Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Cooper said:

Stigla i zvanična čestitka...

 

"Čestitam košarkašima Partizana na de fakto plasmanu u Top8. Ja se nadam da će kad se završi sezona da plate svoje dugove. Država se ne ucenjuje vikanjem Vučiću pe*eru. Evo ako vam je lakše biću pe*er. Plati, bre, porez. To je tvoja obaveza."

Tacno da se nije oglasio zabrinuo bi se

Budaletina

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dakle ovako - paklen dan juče, kao nastavak na paklenu nedelju. Ulećem na utakmicu, gde sam dao svoju sezonsku Grobarima Brisel 😃 kojima je falila jedna a meni je veliki gospodin @uvrnutodao svoju za 400. 

 

Nakon odgledanog snimka utisak mi je potvrđen - nije bilo šansi da ovo izgubimo, videlo se da imamo više energije i da kidamo. Kakva odbrana u četvrtoj četvrtini, jbmti sve. A kad je Zek dao trojku nivo 400 se tresao, najbolje navijanje u Areni do sada. Pohvale svima redom, Željku posebno, uništio je onog nemača pojma.

 

A budi me klinka jutros, spavanje ništa, isparavam od alkohola, a imam radnu subotu... negde kod Krsta se spajaju nebo i zemlja, vozim a ništa ne vidim, povratio bi u kolima, vrtim stanice a uleće veliki BN radio sa vanvremenskim hitom

 

LJUBAV SAM ČUVAO SAMOOOO ZAAA TEEEEBEEEEE, SAAAMOOO ZA TEEEEBEEEE...

 

I razmišljam, ma da bre, zgazili smo Real, biće sve u redu, umor je samo u glavi! Prođe dan, osetio nisam... osećaj sličan onome dok sam bio živ i vraćao se noseći "tri boda sa gostovanja", što se kaže - neispavan, slomljen, preumoran, a opet osmeh preko celog lica. 

 

To može samo KKP da mi uradi. Naš nesrećni FKP mi apsolutno nikada nije dirnuo u takvu vrstu emocije, nikada. 

  • Like 11
  • Love 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ne sam Safete said:

Malo ti je što ćeš krkačiti Zorexa, još hoćeš da te nagrdimo sa majicom 🙂

Give me your best shot, slobodno napravite meni naprijed da piše Partizane oprosti mi, jeo sam govna, baš tim riječima a Zorexu da pozadi piše ESAMREKO!!! 😄

Edited by Beonegro
  • Like 8
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

 

Poslao čovek kompletnu petorku Reala po burek. OK, nije bilo 100% planirano, malo je i splet okolnosti, ali ispalo je vrhunski.

 

Malo je vukao stajnu nogu, da nisu koraci? Apsolutno niko to nije očekivao, imao sam isti utisak kao kod one asistencije Lesora za Papu vs Oly, šta bi 😲

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Poslao čovek kompletnu petorku Reala po burek. OK, nije bilo 100% planirano, malo je i splet okolnosti, ali ispalo je vrhunski.

 

Najteže je čuvati igrača koji ni sam ne zna gde će 

  • Like 11
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...