Jump to content

FK Radnički Niš 2022/23


Constantin

Recommended Posts

  • 1 month later...
35 minutes ago, zvezdasmederevac said:

Ne, samo ko su bili kapiteni....

E pa to je sve relativno....nije bilo ono uvek da je kapiten bio samo jedan. Npr, 1963. Ilija Dimoski i tako do 1967.npt.  u medjuvremenu je bio i Jocić, Mitošević, Knežević....BAciću oko na fotke iz tog doba ako može da se vidi. Vidi da ove stranice koje se bave vremeplovom odbijaju saradnju sa "blizancima"....:s_w:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Radnicki ni sa Sarcem ne uspeva da stabilizuje rezultate..koji je uopste Sarac po redu trener u sezoni - treci,cetvrti? :smiley33:

Braća Tončev su se zamerili tamo gde ne treba. Može da bude trener i Jurgen Klop biće što biti mora. Na jubilej 100 godina postojanja proslavićemo ga svečano, izgleda selidbom u niži rang, iz kojeg verujem, ćemo se teško povaditi. Da ne ispustim "onog što sipa istinu brzinom munje" i njegova tri obećanja o stadionu...ispunio je sva tri..i to u Zaječaru, Loznici i Leskovcu. A mi Nišlije, mi smo samo obični provincijski selci koje tovari ko stigne 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da..da ne listam unazad,ali znam da sam napisao da je bila greska sto ste dali otkaz Sivicu. Njega je trebalo istrpeti i sacekati malo. Ne kazem da bi Radnicki bio mnogo bolji (uz ovu garnituru sigurno ne),ali ne bi to izgledalo bas ovako lose..
Steta. Ne dajte se,Meraklije!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...