Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

4 minutes ago, Nicklord said:

Čitam malo reddit i fb (dobri izvori 😄 ) i izgleda mi da se većina ljudi nervira na ta dva sajta zbog toga što su oni morali da prime vakcinu a Đoković ne mora

sve sam antivaxer do antivaxera, a ovamo kritikuju Djokovica da je antivaxer! :twak:

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Političari ovde jedva dočekali da nađu žrtveno jagnje i odvrate pažnju od svojih svinjarija. 

 

Tipično. 

 

To sam i ja pomislila, kad su ga vec pustili, onda neka istpre sve, a ne da sad nesto pametuju :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto su ga koji klinac onda uopste zvali da krece na toliki put, ako vlasti drzave Viktorija nece da mu izdaju vizu za ulazak? I sta je sa preostalih par igraca/ igracica koji su trazili medicinsko izuzece, da li su svi oni dobili ulaznu vizu? Ako jesu, Novak moze komotno da ih tuzi, ali od ucesca na AO ocigledno nema nista .................... fasizam i komunizam u svom najboljem izdanju ......................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

Ako sam dobro shvatila, drzava Viktorija nece da mu da vizu 

nije drzava Viktorija nego savezna vlast - Australija. Sad se kao savezni premijer nasao pametan da isteruje strogocu nad tamo nekim teniserom iz neke zabiti s Balkana.

 

Valjda je drzava Viktorija organizovala ta dva panela medicinskih strucnjaka koji su proveravali sve zahteve za izuzece od obavezne vakcinacije, a sve po instrukcijama na saveznom nivou. A ocigledno se nisu dogovorili ko je za sta zaduzen, tj. sad iznenada savezna vlada ne priznaje organe u Viktoriji :classic_blink: Covek bi pomislio da pricamo o balkanskim drzavicama ili ex-yu pred raspad. :classic_dry:

A ako mu je trebala viza za ulazak u Australiju onda ju je on definitivno morao dobiti pre polaska za Australiju. Sad je samo pitanje da li ce carina da mu ponisit tu vizu ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Just now, wwww said:

nije drzava Viktorija nego savezna vlast - Australija. Sad se kao savezni premijer nasao pametan da isteruje strogocu nad tamo nekim teniserom iz neke zabiti s Balkana.

 

Valjda je drzava Viktorija organizovala ta dva panela medicinskih strucnjaka koji su proveravali sve zahteve za izuzece od obavezne vakcinacije, a sve po instrukcijama na saveznom nivou. A ocigledno se nisu dogovorili ko je za sta zaduzen, tj. sad iznenada savezna vlada ne priznaje organe u Viktoriji :classic_blink: Covek bi pomislio da pricamo o balkanskim drzavicama ili ex-yu pred raspad. :classic_dry:

A ako mu je trebala viza za ulazak u Australiju onda ju je on definitivno morao dobiti pre polaska za Australiju. Sad je samo pitanje da li ce carina da mu ponisit tu vizu ili ne.

 

Onda je savezna pitala ove iz Viktorije da oni garantuju, a oni nisu hteli :smiley33:

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko said:

Mada mislim - pustiće ga na kraju, ovo je samo da bi se političari pravili jaki. U suprotnom, ogroman blam za sve.


Da prespava na nekoj klupici pa izjutra polako da se vidi sta fali od papira da ga puste.

Malo maltretiranja antivax kenjatora nije na odmet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...