Jump to content

Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice


erwin

Recommended Posts

13 hours ago, ters said:

Sta su mu namjestili? Primitivizam I bahatost? 

Ma ne.
Nego,da u Srbiji ovo procuri..to nije slučajno.

Ne stavljam se ni na čiju stranu. Odvratni su mi i Mile Ronhil i Đokovići.

Najodvratniji mi je RTS svakako. Traže istragu BIA i policije o tome kako je snimak procureo (mislim da je čak i vrhunski montiran..ne u smislu da je lažan već tehnički),a deset godina ćute i drže glavu duboko zabijenu u pesak na svakojaki kriminal vladajuće kamarile..pa i te porodice koju sad,kao,brane. Govna. Nije im bio dovoljan jedan 5.oktobar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Te priče voditelja i gostiju pre emisije i tokom reklama se uvek snimaju, kamermani hvataju najbolje uglove, tonci proveravaju opremu... samo što to nikad ne izlazi u javnost, jer se svašta kaže i čuje.

 

Još se sećamo kad su Batić i St. Protić pričali kako je Velja Ilić nameravao da se žrtvuje za Srbiju i "nagna babu", Medlin Olbrajt, misleći da idu reklame i da više nisu u programu.

 

A Krmka od Laktaša je neko pustio u etar namerno, tu nema priče.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Stiletto said:

Te priče voditelja i gostiju pre emisije i tokom reklama se uvek snimaju, kamermani hvataju najbolje uglove, tonci proveravaju opremu... samo što to nikad ne izlazi u javnost, jer se svašta kaže i čuje.

 

Još se sećamo kad su Batić i St. Protić pričali kako je Velja Ilić nameravao da se žrtvuje za Srbiju i "nagna babu", Medlin Olbrajt, misleći da idu reklame i da više nisu u programu.

 

A Krmka od Laktaša je neko pustio u etar namerno, tu nema priče.

 

Ali to je bila skrivena kamera u emisiji koju je vodila Tanja Vojtehovski. Ona i Nenad Canak su znali a ova dvojica nisu. Ima 5 delova na YT. 

Svakako vredi podledati ponovo YYY


 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stiletto said:

 

Još se sećamo kad su Batić i St. Protić pričali kako je Velja Ilić nameravao da se žrtvuje za Srbiju i "nagna babu", Medlin Olbrajt, misleći da idu reklame i da više nisu u programu.

ok, to je bila skrivena kamera. Samo Batić nije znao da se snima.

Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2023 at 10:19 AM, Drug Crni said:

Traže istragu BIA i policije o tome kako je snimak procureo

 

:lol_2:

U stilu "ko jel mi?" Kao nije RTS & Sluzba koprodukcija?

@McLeod Meni je smesno i dalje, valjda je do glavnih aktera...Ko da neko ima nekakve iluzije, pa ce kao da ih obruka...Idi begaj...

Edited by Plavi Golub
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma smesno je i meni ovo, ali to "nagnavanje babe" je zbog citavog koncepta stvarno urnebesno i ja bar ne vidim neki preterani problem van seljanije i sovinizma koji se podrazumevaju cim doticni otvori usta (a opet neuporedivo sa recimo njegovim ispadom za Olju Beckovic, bar meni), ovde se vidi da je medjed iziritiran jer nije zavukao sapu u med ocigledno.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

Ma smesno je i meni ovo, ali to "nagnavanje babe" je zbog citavog koncepta stvarno urnebesno i ja bar ne vidim neki preterani problem van seljanije i sovinizma koji se podrazumevaju cim doticni otvori usta (a opet neuporedivo sa recimo njegovim ispadom za Olju Beckovic, bar meni), ovde se vidi da je medjed iziritiran jer nije zavukao sapu u med ocigledno.

Sasvim si u pravu, mada nije Dodik jedini koga boli dzep kad su Djokovici u pitanju. Ima ih i u Srbiji poprilicno. Djokovic ne da svoje pare u bunar bez dna ali je svojim humanitarnim radom, mislim (svugde u svetu), daleko preskocio ono sto bi koristilo kao korisno bilo kojoj vlasti da to i potrosi  u prave svrhe, da je te pare dao za porez. Zato je i odlucio da placa porez tamo gde placa. 

Ocenjujuci njegovu porodicu kao bahatu, "tesku u p**** materinu, "ciganiju", i doticni ali i sva vlast ustvari govori o sebi. Hocu reci, znaju "Djokovici" i bez Novaka sa kim imaju posla i zasto pa zato i deluju "njima"  kao teski u pm. A sve sto se moze zameriti "Djokovicima i saradnicima" u njihovom radu  debelo su naucili ovde od svih isvih takvih "medjeda". 

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se složim za Dodika, ali što se Đokovića tiče, on se preselio na mesto gde se plaća manji porez iz istog razloga kao i svi ostali koji su isto učinili: da bi plaćao manji porez. Briga njega mnogo za šta se te pare upotrebljavaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
1 minute ago, Drug Crni said:

Eno ga "apolitični" Novak..škraba političke parole po kamerama na Rolan Garosu. Kosovari.
Neće mi biti žao ako ga kazne.

Šta je napisao?

 

Što pitam kad imam gugl

wanzbxrqut2b1.jpg?width=640&crop=smart&a

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Split sa Đokovići - svakodnevica jedne porodice...
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...