Jump to content

FK Radnički Niš 2022/23


Constantin

Recommended Posts

Meni se svidelo kako je igrao Radnicki protiv nas, realno malo vise srece da su imali tesko bi smo mi tu sva tri boda izvukli, a ne dobili sa 4

Ali vidi se igra u napadu koja je zaista moderna i brza, i koja ocigledno ne godi protivnickim odbranama koje su navikle da protiv njih igra hrkljus tim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Radnicki je jedino kriv sto nije dao 5,6 komada, koliko je realno trebao da zabije ovim mucenicima kojima je odbrana bila u rangu najgorih horor filimova, na pamtim da je neki klub stvorio ovoliko sansi u dve nedelje zaredom protiv BG timova, bukvalno jedno 10 gol sansi, tri zabijena gola i 4x precka/stativa, dva sada i dve protiv Zvezde.

 

Sa ovih 3 3 ne verujem da ce iko da bude zadovoljan u Nisu, jer je morao da osvoji 3 poena. Ali ako se ovako nastavi, Radnicki ce biti u top 4, mozda i top 3, jer zaista ne vidim od ovih timova da je iko ista bolji. Cak naprotiv.

 

Cekaj, napises da je domaci tim trebalo da da pet golova, da gosti imaju horor odbranu, ali da se zna da ce gosti da budu ispred domacih?

 

Pa sto se ova liga uopste prati onda? Mislim, eto Partizan ima navijace, "milioni" se pecaju na pricu kako ne smeju biti prvi, a druge klubove ko sisa, pa je sasvim u redu da se pominje da mogu biti (pazi sad) cak treci! Pa to uz malo srece moze i Mladost NS ili Javor, samo da se malo pogura i kada se pogledaju budzeti.

 

Jednostavno, to pozoriste gde su dva mesta uvek zauzeta, a svi ostali klubovi (od Radnickog iz jednog velikog grada do neke Mladosti koja nema stadion ni za 3. ligu) mogu biti "cak treci!" + da ispadnu od prve ekipe koja nije sa Malte ili iz Andore je jedan veliki smehotres, ali nema veze, mi sad treba da komentarisemo mec i rad nekog Sivica. Koga briga, ako nema zaledjinu kao ljubitelj predsednika ili ljuta grobarcina taj nizove pobeda nece videti.

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2022 at 11:00 PM, Avda Zekić said:

Doveo ga Propadalo iz Lučana...on je inače štoper, ali jbg. Kad nam se vrati Yamkam u paru sa ovim Grruzinom, Tolordavom, biće dobro.

Nije iz Lucana Avdo 😁 iz Metalca. Skoro sam te pitao za njega. Rekoh ti za onu gresku protiv Zvezde, sad i ovo pomracenje protiv Partizana. Stvarno ne znam sta mu se desilo. Nije bio ovakav. Pohvale za igru, zasluzili ste vise. Dres sa tvrdjavom stvarno deluje lepo.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Dragan Mićić said:

Nije iz Lucana Avdo 😁 iz Metalca. Skoro sam te pitao za njega. Rekoh ti za onu gresku protiv Zvezde, sad i ovo pomracenje protiv Partizana. Stvarno ne znam sta mu se desilo. Nije bio ovakav. Pohvale za igru, zasluzili ste vise. Dres sa tvrdjavom stvarno deluje lepo.

Ma da...greškom napisah Lučane, a mislio sam na Metalac. Bio je kapiten...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Ako prođete Maltežane igraćete sa austrijskim Volfsbergerom. Moglo je i bolje.

Autrijanci? Realno prosečna austrijska ekipa, može sa njima i te kako da se igra.

 

Naravno ovde je glavno pitanje da li je Radnički spreman na ovavkve mečeve. Može da se desi da ne prođu samo zbog fizikalija, pošto će morati da imaju 15-16 igrača koji su u stanju da izvuku dva fizički teška meča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ekipe se iz sezone u sezonu menjaju, pojačavaju, slabe. Napusti ih entuzijazam ili poraste. Sve to vezano je sa količinom parea, ambicijom kluba. Eto ova Gzira je protiv nas u dvomeču popila pet lakih komada, naredne godine izbace Hajduk iz Splita. Da li su oni skočili ili je Hajduk pao...ima svega. Tako i ovaj WAC....Medjutim, tu dosta stvari zavisi od nas. Valjda smo izvukli naravoučenije od naredne godine gde smo učestvovali u kvalofikacijama. Svi smo brinuli, kao i sada, da li će stadion biti spreman za Ajntraht, a prcnula nas Flora...dobro, prcnula je i neke koji su nas zbog toga zajebavali, malo kasnije, ali to je drugi par cipela. Znači..."Dan mrmota" na neki poseban, drugačiji, način. Zavisi koliko Tončev hoće u ovo da zagazi....ako ga njegovi pajtaši, koje je on doveo, izmuvaju da je ovo OK tim za "velika dela" i da ne bi bilo loše da nečiji svastičić iz Čačka pojača klub, pa makar trenirao tamo sa omladincima, onda nema ništa od toga. Škripi nam levi bek, škripi nam špic. Nemam rezervnu varijantu za Savu petrova, ako se povredi, ako dobije kartone od Štulića nema ništa. Mora on da gricka travicu u trećem rangu, pa drugom, pa da pokuša u "elitu", a Škrbić dok bude spreman, biće sve gotovo.

 

Odlazi nam definitivno Mitrović, a ne bi me začudilo da se zakasni sa registracijom njegove alternative....od Mustafe do Ibrahima, ko god.... :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Svojevremno je kapiten jedne prvoligaske imao tu privilegiju da gazdi iznese koliko traze za pobedu. Međutim posle par utakmica gde su gubili kaze mu gazda, " sa tim parama koje trazite za premiju platicu sudiju i par igrača iz protivničke ekipe i sigurno pobeđujem"  ne nije Lalat bio trener u toj ekipi😁

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manoly said:

Meraklije, druze. :lala2:

 

Može i tako 🤣

 

Stvarno sramota da nigde prenosa. Vidim da Čuka ide na RTS2.

Totalno nepoštovanje trećeg srpskog kluba po uspesima u evro takmičenjima.

Edited by KrX037
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, suptil said:

Jel Toncev igrao kladionicu danas mozda? Vidim Radnicki iz 2-1? Izjednacio Radnicki. Stvarno tolika najavljivanja pregazicemo Maltezane a sad jedva remi. 

Bili smo stvarno bolji, ali nam je golman dva puta isplivao van 16, jednom su kaznili, a onda je, po običaju, Mladjović napravio penal, koji su Maltežani iskoristili. Onda su Maltežani prešli u "srpski mod"...ležanje, ne zna se ko će da izvede, trener šutira loptu tamo negde, ali ipak iz jedne gužve smo koliko-toliko spasili obraz.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Aktivan rezultat, kad se vraća onaj štoper što je igrao sa Vujadinom prošle godine? Mlađović je brat od tetke Gobeljiću

Preležao je malariju, ako misliš na Yamcama....misli da bi već trebao ovih dana da bude spreman.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...