svojih 9-2 iz igre, za samo 15 minuta na terenu.

 

Što reče @Dzep, Aleksa igra po nekom automatizmu, pa ako ga ide ide, ako ne, jebiga. Nekako nema sredine.

 

Isto tako i za Alena važi. Znalo se da će dati trojku kad je ušao. Hebe se njemu kakva je tekma u pitanju, ko ga čuva, ko je protivnik. 

 

Ali Panterovi šutevi sa jedne (uglavnom direktne) noge. ❤️ AAAAAA

 

 

1 hour ago, uvrnuto said:

 

 

 

 

 

 

Imamo novi ugao i Papapetru Novu Gvineju u kadru

Edited by uvrnuto
  • Like 5
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da je pivo bilo loša ideja... 

 

Anyway, nema šansi da je @uvrnutoikakav baksuz! 

 

A dokazaće vam to svima u Kaunasu.

 

Igrali smo jako dobro, ima tu još prostora za napredak, a ako daš 104p a i dalje misliš da ima mesta za bolje, onda smo na dobrom putu...

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dzep said:

... 

 

Anyway, nema šansi da je @uvrnutoikakav baksuz! 

 

A dokazaće vam to svima u Kaunasu.

 

...

 

ne da nema sanse da nije, vec sada postoji mala sansa da nije. mozda bi juce dobili 30 razlike da nije njega, you gotta look at that.

 

ako zelis da cekiras tezu u kaunasu, samo napred. ja bih ga za svaki slucaj zrtvovao onim litvancima sto igraju ono pljeskanje rukama, samo ga stavis izmedju njih dok igraju en-den-dinu-savarakatinu

Link to comment
Share on other sites

Par crtica samo, iscrpljen sam previše za neki veći elaborat:

- Priprema utakmice sa moje strane, vi mislite da je lako otići na utakmicu a da ste ja - sretne gaće, sretne čarape, sretne tole, sretni džemper (kaže gospoja koji će ti kurac džemper, biće 300 stepeni), sretna elektronska cigareta (to sam skoro uveo [emoji16]). @uvrnuto kad me vidio odozgo vjerovatno je pomislio vidi ga ovaj, nema šta drugo da obuče. [emoji23]

- Pobjeda cijelog tima, bukvalno svi koji su ušli su dali svoj doprinos.

- Sudije su nas nervirale svih 40 minuta, posebno mali žuti koji se, ono, baš izblamirao nekim odlukama.

- Hezonja je naš, čovjek nas je ispoštovao i na terenu i van njega. Posebno kada su izbacivali nekog navijača iz prvog reda a Hezonja ga uredno vraća nazad na stolicu. [emoji16]

- Kad je posle kucanja Nanule zagrmilo “Volim ga”, mislio sam da će pasti Arena. Ovo je trebalo doživjeti.

- Musa me i pored svega uspio ispizditi, prvo sa onim tikovima kod bacanja ala Teodosić pa onda na kraju kad je pokušao nešto na silu izvući u zadnjoj sekundi, ljudi su bukvalno već ušli u teren da slave. To se ne radi.

- Elem, divno veče u Areni, nadam se da se gledamo uskoro ponovo u Top 8.

Sportski pozdrav.

  • Like 17
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Par crtica samo, iscrpljen sam previše za neki veći elaborat:

- Priprema utakmice sa moje strane, vi mislite da je lako otići na utakmicu a da ste ja - sretne gaće, sretne čarape, sretne tole, sretni džemper (kaže gospoja koji će ti kurac džemper, biće 300 stepeni), sretna elektronska cigareta (to sam skoro uveo emoji16.png). @uvrnuto kad me vidio odozgo vjerovatno je pomislio vidi ga ovaj, nema šta drugo da obuče. emoji23.png

- Pobjeda cijelog tima, bukvalno svi koji su ušli su dali svoj doprinos.

- Sudije su nas nervirale svih 40 minuta, posebno mali žuti koji se, ono, baš izblamirao nekim odlukama.

- Hezonja je naš, čovjek nas je ispoštovao i na terenu i van njega. Posebno kada su izbacivali nekog navijača iz prvog reda a Hezonja ga uredno vraća nazad na stolicu. emoji16.png

- Kad je posle kucanja Nanule zagrmilo “Volim ga”, mislio sam da će pasti Arena. Ovo je trebalo doživjeti.

- Musa me i pored svega uspio ispizditi, prvo sa onim tikovima kod bacanja ala Teodosić pa onda na kraju kad je pokušao nešto na silu izvući u zadnjoj sekundi, ljudi su bukvalno već ušli u teren da slave. To se ne radi.

- Elem, divno veče u Areni, nadam se da se gledamo uskoro ponovo u Top 8.

Sportski pozdrav.

Je l` bio neki kandidat za zeta da ga vozis u gepeku do Saraj`va?

Valja ti s nekim kahvu i rakiju popiti sabajle.  :s_d:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

Jedini neracionalan je bio Aleksa sa svojih 9-2 iz igre, za samo 15 minuta na terenu.

Meni je delovalo da je dobro počeo i bio koristan na oba dela terena a onda je počeo da hobluje parket i pokušava da glumi Pantera za sirotinju pa je bilo wtf momenata. Srećom, Željko nije dozvolio da prećera u tome i poslao ga je na klupu na vreme.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Par crtica samo, iscrpljen sam previše za neki veći elaborat:

- Priprema utakmice sa moje strane, vi mislite da je lako otići na utakmicu a da ste ja - sretne gaće, sretne čarape, sretne tole, sretni džemper (kaže gospoja koji će ti kurac džemper, biće 300 stepeni), sretna elektronska cigareta (to sam skoro uveo emoji16.png). @uvrnuto kad me vidio odozgo vjerovatno je pomislio vidi ga ovaj, nema šta drugo da obuče. emoji23.png

- Pobjeda cijelog tima, bukvalno svi koji su ušli su dali svoj doprinos.

- Sudije su nas nervirale svih 40 minuta, posebno mali žuti koji se, ono, baš izblamirao nekim odlukama.

- Hezonja je naš, čovjek nas je ispoštovao i na terenu i van njega. Posebno kada su izbacivali nekog navijača iz prvog reda a Hezonja ga uredno vraća nazad na stolicu. emoji16.png

- Kad je posle kucanja Nanule zagrmilo “Volim ga”, mislio sam da će pasti Arena. Ovo je trebalo doživjeti.

- Musa me i pored svega uspio ispizditi, prvo sa onim tikovima kod bacanja ala Teodosić pa onda na kraju kad je pokušao nešto na silu izvući u zadnjoj sekundi, ljudi su bukvalno već ušli u teren da slave. To se ne radi.

- Elem, divno veče u Areni, nadam se da se gledamo uskoro ponovo u Top 8.

Sportski pozdrav.

Za "srećne" stvari te razumem 100%, mada nisam toliko detaljan 😁.

Sinoć sa društvom tekma...polovine se nesećam :smiley5:

Jutros kafica i repriza - uživanje.

p.s. čitaću kasnije upise (ne znam da li je tačno ili da li je to neko već napisao), ali ovog puta @SteveFrancis#3 pogodio razliku. Svaka čast

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Ja, Aleks? Ja se ne secam da sam bio besan, sto naravno ne znaci da sam u pravu. Znam da sam bio tuzan jer su odabrali bas to vece da sutiraju najbolje u svojoj istoriji.

 

Mislim da ti znas da sam ja stalno zahvalan kada dodjes da pozelis srecu, ali ako znaci napismeno - hvala ti od 🖤🤍

 

 

 

Šalim se, mada si bio malčice i besan. :classic_biggrin: A kad smo kod sreće, srećno u plej-ofu. 

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...