Jump to content

FK Radnički Niš 2022/23


Constantin

Recommended Posts

Radnicki ce da ispadne, ako ovako nastavi, tanka je linija izmedju Evrope i ispadanja, u slucaju Radnickog. Otisao Mitrovic, Jovanovic, otisao Sivic, a dosao Mrkic koji sem Radnickog i Dubocice nigde nije radio, ne znam ni da li je radio u zadnjih 10ak sezona , bar jednu u kontinuitetu i zbirno sve kad se uzme? 

 

Jos ekipa nema pobedu, pa sada vec moze i moral da padne, a onda kad tako bude, cesto dodje do ispadanja, pogledati Metalac lani , i oni su igrali dobro, ali bez pobeda, pa onda pali sa moralom i vise se nisu ni sastavili. 

 

2021 Radnicki je zamalo ispao, iako je bio 7 na kraju jeseni sa 15ak poena vise od zone ispadanja, tako da me zaista me bi zacudilo i da ove sezone opet bude borba a opstanak, iako mi to deluje totalno nadrealnom sa ovakvim kadrom, ali nije nemoguce. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Mrkić je pošten trener i je vidim ga u priči sa Tončevom, verovatno prelazno rešenje dok ne nađe nekog jačeg da ubedi da dođe u Niš

Ili su možda dani odbrojanu Tončevu i ekipi, s obzirom na angažovanja lica, koji su u fudbalu, ali van Radničkog da se izvrše promene u našem FK.

Link to comment
Share on other sites

Biće mi extremno žao ako budem morao da napustim forum, a sva je prilika da će tako biti, jer ne svidja mi se u kom pravcu se razvija. Mnogo je kvalitetnih ljudi ovde, s kojima sam ćaskao, sa mnogima se i u RL upoznao, ali vidim kako se forum pretvara u jedno ruglo, pa koristim priliku da vas pozdravim i odjavim. Jeste ovaj sportski deo uvek bio avagardniji i pošteniji deo foruma, bez ikakve protekcije, poštovali su se ljudi. Neka tako i ostane. Ostaju pp...pa videćemo.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

@Constantin Ne znam cemu napustanje celog foruma zbog nezadovoljstva pisanjem na nekim temama?

 

Evo, ne citam ni ja uvek tata temu na kosarci, ne dopadaju mi se neki postovi ovde, pa pisem na temama koje me interesuju.

 

Sto se Radnickog tice, tek sada se vidi koliko je neozbiljno bilo poredjenje ovog kluba sa nekim drugim klubovima u Hrvatskoj. U pitanju je ocigledno prosecna MSL ekipa koja postize ispodprosecne rezultate zbog velike nediscipline i loseg rada trenera. Uz to, Radnicki kao klub je organizovan na uzasnom, maltene treceligaskom nivou - stadion je odron, potencijali ne umeju da se prepoznaju i odlaze za sicu, predsednik govori kako mu je draze da taj potencijal igra u Crvenoj zvezdi nego u inostranstvu. Ne znam zasto bi bilo ko trosio svoje vreme i zivce podrzavajuci ovaj klub, kad samu upravu klub i njegov prosperitet ne interesuju nimalo. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Tako je, predvodnik tih nevaspitanih mi je odavno na ignore, jedino kad ga neko citira vidim te gadosti ali to je podnošljivo

Više me nervira onaj lajk moderatora, za ovog znam da "ne zna gde bije"...i ne verujem da će biti bolje na forumu dokle god na njemu egzistiraju takvi ljudi.....iznerviram se, pa se pomislim, zašto da me budaletine "isteruju" sa foruma. Jbg i ja sam sa plitkom matericom.....ide to s godinama.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, goldberg said:

@Constantin Ne znam cemu napustanje celog foruma zbog nezadovoljstva pisanjem na nekim temama?

 

Evo, ne citam ni ja uvek tata temu na kosarci, ne dopadaju mi se neki postovi ovde, pa pisem na temama koje me interesuju.

 

Sto se Radnickog tice, tek sada se vidi koliko je neozbiljno bilo poredjenje ovog kluba sa nekim drugim klubovima u Hrvatskoj. U pitanju je ocigledno prosecna MSL ekipa koja postize ispodprosecne rezultate zbog velike nediscipline i loseg rada trenera. Uz to, Radnicki kao klub je organizovan na uzasnom, maltene treceligaskom nivou - stadion je odron, potencijali ne umeju da se prepoznaju i odlaze za sicu, predsednik govori kako mu je draze da taj potencijal igra u Crvenoj zvezdi nego u inostranstvu. Ne znam zasto bi bilo ko trosio svoje vreme i zivce podrzavajuci ovaj klub, kad samu upravu klub i njegov prosperitet ne interesuju nimalo. 

Nije sve u parama.....na čelu naša dva najveća kluba sede kriminalci, ratni zločinci, pa imaju armiju navijača. Neki u podršci trenutno apstiniraju, a neki podržavaju svoj klub u punom kapacitetu. Još nisam natrčao na nekog ko Terzu, Vučelu, Mrkelu, Vazuru, obožava, ali klub vole. Te njuške nisu klub, to je valjda jasno. To što su trenutno okupirali klub, to je druga priča.....trenutna.

Link to comment
Share on other sites

Nisu tu bitni kriminalci, nego da li ti kriminalci malo daju i masama neke koske u vidu prvog mesta i nekoliko skupih igraca u timu ili ne.

 

Vec sam pisao, Djuric i drustvo nisu bili mnogo omiljeni kod navijaca Partizana jer su bili lopovi, ali Djuric i drustvo nisu nazivani okupacionom upravom poslatom od strane vlasti da onemoguci klub u njegovoj prirodnoj borbi za trofeje. Sta bi tek bilo kad bi neko od tih Vucelica ili Vazura izjavio da mu je draze sto im je talenat presao u Crvenu zvezdu nego u Malme, ne smem ni da zamislim.

Klub se vodi tako kao da se podrazumeva da Nislije imaju simpatija prema svom Radnickom, ali ipak ostaje pitanje da li podrzavaju Crvenu zvezdu ili Partizan u borbi za titulu. Toncev je podrzao Crvenu zvezdu, sutra ce neko drugi Partizan, tu napretka nema jer niko ne shvata klub ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Nisu tu bitni kriminalci, nego da li ti kriminalci malo daju i masama neke koske u vidu prvog mesta i nekoliko skupih igraca u timu ili ne.

 

Vec sam pisao, Djuric i drustvo nisu bili mnogo omiljeni kod navijaca Partizana jer su bili lopovi, ali Djuric i drustvo nisu nazivani okupacionom upravom poslatom od strane vlasti da onemoguci klub u njegovoj prirodnoj borbi za trofeje. Sta bi tek bilo kad bi neko od tih Vucelica ili Vazura izjavio da mu je draze sto im je talenat presao u Crvenu zvezdu nego u Malme, ne smem ni da zamislim.

Klub se vodi tako kao da se podrazumeva da Nislije imaju simpatija prema svom Radnickom, ali ipak ostaje pitanje da li podrzavaju Crvenu zvezdu ili Partizan u borbi za titulu. Toncev je podrzao Crvenu zvezdu, sutra ce neko drugi Partizan, tu napretka nema jer niko ne shvata klub ozbiljno.

Oni koji su klub shvatali ozbiljno odavno su najureni iz Radničkog

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Čisto da se vratim na glavnu stranu.....

 

Izbaksuzira nas @Perkos2 pa smo doveli Lalatovića.....tu nema šta da se opisuje, ali smo potpisali bivšeg golmana Lučanaca, Rosića i po meni to je dobro pojačanje, a s obzirom da smo oterali dva golmana, Dujmovića i Drobnjaka, pa je bilo glupo da ostanemo samo na omladica Stevanovića.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Constantin said:

Čisto da se vratim na glavnu stranu.....

 

Izbaksuzira nas @Perkos2 pa smo doveli Lalatovića.....tu nema šta da se opisuje, ali smo potpisali bivšeg golmana Lučanaca, Rosića i po meni to je dobro pojačanje, a s obzirom da smo oterali dva golmana, Dujmovića i Drobnjaka, pa je bilo glupo da ostanemo samo na omladica Stevanovića.

Da li je lalat na prvoj konferenciji obelodanio ono zbog čega se zaklinjao u decu i časni krst?  

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Golmani koji su oterani - jesu li zaista zaslužili ili su bile neke druge igrice?

Pa šta da ti kažem ? Realno, očajno su branili. Dujmović je imao prošlu sezonu OK, u Kupu protiv Zvezde nas je on održao na 0:0...kako je krenulo ovo prvenstvo, bio je toliko nesiguran, zalepljen za liniju. Drobnjak nas je urnisao na Malti, sa onim istrčavanjem dva puta i promaši loptu, ili se oklizne i padne i direktan krivac je za jedan gol. Kad su oterali golmane, po zahtevu Sivića, odmah posle Gzire na Malti, kontaktirali su Čupića starijeg i on je pristao. Opet je Sivić umešao prste, nije ga hteo, jer se pokačio s njim dok su bili u mladjim selekcijama reprezentacije. I eto, s omladincem smo išli nekoliko kola, dobar je golman, ali preveliki teret za njega, pomalo nesiguran. Meni se nije svidjalo što je često boksovao lopte, a mogle su da se hvataju, ali to je do te sigurnosti.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Constantin said:

Bio je Zaviša Pejić, ali mislim da Lalat dovodi svoje asistente. Ne znam u to vreme kako beše? Bejahu otpustili, valjda, prvo Peju, pa kad su otpustili golmane, vratili Peju...jbm li ga kako beše....

dobar je Zaviša ali svojeglav, Lalat naravno dovodi celu bolumentu čak i neku potparolku 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...