Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

6 minutes ago, Losmi17 said:

Btw jos jednom uzasan posao PR tima.

Zasto je uopste dao do znanja svima da je dobio exemption?

Mnogo bi sve ovo lakse proslo da je samo objavio da putuje na AO.

Ili da nije nista objavio.

Sam trazi djavola nekad.

 

Najgori PR tim ikada, ako ga uopšte ima. Užas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj slucaj moze d dovede do toga da svako trazi to. Muceni Irving ne igra NBA, stvarno mi nije jasno sto je tako tesko vakcinisati se. Apsolutno samsiguran da mu nece dati da igra, van pameti je sve to sto radi. On kao No1 i mozda najbolji ikad,mora da postuje prvi pravila i daje primer ostalima.

Ovo je bedni igrokaz za australijski SNS 

Nema ovo veze višeni sa brigom o zdravlju

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ovaj slucaj moze d dovede do toga da svako trazi to. Muceni Irving ne igra NBA, stvarno mi nije jasno sto je tako tesko vakcinisati se. Apsolutno samsiguran da mu nece dati da igra, van pameti je sve to sto radi. On kao No1 i mozda najbolji ikad,mora da postuje prvi pravila i daje primer ostalima.

Zasto ne bi trazili ako vec postoji ta mogucnost?
Pitao sam vec, da li se igraci vakcinisu zbog zdravlja ili da bi mogli da igraju? Ako je zbog sopstvenog zdravlja ne razumem zasto im je problem igranjr djokovica uz exemption ako ga puste?
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

Onda je sam napravio stetu. Nije li ona zena u lozi neki PR ili slicno?

Ne moze AO da izda saopstenje, jer bi krsili prava, ne mogu oni da obelodane ko je vakcinisan a ko ne.

Decko je opet napravio gresku u koracima...ovo maltretiranje mogu da povezem zbog pritiska javnosti.

A da nije objavio, javnost ne bi ni znala.

Mora malo da se razmislja...

Izdao je AO juče saopštenje, stavila Boxy ovde, nego smo u međuvremenu nabili desetak strana pa se izgubilo :classic_biggrin:

Elena i Edoardo su mu agenti, izgleda da se ne bave PR-om, ili bar faktički ne.

2 minutes ago, Tomiprunet said:

Ne razumem ni ostale igrace koje se protive i osudjuju. Da li su se vakcinisali zbog zdravlja ili da bi igrali AO?

Pa većina se i ne protivi, radili su neku anketu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj slucaj moze d dovede do toga da svako trazi to. Muceni Irving ne igra NBA, stvarno mi nije jasno sto je tako tesko vakcinisati se. Apsolutno samsiguran da mu nece dati da igra, van pameti je sve to sto radi. On kao No1 i mozda najbolji ikad,mora da postuje prvi pravila i daje primer ostalima.

postoje odredjeni medicinski razlozi zbog kojih neki ljudi ne mogu da se vakcinisu, to je opste poznata stvar za ove vakcine koje su odobrene i vaze u Australiji. Plus oni koji su tokom poslednjih 6 meseci bili inficirani ne moraju da budu vakcinisani (prosto jer je svrha vakcina stvarnaje antitela i imuniteta na virus, a to se isto postize i zarazavanjem, oni koji prezive :classic_dry: ) .  bolje u ovoj stvari pitati strucnjake-lekare nego da se sad svako od nas (i politicara) pravi pametan i smislja ono sto je Perici drago.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tomiprunet said:

Ne razumem ni ostale igrace koje se protive i osudjuju. Da li su se vakcinisali zbog zdravlja ili da bi igrali AO?

 

Vecinu zapravo zabole i ne protive se, sustina je da su oni koji se protive samo preglasni i preagresivni u tome.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Izdao je AO juče saopštenje, stavila Boxy ovde, nego smo u međuvremenu nabili desetak strana pa se izgubilo :classic_biggrin:

Elena i Edoardo su mu agenti, izgleda da se ne bave PR-om, ili bar faktički ne.

Pa većina se i ne protivi, radili su neku anketu.

Ma cek, sta pise u saopstenju? Jel tamo lista igraca koji su dobili exemption? Nije.

Saopstenje je stiglo nakon njegovog priznanja.

Da je cutao, nista od ovog ne bi bilo.

Link to comment
Share on other sites

Jes, Australija je ista Srbija, vlada gomila krimosa i uhvatili su se Djokovica jer mrze Srbe kojih ima brat bratu milion tamo.

 

Novak ne moze da primi vakcinu a ja mogu...jer eto on ima falinku neku a ja ne. Ovo me podseca na nesto sto citam po komentarima na Blicu :))

 

Mislim,sto nemoze da primi vakcinu,pa jer je antivakser,dokazano vise puta, gleda piramide u Bosni i verujem da nije daleko od toga da je zemlja ravna i da su Srbi prvi narod.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stray_cat said:

Evo ja se skroz slažem s tobom @Boxy.

 

Čovek na sredini 40ih, otac dvoje dece, proputovao i obišo svet beskonačno puta više od nebitnog mene, milioner, najverovatnije natrofejniji u svetu tenisa, itditditd., da sebi dozvoli da ga ovako sačekaju na zicer (sedi tu i meditiraj na pasoškoj kontroli dok ne smislimo da l' da te pustimo, ili da te ne pustimo, ili da odeš do neke susedne zemlje pa tamo da tražiš vizu, pa se onda vrati pa ćemo da vidimo dalje šta ćemo, a ako te i pustimo tek ćemo onda da ti zagorčavamo boravak koliko god možemo), to može samo ako je (naivna) budal(ic)a.

 

Ne znam sta je on mislio, a ni vlast, kao da su mislil da ljudi nece poludeti :ajme:

Sad najverovatnije pokusavaju da ispeglaju neke stvari, moguce je da ce ga pustiti uz celodnevno maltretiranje, a mozda ga puste uz strogi karantin od 7 dana, kao neko medjuresenje.

Ali je meni u svemu najludja informacija da je podneo zahtev za pogresnu vizu :twak:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Onda je sam napravio stetu. Nije li ona zena u lozi neki PR ili slicno?

Ne moze AO da izda saopstenje, jer bi krsili prava, ne mogu oni da obelodane ko je vakcinisan a ko ne.

Decko je opet napravio gresku u koracima...ovo maltretiranje mogu da povezem zbog pritiska javnosti.

A da nije objavio, javnost ne bi ni znala.

Mora malo da se razmislja...

Edo i ta zena su agenti, zaduzeni da obezbede sponorske ugovore i organizuju svakojake dnevne gluposti. PR mu je neki tip Mandrapa (ili slicno) koji je neki bivsi novinar da li Novosti ili nekog tako lista, a koji ocigledno samo radi u Srbiji (pitam se sta tacno) i ne mrda prstom na internacionalnom planu (jer ocigledno ni nema pojma ni o cemu vezano za PR).

Zverev je sad lepo angazovao neku firmu koja se bavi sportistima koji imaju problem s imidzom, pa oni sad hendluu situaciju s onom optuzbom bivse devojke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, wwww said:

postoje odredjeni medicinski razlozi zbog kojih neki ljudi ne mogu da se vakcinisu, to je opste poznata stvar za ove vakcine koje su odobrene i vaze u Australiji. Plus oni koji su tokom poslednjih 6 meseci bili inficirani ne moraju da budu vakcinisani (prosto jer je svrha vakcina stvarnaje antitela i imuniteta na virus, a to se isto postize i zarazavanjem, oni koji prezive :classic_dry: ) .  bolje u ovoj stvari pitati strucnjake-lekare nego da se sad svako od nas (i politicara) pravi pametan i smislja ono sto je Perici drago.

Meni kad traze zeleni karton,kazem ima sam koronu, pun sam antitela...Hvala

1 minute ago, Boxy said:

 

Ne znam sta je on mislio, a ni vlast, kao da su mislil da ljudi nece poludeti :ajme:

Sad najverovatnije pokusavaju da ispeglaju neke stvari, moguce je da ce ga pustiti uz celodnevno maltretiranje, a mozda ga puste uz strogi karantin od 7 dana, kao neko medjuresenje.

Ali je meni u svemu najludja informacija da je podneo zahtev za pogresnu vizu :twak:

Bojance sad vidim da si ovo ti 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

Vecinu zapravo zabole i ne protive se, sustina je da su oni koji se protive samo preglasni i preagresivni u tome.

Pa ima tu i novinari koji se protive, pa eto politicari, pa onda gradjani,... zasto svi lazu da su vakseri a vakcinisali se? jer su bili prisiljeni? Mislim zbog zdravlja sigurno nisu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nevezano za tenis - avio kompanija proverava imas li sve potrebne papire za ulazak u neku zemlju, pre nego se ukrcas, inace placaju odstetu/kaznu - morao je imati validnu vizu, inace ne bi ni poleteo.

Da nije tako, svi bi leteli kako im se gde prohte.

 

E sad, da li neko nije hteo da proverava, obzirom da on nije ja ili neki random Djura, ne znam....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jes, Australija je ista Srbija, vlada gomila krimosa i uhvatili su se Djokovica jer mrze Srbe kojih ima brat bratu milion tamo.
 
Novak ne moze da primi vakcinu a ja mogu...jer eto on ima falinku neku a ja ne. Ovo me podseca na nesto sto citam po komentarima na Blicu :))
 
Mislim,sto nemoze da primi vakcinu,pa jer je antivakser,dokazano vise puta, gleda piramide u Bosni i verujem da nije daleko od toga da je zemlja ravna i da su Srbi prvi narod.
 

Kad on ima citav tim koji vodi racuna o njegovom zdravlju. Zasto i ti nisi isao da ispitujes svoje zdravlje i kako moze na tebr da utice vakcina?
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Jes, Australija je ista Srbija, vlada gomila krimosa i uhvatili su se Djokovica jer mrze Srbe kojih ima brat bratu milion tamo.

 

Novak ne moze da primi vakcinu a ja mogu...jer eto on ima falinku neku a ja ne. Ovo me podseca na nesto sto citam po komentarima na Blicu :))

 

Mislim,sto nemoze da primi vakcinu,pa jer je antivakser,dokazano vise puta, gleda piramide u Bosni i verujem da nije daleko od toga da je zemlja ravna i da su Srbi prvi narod.

 

Ali čekaj, ti želiš vakcinu...zašto pišeš kao da te je neko primorao?

Što se pak tiče gledanja i vjerovanja, zaista samo njegova stvar...šta to tebe dira?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno sam protiv Noletovih budalaština sa vakcinama jer sam provakser, ali ova situacija sada je posledica njegove naivnosti (inata?) i loše PR službe.

 

Nije trebalo nikako da objavi da je dobio medical exemption i time "gurne prst u oko" svima. Stvarno nije trebalo. Što se tiče toga da li je to izuzeće osnovano - ako me se lično pita, nešto ne verujem da baš Nole, koji je antivakser, ima validan razlog da se samo on ne vakciniše. Ali s druge strane, navodno su to procenile nezavisne komisije, pa ako tome ne verujemo, onda ne verujemo zdravstvenom sistemu uopšte.

 

U svakom slučaju ovo natezanje na aerodromu je klasično prepucavanje australijskih vlasti preko njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, joshmor said:

Ali čekaj, ti želiš vakcinu...zašto pišeš kao da te je neko primorao?

Što se pak tiče gledanja i vjerovanja, zaista samo njegova stvar...šta to tebe dira?

 

Da, bas je tako, nikoga ne dira, sta se nas tice sto ovaj misli i radi ovo, sloboda.

 

Zato globalna pandemija u jebenom 21. veku traje 2+ godine, a zavrsice se administrativno po svemu sudeci, ne u praksi.

 

Zato sto se to nas ne tice.

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Da, bas je tako, nikoga ne dira, sta se nas tice sto ovaj misli i radi ovo, sloboda.

 

Zato globalna pandemija u jebenom 21. veku traje 2+ godine, a zavrsice se administrativno po svemu sudeci, ne u praksi.

 

Zato sto se to nas ne tice.

 

 

Ovde fali završnica-živeo Vučić!!! 

Čak si prvu moju rečenicu potpuno zanemario...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, urosg3 said:

Jbt odakle Australiji 64k novozaraženih kad su tako odgovorni, savesni, prdržavaju se profilaktičkih mera, samo danas 64k?
Sumnjivi su oni meni 🙂
 

Virus se uplasio zlog Novaka, pa bezi kud stigne dok ovog drze na aerodromu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...