Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Just now, Kooineeperk said:

 

OK, sad preterujes. Mi pricamo ovde o Kecmanovicu kao njegovom sunarodniku, nekom kome je Novak neki igracki uzor. Kolega iz reprezentacije... 

 

Vimbldon ti navodim samo kao primer da je nekada neke solidarnosti bilo.

 

A ti ides u ekstrem da mu se svi sklone. Nema potrebe za tim, niti sam to izjavio niti na to mislim. 

 

 

Jedino da mu je rodjeni brat, pa bih onda mogla da shvatim, ovako nikako.

 

Tada je bilo solidarnosti jer je Pilic suspendovan zato sto nije igrao DC, igraci su shvatili da svakom od njih to moze da se desi i solidarisali su se.

Ovde imas da je 99% njih vakcinisano, pitanje koliko njih samo da bi mogli da igraju, a onda ocekujes da se solidarisu sa jednim koji nije vakcinisan i da odbijau da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Instinkt said:

@Boxy

 

Solidarnost jer ga maltretiraju, javno šikaniranje kolege. Nema potrebe da se praviš blesava..

 

Ne pravim se blesava, nego ne znam gde vi zivite.

Zamisli igraca koji ne zeli da se vakcinise, ali je to uradio da bi mogao da igra tenis i sad on treba da odustane od jednog slema, gde mu je najveca zarada, najveca slava itd. zbog igraca koji se nije vakcinisao. :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kakvo crno sklanjanje Kecmanovića i to još u ovakvom trenutku...pa dobio bi suspenziju od najmanje dve godine a takav drastičan potez ne bi Novaku doneo nikakve garancije da ostaje na turu. Većina se sada već vodi neracionalnom fix idejom da nabrijanom Novaku samo treba da se dozvoli da izadje na teren i tojeto...21 slem, GOAT...sek igre...sad možete da gasite tenis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Jedino da mu je rodjeni brat, pa bih onda mogla da shvatim, ovako nikako.

 

Tada je bilo solidarnosti jer je Pilic suspendovan zato sto nije igrao DC, igraci su shvatili da svakom od njih to moze da se desi i solidarisali su se.

Ovde imas da je 99% njih vakcinisano, pitanje koliko njih samo da bi mogli da igraju, a onda ocekujes da se solidarisu sa jednim koji nije vakcinisan i da odbiju da igraju.

 

Molio bih te da mi ne imputiras stvari koje nisam izjavio a cak sam i dodatno obrazlozio u postu na koji mi odgovaras. Zaista nije lepo. 


Sasvim jasan i iskljuciv sam po pitanju toga da ovde pominjem samo Kecmanovica i taj jedan mec, a ne sve igrace. 

 

Ako ne mozes toliko da se fokusiras i ispratis, nemoj molim te da mi odgovaras. Hvala.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Makica:

Quote

"I'm not going to sit here and start kicking Novak whilst he's down," Murray said after his semi-final victory in the Sydney Tennis Classic.

" just want it to get resolved. It would be good for everyone if that was the case."

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

Ne pravim se blesava, nego ne znam gde vi zivite.

Zamisli igraca koji ne zeli da se vakcinise, ali je to uradio da bi mogao da igra tenis i sad on treba da odustane od jednog slema, gde mu je najveca zarada, najveca slava itd. zbog igraca koji se nije vakcinisao. :classic_unsure:

 

Govori se o solidarnosti među kolegama ne zato što je neko vakcinisan ili nije (sloboda izbora mora da postoji) već jer je jedan od njih izvrgnut ruglu, javnom maltretiranju, ugroženih ljudskih prava, pri čemu nemaju nijedan materijalni dokaz da je prekršio bilo šta u toj državi. I to sve po političkoj liniji. O tome se radi, to je poenta, i sa moralne strane pravedno. Možda ne bojkot, jer nečija egzistencija zavisi od tog turnira, ali neka javna podrška, zajednički stav gde su svi zajedno protiv te vrste maltretiranja, pa i neko saopštenje. A ne da zabiju glavu u sneg u Švajcarskim Alpima, ili u pesak Australijske pustinje

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Instinkt said:

 

Govori se o solidarnosti među kolegama ne zato što je neko vakcinisan ili nije (sloboda izbora mora da postoji) već jer je jedan od njih izvrgnut ruglu, javnom maltretiranju, ugroženih ljudskih prava, pri čemu nemaju nijedan materijalni dokaz da je prekršio bilo šta u toj državi. I to sve po političkoj liniji. O tome se radi, to je poenta, i sa moralne strane pravedno. Možda ne bojkot, jer nečija egzistencija zavisi od tog turnira, ali neka javna podrška, zajednički stav gde su svi zajedno protiv te vrste maltretiranja, pa i neko saopštenje. A ne da zabiju glavu u sneg u Švajcarskim Alpima, ili u pesak Australijske pustinje

 

Samo sto svi nemaju isti stav, jer neki misle da je uzork svega taj sto se on nije vakcinisao.

Vec smo imali nekoliko tenisera koji su to izjavili, sigurno ih ima jos koji tako misle, ali jednostavno cute.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Boxy said:

 

Jedino da mu je rodjeni brat, pa bih onda mogla da shvatim, ovako nikako.

 

Tada je bilo solidarnosti jer je Pilic suspendovan zato sto nije igrao DC, igraci su shvatili da svakom od njih to moze da se desi i solidarisali su se.

Ovde imas da je 99% njih vakcinisano, pitanje koliko njih samo da bi mogli da igraju, a onda ocekujes da se solidarisu sa jednim koji nije vakcinisan i da odbijau da igraju.

 

Ja ne očekujem bojkot. Ali recimo ne kapiram te igrače koji tvrde da su se vakcinisali kako bi nastupali na turniru, i sad otvoreno napadaju Novaka. Pa ako se nisi vakcinisao svojom voljom, valjda je sad prilika da staneš na stranu Djokovića i pokušaš napraviti kraj tim zahtevima. Ovako samo otvaraš vrata francuzima da ti traže booster za nastup na RG, a amerikanci 4. dozu za US open.

 

Ali da, zaključili smo več da Tsitsipas nije najoštriji nož u ladici.

 

9 minutes ago, Wookie said:

Ma kakav crni bojkot. Ajde da ga šikaniraju zbog nacije, rase, seksualnog opredelenja, pa bi bojkot bio normalan. Šikaniranje antivaksera nije na tom spisku.

 

Valjda je šikaniranje samo po sebi nešto negativno?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Wingwalker said:

Kakvo crno sklanjanje Kecmanovića i to još u ovakvom trenutku...pa dobio bi suspenziju od najmanje dve godine a takav drastičan potez ne bi Novaku doneo nikakve garancije da ostaje na turu. Većina se sada već vodi neracionalnom fix idejom da nabrijanom Novaku samo treba da se dozvoli da izadje na teren i tojeto...21 slem, GOAT...sek igre...sad možete da gasite tenis.

Ma dobiće nekog srećnog gubitnika i izgubiće od njega. Tako da nema potrebe da se sklanja.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, wwww said:
Makica:

 


Cudo ne okaci i nastavak odgovora?

 

 

Bas sam se pitao hoce li neko staviti i ovo pa da citamo splacine po Makici kao sto je bilo prosle nedelje.

Donjuan se istakao tada tako da verujem da i sada sprema novi hit od posta i za Makicu.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Valjda je šikaniranje samo po sebi nešto negativno?

Šikaniranje jeste negativno, ali antivakser koji se žali da mu narušavaju njegova antivakserska prava, neće naići na previše istomišljenika, niti će ga vakcinisani ljudi gledati kao neku žtrvu, nego kao nekoga ko prvo nije bio solidaran s njima. Cela priča oko vakcinacije se svodi na to da je to stvar solidarnosti i da je stvar "ili svi, ili niko". Samim tim što neko odbija vakcinu, znači da on prvi nije solidaran s većinom, pa ne može očekivati da ta vakcinisana većina stane na njegovu stranu i štiti ga.

 

Jbg, kako god okreneš, Nole se sam ukopao.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@Boxy

 

To je čista zamena teza, dobio je medicinsko izuzeće od te iste države koja ga sada šikanira radi populizma i političkih poena. Ti teniseri poput Suvlakija i portugalskog garagana što su vakcinisani jer su primorani, krivca treba da traže na drugom mestu a da se solidarišu sa kolegom ne oko vakcinacije, već oko sramnog postupanja prema njemu. Sutra se to može desiti njima, pa će da kmeče i viču to je nepravda, dva kalimera bez stava, karaktera, bezkičmenjaci

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Boxy said:

 

Sta je rekao, za nas koji smo na SBBu? :classic_biggrin:


Objašnjavao je poteze advokata države, Novakovih advokata, šta nas kad očekuje što se tiče protokola, zašto je održan ovaj pretres, odredjivanje lokacije na kojoj će Novak da bude, šta znači prebacivanje na Federalni sud, da li i kako mogu da ga deportuju...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Boxy said:

 

Samo sto svi nemaju isti stav, jer neki misle da je uzork svega taj sto se on nije vakcinisao.

Vec smo imali nekoliko tenisera koji su to izjavili, sigurno ih ima jos koji tako misle, ali jednostavno cute.

 

Nije Boxy.

Dobio je izuzeće kad je bio anoniman.

Politički je, jer im odgovara za izbore. Postalo je problem kad je prestao biti anoniman.

 

I nije ni antivakser, jer ne propagira ideju, pomaže bolnice i šta je već wwww pričala.

 

I u dilu je sa SNS bagrom. I familija mu je bahata.

I budala je podložna raznim sumnjivim tipovima o čemu je dosta pisano ranije.

 

Objektivan sam.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wookie said:

Šikaniranje jeste negativno, ali antivakser koji se žali da mu narušavaju njegova antivakserska prava, neće naići na previše istomišljenika, niti će ga vakcinisani ljudi gledati kao neku žtrvu, nego kao nekoga ko prvo nije bio solidaran s njima. Cela priča oko vakcinacije se svodi na to da je to stvar solidarnosti i da je stvar "ili svi, ili niko". Samim tim što neko odbija vakcinu, znači da on prvi nije solidaran s većinom, pa ne može očekivati da ta vakcinisana većina stane na njegovu stranu i štiti ga.

 

Jbg, kako god okreneš, Nole se sam ukopao.

 

OK, kapiram sad. Pogrešno sam razumeo tvoj post iz prvog čitanja. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ni prema Moniki posle onog atentata nje bilo neke empatije. Ni od kolega, ni od teniske organizacije. Ne secam se tacno, valjda oko zamrzavanja bodova je bilo nešto.

Očekivato neki bojkot je nerealno. Svako tu gleda sebe. Naravno, sem Novaka...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...