Jump to content

FK Radnički Niš 2022/23


Constantin

Recommended Posts

Auuu, ala se Nišlije obrukaše. Stadion ruina, teren loš, rezultat bruka. Ali ako je za utjehu i splitski Bili su ispali od ove Gzire, koja postaje strah i trepet za ex-YU timove. Znam da je srpska liga očajna, ali ovo je ispod svakog nivoa.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Constantin said:

Piksi u loži. Posle utakmice sledi izjava kako Niš zaslužuje bolji stadion, onda kreće novi stadion itd....
 

 

A beskorisna, garava gradonačelnica seče vrpcu na otvaranju.

Edited by drgnk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odavno sam ubedjen da srpski klubovi i reprezentacija imaju najveci procenat debilno primljenih golova od ukupnog broja primljenih golova. Ali Radnicki sa ovim dvomecom je stvarno otisao ispod svakog nivoa. Ne secam se kako su napravili penal, ali ova 4 gola iz igre sto su primili ne da su na granici amaterizma, nego cist amaterizam.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Constantin said:

Ovo sa strujom...udario je grom i u tom momentu  jendošlo do prekida. Košarku ne pratim...

Nema šta da me tešiš,.prolazimo ovo...🤗

Prc....trica...

2 minutes ago, Del Piero said:

Odavno sam ubedjen da srpski klubovi i reprezentacija imaju najveci procenat debilno primljenih golova od ukupnog broja primljenih golova. Ali Radnicki sa ovim dvomecom je stvarno otisao ispod svakog nivoa. Ne secam se kako su napravili penal, ali ova 4 gola iz igre sto su primili ne da su na granici amaterizma, nego cist amaterizam.

Penal na Malti isto kao protiv Partizana...isti čovek, ista situacija.

4 minutes ago, suptil said:

"Toncev za predsednika FSS". Izgubis od neke iz picke materine sa Malte i ocekujes da te neko ceni i postuje... Kako da ne. 

Ti ne relativizuj...dodješ izvesnu količinu piva...🤗 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Radoznalko said:

Auuu, ala se Nišlije obrukaše. Stadion ruina, teren loš, rezultat bruka. Ali ako je za utjehu i splitski Bili su ispali od ove Gzire, koja postaje strah i trepet za ex-YU timove. Znam da je srpska liga očajna, ali ovo je ispod svakog nivoa.

Iznad hrvatskog ipak.

Link to comment
Share on other sites

Izbacise ih konobari I sankeri sa Malte.

Ako u mladjim selekcijama ovog istog Radnickog ili po nizim ligama nema boljih igraca od ovog gruzijca treba ukinuti sve lige i sva takmicenja u mladjim selekcijama.

Kakva blamcina za nislije i za nas klupski fudbal.

Edited by Siki
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Radoznalko said:

Auuu, ala se Nišlije obrukaše. Stadion ruina, teren loš, rezultat bruka. Ali ako je za utjehu i splitski Bili su ispali od ove Gzire, koja postaje strah i trepet za ex-YU timove. Znam da je srpska liga očajna, ali ovo je ispod svakog nivoa.

A kako vidiš da je stadion ruina ? 🥱

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Constantin said:

A kako vidiš da je stadion ruina ? 🥱

Pa na dobrim stadionima nema problema sa električnom energijom. Još uvijek nisu restrikcije struje, tako da... Mislim, Niš sigurno zaslužuje bolji stadion, to i sam tvrdiš i ja se potpuno slažem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radoznalko said:

Pa na dobrim stadionima nema problema sa električnom energijom. Još uvijek nisu restrikcije struje, tako da... Mislim, Niš sigurno zaslužuje bolji stadion, to i sam tvrdiš i ja se potpuno slažem.

 

Stadion jeste ruina samo se to na prenosu ne vidi. Bukvalno prokišnjava istočna tribina, na istoku prostorije smrde na govna. Ja ne znam kako su i sad dobili dozvolu da igraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Radoznalko said:

Samo se ti tješi. Kod susjeda su plate redovne i veće nego u srpskoj ligi - i za slabije klubove. I klubovima se ne prijeti suspenzijom jer nisu isplatili igrače.

 

Ova ista Gzira izbacila Hajduk pre par sezona.

 

Isto ti je to. Dinamo je finansijski stabilan ali su trenutno slabiji od Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ne vidi se na prenosu? :lol_2: Trava zuta, sedista na tribinama izbledela, a iz atletske staze viri korov i zemlja...

 

Će opravi to preCednik, eno Dubočica i Timok ispadoše u III ligu,pa im se grade novi stadioni ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...