Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

7 minutes ago, Mairosu said:


Ja i dalje doduše ne vidim šta je toliko različito. Al' uvek verujem fenstvu.

 

i ja doduše prvi put slušam ovog momka bogunovića, pa je možda tu kvalitativni pomak. uglavnom, veoma insightful razgovor o nekim aspektima igre xy tima i/ili pojedincima. 

epizode o nba koje sam ja kačio su uglavnom bile neke prepričane informacije i stavovi mainstream medija. nekako se pričalo o basics za totalno neupućene

 

sada je bio proper bball razgovor

 

opet kažem, možda sam prosto zabadao takve epizode 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

i ja doduše prvi put slušam ovog momka bogunovića, pa je možda tu kvalitativni pomak. uglavnom, veoma insightful razgovor o nekim aspektima igre xy tima i/ili pojedincima. 

epizode o nba koje sam ja kačio su uglavnom bile neke prepričane informacije i stavovi mainstream medija. nekako se pričalo o basics za totalno neupućene

 

sada je bio proper bball razgovor

 

opet kažem, možda sam prosto zabadao takve epizode 


Bogun je ćale ozbiljan. Kad smo lani išli na Kopaonik da snimamo Saloa bio i on sa nama, ceo put u kolima sa snimateljima i produkcijom se sprdali gospodski, naravno i after u kafani posle. Njega obožavam u studiju, znam da će uvek bude dobra zabava.

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

@Mairosuimaš li majicu nekog benda koji je nastao kasnije od 80ih? 🙂


Hm, dobro pitanje. Rekao bih ne.

EDIT : IMAM! Repetitor 😄

Edited by Mairosu
'cause
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Bejles je novinar sa 30 godina iskustva, bio je na ESPN jedan je od začetnika sportskih debata kakve danas gledamo na skoro svakoj sportskoj TV u SAD.

Mnogi mu zameraju što češće reaguje emotivno nego racionalno, ali ga cene i što uvek kaže šta misli, bez obzira da li to svima zvuči logično.

 

Ipak, jedan je od najpopularnijih američkih novinara (ima 3.000.000 pratilaca na Tviteru) kada se ne uključi emotivno u neku temu, kao što je to slučaj sada sa Jokićem, može vrlo objektivno da analizira situaciju.

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2020&mm=09&dd=15&nav_id=1733115

:lol_2::lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno da ova 2 strucnjaka ne mogu da podnesu Brauna i kad je u Feneru, pa moraju da kenjaju mora da boli kad vam Braun da trojku.

 

A tek komentar Plavsica na njegovu izjavu posle meca:classic_unsure: Vracajte Kovacica, aman.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Ne znam gde da pitam, jel se seca neko emisije "2 na 2 na 3K"? Pikao se basket na Kalisu, neke tada poznate face, bas je bila dobra prica.

 

Како да не. Покојни Делча и Бане "Робија" Видаковић водитељи. "Даде га мајци Милан Калинић издалека", "Цукићаускас" и "Бори се, Борисеее" су само неке од добрих провала, умирао сам од смеха. Све их је разбио Слободан "Баш наш" Вуксановић. Мада, колико се сећам, и вонаби Клуни је доста далеко догурао.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Сандро Лаки Ђентиле said:

Како да не. Покојни Делча и Бане "Робија" Видаковић водитељи. "Даде га мајци Милан Калинић издалека", "Цукићаускас" и "Бори се, Борисеее" су само неке од добрих провала, умирао сам од смеха. Све их је разбио Слободан "Баш наш" Вуксановић. Мада, колико се сећам, и вонаби Клуни је доста далеко догурао.

 

Pikao se dosta dobar basket i bilo je dobre zajebancije. Ja sam bio klinac, bas smo se lozili na NBA (imao sam svesku gde sam zapisivao sve igrace iz timova, kakab crni internet, a bili i neki NBA albumi sa slicicama tad) i hiphop, steta sto nekih 20tak godina kasnije, ovo vise nije mesto i vreme za takve emsije. I 3K je bio fina prica, jesu prikazivali onaj sund od Rose Salvahe i Ljovisne, ali bilo je tu dosta sporta i MTV-ja, za svakog po nesto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...