Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

6 hours ago, Zvezdinho said:

Ladno sam slucajno izcackao ovaj film gde glume Peni Hardvej, Shek, Bobi Najt. Po oceni na IMDB izgleda nije nesto al mi je interesantna tematika a i glumacka postava.

 

 

 

Ne znam da li si ga odgledao ili se spremaš, ali odličan film, generalno potcenjen.

 

Penny i Shaq imaju glavne uloge, dok se Bobby Knight pojavljuje samo u cameo ulozi. 

 

Kao i Larry Bird

 

 

 

 

Dobro si me podsetio, mogao bih ponovo da ga pogledam :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Zvezdinho said:

Kad smo kod filmova kao klinac sam voleo ovaj film, kad Seltikovci kidnapuju najboljeg igraca Jute.

 

 

A dobar je i sa Vupi Goldberg kad postane trener Niksa, ladno Greg Ostertag glumi Rusa centra Niksa. Tu je i stari glumac Rik Fox.

 

 

 

 

Eddie sam gledao minimum 50 puta na Pinku krajem 90ih i pocetkom 00ih :classic_biggrin:

 

Evo jednog malo poznatog filma, ali sasvim dobrog

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On this week’s New York Times best selling ‘sode, Drew and Shwin are joined by some guy named Dalton Graham to discuss the different attributes that makes players a “great scorer.” They dive into the differences between James Harden, LeBron James, Steph Curry, Kobe Bryant, Michael Jordan, and so much more. The conversation takes a number of twists and turns as the trio determine how important versatility, efficiency, and situational context matter when ranking the top NBA scorers. This episode is brought to you by “wash your hands and stay inside, dammit!”

 

https://megaphone.link/VMP1735463735

Link to comment
Share on other sites

naravno zaspao sam pre kraja podcasta ali toplo preporucujem, vec pocetak je spektakulare, kada chad ford prica kako su pistonsi igrom slucaja sreli darkelju pre drafta pa ga pokupili pre chris bosha, zasto nisu razmatrali mela i ostalo

 

The Ringer’s Bill Simmons is joined by Chad Ford to revisit the 2003 NBA draft and discuss some of the subplots and legends from that draft class before redrafting the top 14 lottery picks.

Subscribe: Spotify / Apple Podcasts / Art19 / Google Podcasts

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Odlični su Srđanovi podcasti iz karantina sa Krunom i Prepeličem. Aj za Kruna sam znao da je gotivac, veliki šmele i car generalno, al Klemen mi je razbio sve predrasude, doživljavao sam ga kao nekog fudbalerčića među košarkašima a lik super priča, elokventan je, odmeren, skroman i ima se šta čuti od njega. A bogami izrastao je u znatno ozbiljnijeg igrača nego što sam mislio da mu je domet. 

Link to comment
Share on other sites

dođem na forum posle x godina i vidim skyglider me menšuje i spremim se da pročitam novi napad na moj lik i delo kad ono ništa, čak i vickasto.

 

vladrad nešto ne priča za medije previše, njuškam oko njega ali slabo za sada.

 

bodiroga je bio načelno pristao pre ovog sranja.

 

nemam pojma kad se vraćam on-air. valjda skoro. realno u julu-avgustu.

On 4/10/2020 at 12:22 PM, uini said:

@Mairosu

 

jesil razmisljao da pravis podcaste kao sav posten svet u izolaciji, ono, svako sa svog mica u svojoj sobici?

 

nisam. not my thing. srećom evo srkela radi posao, za one kojima to treba.

Link to comment
Share on other sites

Jedna istorijski potcenjena sentenca je onaj vapaj hrvatskog komentatora kada doživljavaju poraz u neizvesnoj završnici od nas, a ekser u kovčeg zakucava ni manje ni više nego nebitni Aleksandar Rašić, kada komentator od nemoći više ne zna šta da kaže već mu se otme jedno: "A nemojte nam to raditi!" 😄 Mnogo iskonski zvuči, tačno čuješ sav nagomilani očaj.

 

Po meni dosta jače od čuvenog "ne možemo ništa više za preostalo vreme, to mogu samo Srbi".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Solidan podcast sa Fredijem Hausom. Malo je voditelj smesan, ali moze da prodje.

 

https://podcast.rs/ep-4-frederik-haus/

 

U četvrtoj epizodi košarkaškog podkasta “Mrežica” slušaćete prvog stranog igrača koji se zadržao duže od jedne sezone u Partizanu. On je Frederik Haus. Partizanova “petica” koja je i dan danas miljenik “Grobara”, danas živi mirnim životom u Dalasu i bavi se kamionima. Od košarke, preko druženja sa srpskim reperima Gruom i Đusom, do domaće rakije zbog koje je bacio peglu i kako bi se vrlo rado vratio u Srbiju… samo u “Mrežici”. Uživajte!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...