Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Djokovic nije pretnja po javno zdravlje to je logicno. Samo ne mogu da dozvole da jedan teniser iz Srbije?! pobedi 2x drzavu na sudu.  Ovo je licno i nema veze sa tenisom, samo kao razlog se uzima da je pretnja po javno zdravlje jer je nevakcinisan. Samo bez toga, da je Australija pravna i uredjena drzava, jer da jeste, ne bi doslo do suda i njihovog poraza.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sreta-steta said:

Iskaz ministra razlikuje se od prvobitnog, pa sada po njemu Đoković predstavlja mali rizik za javno zdravlje Australije. 

 

Ako je ovo tacno, tu zemlju bolje da vode kenguri

To je zbog ovoga verovatno.

 

Tužitelj kaže da ministar razmatra potencijal za "uzbuđivanje antivakcinaškog raspoloženja" ako se Đokoviću dozvoli da ostane u Australiji.

 

Mada tamo je vec preko 90% vakcinisano.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

 

Meni je Devil na ignore listi i život na forumu je mnogo lepši i lakši od tada. Samo nemojte da ga kvotujete i ignorišite ga svi brate...

Meni nije jasno što uopšte ljudi čitaju a kamoli kvotuju

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Problem sa kojim se suocavaju vlade sirom sveta je taj sto niko nije dovoljno edukovao stanovnistvo. Ja nisam video ni jedan jedini edukativni video na RTS-u vezano za dejstvo vakcina. A nije da ih nije bilo. AZ je pravila gomilu video materijala.

 

Pusteno je da divljaju avax moroni. Cak je precutno takav stav i podrzan.

 

I onda dovodi sve do ovakve situacije. Umesto edukacije za vakcine, imamo prisilu i pretnje. A prisilom se nista ne postize.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

.

 

Koliko sam shvatio, odluka ministra je na donesena na osnovu Novakovog antivaxx sentimenta i kao takav je pretnja zdravlju nacije...Ponovo da mu sude zbog vize ne mogu i ovo je sasvim novi proces..

 

Cak i da bude prihvacen ostanak , on teren nece videti  do okoncanja postupka, ovu noc ce biti slobodan , od sutra ujutru sa dva pripadnika granicne sluzbe na spratu, gde , nisam uspeo da ukacim...

 

Ne znam, bolje da cutim...izbrojim do 65699678...

 

.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Problem sa kojim se suocavaju vlade sirom sveta je taj sto niko nije dovoljno edukovao stanovnistvo. Ja nisam video ni jedan jedini edukativni video na RTS-u vezano za dejstvo vakcina. A nije da ih nije bilo. AZ je pravila gomilu video materijala.

 

Pusteno je da divljaju avax moroni. Cak je precutno takav stav i podrzan.

 

I onda dovodi sve do ovakve situacije. Umesto edukacije za vakcine, imamo prisilu i pretnje. A prisilom se nista ne postize.

Bravo.

 

Nije ovo sa vakcinama samo, ovo je uvek tako. RTS je meni gori od Pinka. Pink nista ne glumi, oni su smece i znaju to i ponasaju se tako. Ovi glume neki nivo, pokusavaju da budu ekstravagantni, ulazu u neku produkciju, drze kao do nekog nivoa... a tri decenije oni vec rade protiv naroda koji zivi u Srbiji. Uvek im je jedan isti gazda a to je onaj ko je na vlasti i samo u interesu vlasti rade ma koja ona da je. 

 

Po meni RTS bi trebalo skloniti i rasformirati za primer ostalim medijima kad se resimo da hocemo kvalitetnije da zivimo, ako nekada dodje do toga tj.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čitajući danima o svemu ovome, bio sam u fazonu, sad će kenguri da pripreme ozbiljan slučaj i da svaku sitnicu koja nije išla u Novakovu korist iznesu pred sudom. U stvarnosti, Novak je skroz legalno ušao u zemlju, Novak ne predstavlja nikakav zdrastveni rizik, ALI ministar je mišljenja da Novakovo pristustvo raspiruje antivax stavove u zemlji gdje je vakcinisano 80% stanovništva.

 

Apsolutno smiješno, ljudi bukvalno idu na nedostatak vremena i pritisak javnosti na koje ni sudija neće biti potpuno imun.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...