Jump to content

Đokovići, svakodnevica jedne naše porodice


erwin

Recommended Posts

Šta ima da upozoravaju Novaka, nije Srđan Đoković maloletan ili nemoćni starac o kojem Novak mora da se stara. Ako je Srđan prekršio zakone u državi u kojoj boravi neka ga sankcionišu a Novak neka nastavi da igra tenis a ne da mu trpaju na leđa ponašanje ostalih članova porodice Đokoivć.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Zato sto su IGRACI dobili upozorenja kako clanovi stafa treba da se ponasaju,pa i u pogledu ovoga..zato. Za clanove stafa,za ljude u boksu su odgovorni teniseri.

Edit: Neka ga deportuju lepo..mogu i sina..kad su glupi k'o noc i kurcoberaju se bez osnova..rekoh ja nedavno: tipicno je to srpski..jbg..

Edited by Drug Crni
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drug Crni said:

Zato sto su IGRACI dobili upozorenja kako clanovi stafa treba da se ponasaju,pa i u pogledu ovoga..zato. Za clanove stafa,za ljude u boksu su odgovorni teniseri.

Edit: Neka ga deportuju lepo..mogu i sina..kad su glupi k'o noc i kurcoberaju se bez osnova..rekoh ja nedavno: tipicno je to srpski..jbg..

da li je Srđan član stafa ?

ja ga nesto ne vidim da sedi pored Ivaniševića 

Link to comment
Share on other sites

Treba sina izbaciti iz mjesta sa turnira. On je odgovoran za sve. Za svo sranje koje prave neki oko njega, ne procitah neki njegov komentar. Inace tata ne bi bio u stanju da plati kartu do Beograda bez sinovog novca. A tek sta da pricamo o avionskim kartama i ekskluzivnim mjestima u publici. Cuj ono sto rece neko kako je on odrastao i da sin nema nikakvu odgovornost za tatine postupke. Dje si Milenko da nam objasnis ovaj slucaj na tvoj nacin.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam jedina koja misli da nikad nije postojao roditelj koji je više štetio svom detetu od njega.

 

Nolefan grupa sad čak ide dotle da napada Karol Bušar, jednu od retkih novinarki koja je UVEK bila na Novakovoj strani...

 

"On Noleta zove Djoković..."

 

Ti isti ljudi sad pomažu i vade fleke...a jednog je bukvalno davio...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se bas slozio sa konstatacijom iz prve recenice.

Srdjan je daleko najzasluzniji sto je Novak postao to sto jeste. Hteo to neko da prizna ili ne, voleo neko Srdjana (a cenim da je malo takvih) ili ne,tek to jeste istina. Srdjan je najvise postavio ledja za Novaka..uz veliku Dijaninu pomoc sigurno,ali je on bio taj koji je putovao sa Novakom,vodio ga od trenera do trenera, trazio sponzore..a onda sigurno i "disciplinovao" mladog Novaka kada je postojala opasnost da ovaj previse ne "uzleti" kada je postalo jasno o kakvom prospektu i kapacitetu se radi. Govorim o tenisu. Nemam nikakve dileme da je Srdjan najvise doprineo Novakovom teniskom razvoju i ranoj fazi karijere.

On je arhitekta sinovljeve teniske karijere,ali je ujedno i neko ko je najvise krunio njegov imidz.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Ja pogledao video, meni se čini da nije ništa specijalno loše uradio. Mislim na osnovu ove izjave "ja hoću mir a ne rat" gde nije osudio Rusiju se vidi šta misli o tom ratu ali ja ne vidim na tom videu nešto specijalno

 

Zastave Rusije i Belorusije su zabranjene na AO. A poslednje štu Novaku treba je da pored ovih optužbi da je lažirao povredu idu i priče da je antivakser koji podržava Putina.

 

@all

 

 

Đoković nije opomenut u smislu neke zvanične note nego je samo upoznat oko tih odluka vezanih za rusiju i belorusiju. Da ne bude posle "Nisam znao"

Link to comment
Share on other sites

Mogao je da popravi imidz, da je na primer otisao u Kijev i poslao neku javnu podrsku ukrajinskom narodu. A ne on, ko nas bre zavadi, ja sam za svecki mir.....to kad se otkrije je u stvari ono udri Putine...Djokovic osim sto je glup za sve osim za tenis, jasno nema ni prevelike moralne norme.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

ispade da ni Austalijanci nisu baš nešto strogi, blaga opomena tj više nekoj objašnjenje šta se smatra nepoželjnim i da Srki-boy gleda u apartamnu preostale mečeve

baš su nas razočarali ti Australijanci😃 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helena said:

Kako mu to nije pošlo za rukom sa ostalom dvojicom?

Vrlo jednostavno: nisu bili ni blizu talentovani poput Novaka. Samo je jedan (Marko) spoznajom te cinjenice pao u neki bedak,a drugi (Djordje) odlucio da batali i zivi punim plucima.
Sa ostatkom posta sam se slozio

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ne bih se bas slozio sa konstatacijom iz prve recenice.

Srdjan je daleko najzasluzniji sto je Novak postao to sto jeste. Hteo to neko da prizna ili ne, voleo neko Srdjana (a cenim da je malo takvih) ili ne,tek to jeste istina. Srdjan je najvise postavio ledja za Novaka..uz veliku Dijaninu pomoc sigurno,ali je on bio taj koji je putovao sa Novakom,vodio ga od trenera do trenera, trazio sponzore..a onda sigurno i "disciplinovao" mladog Novaka kada je postojala opasnost da ovaj previse ne "uzleti" kada je postalo jasno o kakvom prospektu i kapacitetu se radi. Govorim o tenisu. Nemam nikakve dileme da je Srdjan najvise doprineo Novakovom teniskom razvoju i ranoj fazi karijere.

On je arhitekta sinovljeve teniske karijere,ali je ujedno i neko ko je najvise krunio njegov imidz.

Pored ovog što je napisano velika Srđanova zasluga je što je zaštito Novaka od raznih secikesa,savetnika i varajića koji su pokušavali godinama da se nametnu Novaku i uvuku ga u razne"biznise" koji bi ga oterali na prosjački štap. Možda sve metode nisu bile baš demokratske ali su uglavnom bile učinkovite . 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Helena said:

To što vi pripisujete nekakve ekstra pohvale Srđanu Đokoviću radi svaki savestan roditelj-brine o svojim deci.

 

Da ne ulazim dublje u temu...ali verujem da ga čeka orden SPC.

 

 

 

Nije mali broj roditelja koji jure da unovče svoju decu koja poseduju neki talenat, koliko god bio neotesan Srđan Đoković nije jedan od tih. To ga ne amnestira od puno gluposti i gadosti koje je pravio u svom životu samo da nije bilo i njega pored Novaka ko zna koja bi ga ptica grabljivica očerupala. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Split sa Đokovići - svakodnevica jedne porodice...
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...