Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

On 8/12/2020 at 3:49 PM, pendulum said:

 

Tačno. Ko ima ograničen protok na mobilnoj mreži, to može da mu pravi problem.

 

No, stvar je u tome da većina ljudi i dalje koristi youtube za muziku recimo jer je, ako se ne varam, jedini besplatan servis na kome možeš sve da nađeš. Sve ostalo tipa spotify, deezer i sl. se plaća tako da ovaj savet, kako da radi u pozadini, može da bude koristan.

 

Naravno, postoje i aplikacije koje je Kuper pomenuo, ali na iPhone-u ide malo teže sa instaliranjem nečega tog tipa tako da većini ljudi ostaje ova fora koju sam naveo ili da plate Youtube premium, kada pričamo o slušanju nečega preko YT-a.

 

Ja za neki podcast koji prati koristim SoundCloud i to radi sasvim OK u pozadini i skida vrlo malo podataka.

 

Takođe, ima i neki domaći projekat https://podcast.rs/ gde su objedinjeni razni domaći podcasti. Postoji i aplikacija ali radi skroz OK i preko sajta i u pozadini. Može @Mairosu da razmisli da ubaci i tamo ovo njihovo.


Spotify radi korektno i bez dinara da mu daš. Za sada barem.

Podcast.rs, ja sam im pisao, pa su oni pisali Mondu, pa su negde zapeli oko nekog indexinga, XMLa, čega već boga pitaj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, realno *w said:

Pošto sam novi u spotify-u, kako da vas nađem tamo?

Samo kucaš u pretrazi Šesta lična, i ideš na see all podcast episodes da ti izlista sve, a možeš da kucaš i pun naziv epizode 😁

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Chaos Is Me said:

Ilija legenda je brat od jedbog drugara sa basketa, došao par puta na naš termin da igra al ja nažalost nisam bio tada. Baš me zanima koliko bi bio dominantan u odnosu na nas amatere, ovako na keca bih rekao - ne previše. 

gde ne bi, ne zajebavaj

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MrTwister said:
On 8/14/2020 at 9:33 AM, Barkley#34 said:
Platiš dva piva i otvoriće se čakre.

Sinoć smo se uvjerili u to kad smo gajbu piva obrnuli dok smo uporedo snimali podcast o NBA koji se otegao na 90 min i uporedo gledali ono razvaljivanje Barselone od strane Bajerna 🙂

 

daj link za podcast, nisi ni ti najgori

+++ kad sam video messi / bajern 2/8, odmah mi je bilo jasno da sam fudbalski maradona, samo da me forum ne razume

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...