Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

5 hours ago, joshmor said:

...a novinari izveštavaju o đokoviću...:classic_rolleyes:

Oni izgleda tacno njega koriste da skrenu paznju svojih gradjana sa idiotluka i usmeravaju gnev prema Novaku

 

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

vidim ja da ce njega sad da skidaju do gole koze na aerodromu i proveravaju sve otvore :twak::twak:

bice dobro ako ga ne posalju u okovima u onaj kamp gde salju one Aboridzane koji su inficirani coronom...

 

zanima me ima li Novak jos uvek diplomatski pasos i kako se to sad tretira?

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ciao said:

Nisam znala da novak ima diplomatski pasos, odakle to?

negde 2007-2008. ili koju godinu posle dobili su diplomatske pasose Ana, Jelena, Novak, Tipsa i mozda Troicki. Ne znam na koliko se ti pasosi izdaju, ovi ostali ih sigurno vise nemaju, a mozda ga Novak jos uvek ima.

 

evo:

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:328302-Diplomatski-pasosi-teniserima

2011-te su dobili od Jeremica

857i-290x165.jpg

 

Edited by wwww
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kao sto Novak voli da ima podrsku sa tribina, tako mu cesto klikne kada ga svi napadaju. Ocekujem da blentava publika bude prilicno protiv njega i to moze da bude dobro. Moze, ali i ne mora jer moze od njega da napravi i ono bezvoljno biće koje smo toliko puta videli.

Cuveni Trifunovicevi stihovi iz pesme Šta bi dao da si na mom mjestu nekako prate Novaka stalno. Od foruma i ostalih domacih drustvenih mreza, pa do inostranih dusebriznika i dramosera. Mnogi su se ponadali, od direktnih rivala pa do frustriranih hejtera. I onda se sve resilo na neocekivani nacin i to je jos vise pojedine nateralo da popizde. 

Ubedjen sam da su Novaku dozvolili da igra jer zaista ima medicinskih opravdanja za to, ali to palamudonje ne zanima mnogo jer oni imaju svoju vodilju. Jbg, zao nam je, neka pate.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Moram da otkucam da bih i ja baš voleo da saznam razlog, tj koje je to medicinska dijagnoza kod NĐa, pa da ne može da primi vakcinu (čak ni Sinofarm!?). Laički, jedino da ima nekakvu posledicu (alergiju, xxxkarditis, šta već) nakon što je primio vakcinu pre više od X meseci, što bi značilo da se jeste do sada vakcinisao. Mislim, da budem jasan, drugo je skroz da l' njemu s njegovim zdravstvenim stanjem i imunim sistemom (koji je čak i prošao kroz jednu infekciju kovida19) "najvrhunskijeg" sportiste uopšte treba vakcina.

 

Mislim, ako mu je sve što se događa i što će da mu se događa, sam je kriv/zaslužan.

 

Edit: da ne zaboravim, baš bi bilo lepo da @erwin deo svoje pažnje posveti i AOu (kao što je već i počeo da radi).

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, stray_cat said:

Edit: da ne zaboravim, baš bi bilo lepo da @erwin deo svoje pažnje posveti i AOu (kao što je već i počeo da radi).

a sta konkretno bi erwin trebalo da radi povodom AO? da daje analize teniskih meceva ili da analizira protokole koju su na snazi, odnosno broj inficiranih igraca?

 

evo ovde trenutnih brojki u Australiji, na dan kad je Novak Djokovic sleteo u Melburn (od prilike sada) :

https://www.health.gov.au/health-alerts/covid-19/case-numbers-and-statistics#daily-cases

 

4.1.2022: u Australiji je registrovano 47820 pozitivnih slucajeva.

za 5.1. izlaze podaci u 9pm po istocnoaustralijskom vremenu (za nesto vise od 2 sata), pa cemo da vidimo koliko je virusa poslao Novak postom za Australiju da (kao pravi zlotvor i australijski drzavni neprijatelj #1) zarazi sirote male Australijance.

 

U Viktoriji trenutno ima 48297 aktivnih slucajeva, 1592 slicaja su registrovana prethodnog dana (videcemo koliko je registrovano danas), a na ispitivanju je jos bilo 12428 uzoraka.

 

na sajtu Viktorije: https://www.coronavirus.vic.gov.au/victorian-coronavirus-covid-19-data

stoji da trenutno ima 51317 aktivnih slucajeva, 17626 slucajeva je registrovano u poslednja 24h

 

a ovde stoji da je u Melburnu trenutno aktivno 1000 slucajeva, sto je povecanje na dnevnom nivou od 278 (ako ja dobro ovako na brzaka tumacim brojke na sajtu).

 

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se na nemušto sročenoj rečenici, preformulisaću: unapred fala svima koji će da potroše svoje vreme da bi "na tacni" dobili linkove do bitnih i korisnih informacija. Takođe i do "nekorisnih", vezanih za najnoviji rijaliti o Noksi u novoj australijskoj epizodi.

 

Da li on još uvek leti ili ga sad skeniraju i svašta ga nešto ispituju na aerodromu? 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja sam razumela da je on negde oko sadasnjeg trenutka sleteo u Melburn, sad bi trebalo da prolazi kontrole (pasoske i koje jos vec).

kao je savezni predsednik vlade izjavio da ce tip specijalno zaduzen za pitanje ulaska u zelju detaljno ispitati Novakovu potvrdu da moze da dobije izuzece za vakcinaciju, pa ako ne bude u redu salje Novaka istim avionom nazad. :classic_ohmy:  Sad, koja tacno ispitivanja ce da vrse - boga pitaj,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au covece kakav cunami napravi Novakov olazak i mogucnost osvajanja 21. GS :krstipd4:

A ovi TV kanali po Australiji mute vodu, kao i ovi nasi (SNS ovski) i za sve probleme u drzavi im krivi Solak i Djilas, a njima tamo Novak :lol_2:

Eh da je Novak rodjen kao crnac sad bi se digli na noge BLM ili da je onomad prihvatio engleski pasos, kraljica licno bi mu sredila da ga tamo docekali uz sve kraljevske pocasti, a ovako mu ne gine kolonoskopija i to javna :s_w:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, vanjabarsa said:

ja bih sliku rektalnog pregleda da vidim :classic_happy:

 

Ja bih tu mogao da pomognem sa WTA delom ekipe, čisto da ide brže... :classic_tongue:

 

Spoiler

A i više da se skinemo s No(va)xe :classic_biggrin:  s nagađanjima, čestitkama, pozdravima i željama za... štagod.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Osim ukoliko mu se ne "dogodi" neki pozitivan test, uzima ovo Nole. 

 

Ali ovde stvarno ne moraju navodnici. Virusa je toliko u opticaju, da je bukvalno dovoljno dve kapljice iz vazduha da pokupi i da ga pcr evidentira. Pa 11 igrača nam se juče razbolelo u KK. Tako da sa tom količinom omikrona koji divlja, test lagano može da ga zakači....a onda će biti dodatni PR dizaster

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NMX said:

 

Ali ovde stvarno ne moraju navodnici. Virusa je toliko u opticaju, da je bukvalno dovoljno dve kapljice iz vazduha da pokupi i da ga pcr evidentira. Pa 11 igrača nam se juče razbolelo u KK. Tako da sa tom količinom omikrona koji divlja, test lagano može da ga zakači....

 

To možda važi za vas koji ne verujete u negativne jone. Ako je poneo jedan kanister jona iz tunela ispod piramida, sve je ok.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

To možda važi za vas koji ne verujete u negativne jone. Ako je poneo jedan kanister jona iz tunela ispod piramida, sve je ok.

Oduzeće mu carinici, Australija ima famozno striktne biodiversity zakone.

Link to comment
Share on other sites

j*  te, kakve sve budalastine sam procitala da pisu Australijanci.

Jedan kuka kako je to totalna nepravda da je Novak dobio izuzece od vakcinisanja, a on eto trazio da se od vakcinisanja izuzme njegov sin s disability i mangupi  mu nisu odobrili! :twak: NEPRAVDA, sto bi rekao Kalimero. :ajme::ajme::twak::twak: Mamlaz ne kapira da su ucinili uslugu njegovom sinu.

Drugi ("Health & Fitness coach") se zali kako Novak "has a history of spreading misinformation about the “health benefits” of being a vegan" :classic_rolleyes: - mesozderi ljuti :lol_2:

Trecima je Novak kriv sto ne mogu da odu da posete prijatelje u Australiji. I naravno zato sto australijska Vlada zabranjuje prelazak iz jedne savezne drzave u drugu. I za to im kriv Novak.

 

Njemu je bolje da ih sve lpo posalje u tri lepe, sedne na naredni avion i vrati se nazad za Evropu.

I da angazuje nekog advokata i krene da tuzi novinare i ostale koji sire lazi o njemu, plus da angazuje profesionalni PR koji ce da uradi damage control. (iluzorno je ocekivati da zabrani Srdjanu da prica s medijima)

 

Edited by wwww
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

 

Njemu je bolje da ih sve lpo posalje u tri lepe, sedne na naredni avion i vrati se nazad za Evropu.

 

Ma jok more nek nervira iz sve snage. Najbolji su mi komentari tipa "šta je on bolji od miliona australijanaca"
A čovek prvi teniser sveta, drži brdo rekorda, a obzirom da đavo čuči u detaljima, najbolji je teniser ikad, a ide da igra tenis. Eto što je bolji od miliona australijanaca.
Da pričamo o rocket science, moguće da izvesno od miliona australijanaca ima neko bolji od Novaka, ali pričamo o teniskom f..king turniru, e tu nema ni jedan Ozi bolji.

Neka ih nervira, nek vrište nepravda, worldometar danas broji +64,735 odgovornih, vakcinisanih, samopregornih, maskenosećih dva metera distanciranih nevinih Ozija konsterniranih prizorom da im stiže jedan nevakcinisan. Užasi promiskuiteta.

 

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, wwww said:

j*  te, kakve sve budalastine sam procitala da pisu Australijanci.

Jedan kuka kako je to totalna nepravda da je Novak dobio izuzece od vakcinisanja, a on eto trazio da se od vakcinisanja izuzme njegov sin s disability i mangupi  mu nisu odobrili! :twak: NEPRAVDA, sto bi rekao Kalimero. :ajme::ajme::twak::twak: Mamlaz ne kapira da su ucinili uslugu njegovom sinu.

Drugi ("Health & Fitness coach") se zali kako Novak "has a history of spreading misinformation about the “health benefits” of being a vegan" :classic_rolleyes: - mesozderi ljuti :lol_2:

Trecima je Novak kriv sto ne mogu da odu da posete prijatelje u Australiji. I naravno zato sto australijska Vlada zabranjuje prelazak iz jedne savezne drzave u drugu. I za to im kriv Novak.

 

Njemu je bolje da ih sve lpo posalje u tri lepe, sedne na naredni avion i vrati se nazad za Evropu.

I da angazuje nekog advokata i krene da tuzi novinare i ostale koji sire lazi o njemu, plus da angazuje profesionalni PR koji ce da uradi damage control. (iluzorno je ocekivati da zabrani Srdjanu da prica s medijima)

 

Čitam malo reddit i fb (dobri izvori 😄 ) i izgleda mi da se većina ljudi nervira na ta dva sajta zbog toga što su oni morali da prime vakcinu a Đoković ne mora

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...