Jump to content

FK Radnički Niš 2022/23


Constantin

Recommended Posts

14 minutes ago, Perkos2 said:

Igra li se revanš na Čairu? 

Da....

Pa vidi, juče gde smo igrali, od prilike je kao igralište u Pukovcu. Ako prodjemo, a trebalo bi, sa Austrijancima, kako reče Tončev, najverovatnije u Beogradu. Ne znam uopšte kojih du to 202 stavke koje smo trebali da otklonimo. Verovatno je stotinak sitnica, ali verujem da ima 20-50 ozniljnih stavki kojima se ne može baš progledati kroz prste. 

Link to comment
Share on other sites

Kontrolisao je Radnicki manje vise celu utakmicu, ali dzaba, pomracenje svesti 2x u roku od par minuta i to je to, Drobnjak ludilo i Mladjovic besnilo, sta reci. Ovaj Mladjovic ili je lud ili nevidjen kikser ili je kockar , pa se pre utakmice kladio na penale, jer ovo sto on radi u zadnje vreme je za informativni razgovor. 

Umesto da se rutinski privede utakmica kraju, ulazis u jurnjavu za rezultatom. Mada, najbolji period igre je bas bio nakon tog drugog gola Maltezana, tad se krenulo jako i napravilo se par smislenih akcija, dobar tempo i pritisak koji je urodio golom. 

Iako je bilo 0 1 u 1/2 nije mi se svidela igra, mnogo greski i rastrzano, ali i ocekivao sam nesto ovako, gostovanje u Evropi je drugi par cipela u odnosu na domace utakmice u nasoj ligi. 

Mada sve skupa, to je bilo sasvim solidno, ako se ne racuna onih 5 minuta neobjasnjivih kikseva. 

 

Inace, sramota je za Grad Nis da ne moze da napravi optimalan stadion bar za kvalfikacije, nego ce morati da igra u Beogradu 3.kolo, ako prodju Maltezane, bruka i sramota, toliki grad i da se potucas po Beogradu, jebote. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Constantin said:

Ako neko misli da mi imamo smotanu odbranu....uvek može gore....

..😁

 

Kopenhagen - Rijeka ... Sezona posle one kada ih je Zvezda izbacila iz kvalifikacija za LŠ ... 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:


Mozda one iz Gradacca. Salu na stranu, slab igrac i za Radnicki.

Kao "računam" naš dugogodišnji kapiten, a sada SD Aca Jovanović je karijeru završio prošle sezone u Kolubari, rekao bi da ne valja.

Reče mi Stefan Čupić da je pred dogovorom sa Tončevim....e sad čekamo da vidimo ko je bolji pregovarač.

Link to comment
Share on other sites

Mi nemamo nikakav skauting , jer da imamo doveli bi Kamaru iz Dinamo Tbilisija i Singateha ili Tambedeua iz Paide ( estonski klub ). Svo troje su krila. To je besplatan savet za upravu Radnickog, pa ako se pokazu i ako ih dovedu, ako me se sete, sete me se. ( gledao sam malo Dinamo Tb vs Paide, igrom slucaja i prilicno sam siguran da bi za male novce dobili veoma veoma kvalitetna pojacanja, uostalom i Tolordava je dosao iz Telavija ).

Mnogo tih mladih sto igraju po ex Sovjetski Savez ligama, kasnije odu u mnogo mnogo jace lige, neki cak i Ligue 1 France. To je pravi rudnik za nase klubove, kad nemamo skauting, ti bar prepisi od drugog koji to zna. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Kao "računam" naš dugogodišnji kapiten, a sada SD Aca Jovanović je karijeru završio prošle sezone u Kolubari, rekao bi da ne valja.

Reče mi Stefan Čupić da je pred dogovorom sa Tončevim....e sad čekamo da vidimo ko je bolji pregovarač.

 

Ako nisam pomesao, taj decko je bio u Cuki, taj Stojanovic, generacija 98. I secam ga se kao levog beka, nista spec, sminka bio, mozda je napredovao ne znam kako, ali protiv Zvezde ga nisam primetio.

 

Cupic je ok golman. Nista spec, ali moze korektno da odradi posao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naše tempirane bombe...😁

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/135104/otkrivamo-ko-su-tri-niske-bombe-napadac-koji-resava-sve-probleme-radnickog-stoper-iz-kameruna-i-bek-koga-su-hteli-veciti

 

Interesantni transferi našeg Bundesligaša, mislim, ako potpiše. Werder ga je uvalio Kinezima za 10,5 miliona, pa ga oni prodali nazad, vadeči štetu, za tri puta manje para...

https://www.transfermarkt.com/...ony-ujah/profil/spieler/142281

 

Zna li ko nešto o ovom Nigerijcu?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

Ako možda očekujete, da "bacite oko", u četvrtak od 19,00 i odgledate revanš na "Čairu" .... muljo. Nismo interesantni javnom servisu, pa kako stoje stvari gledaćete neizvestan dvoboj Čuke....prenosa iz Ostatka Srbije nema.

Otkazujte  arenu i rts !  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...