Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Djokovic ima PR sluzbu, koja sroz kontrolise njegove naloge [emoji38]_2:[emoji38]_2: e svasta cu da cujem  

 

I to je klasika...ako duže rade za tako jakog klijenta i top referencu sutra...čak i da su na startu uspeli da postave jasne limite i smernice...vremenom, kada se klijent smori od ograničenja, da ih ne bi zamenio poslušnijom ekipom, krenu da prave kompromise ka...Imazovim seansama, Novakovim piramidama...zatim puštajući Jelenu da sebi daje oduška onim ''život je lep" objavama...i tu više ni sreće ni struke nema. Treba ti desetak klika da ih kompletno skineš gole i pročitaš kao jedan-dva.  

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Može li Srđanu neko da ubaci nešto u piće ili da ga pogodi onom strelicom za uspavljivanje kao kad hvataju zverinje na Animal Planetu? Ne vidim drugog načina da se ućutka :ajme:

1 hour ago, svi pjevaju said:

@Crni Bombarder

 

Vidim lajkao si maloprije moj post otprije par dana kada sam se nadovezao na tvoju konstataciju da si razočaran koliko slabo tema gori. Znači li to da namjeravaš sve do kraja iščitati (ako nisi do sada)? Ako je odgovor potvrdan, nisi ni svjestan što te čeka na tom putu :classic_biggrin: Ono što je sigurno, u ovom trenutku si cca 2100 postova u zaostatku, da te ohrabrim :classic_tongue:

Kako te ne mrzi da još i prebrojavaš...

 

54 minutes ago, dulematic said:

Ja juče popodne upao na temu i za jefan dan što nisam bio tu, morao da pročitam 30ak stranica. Čitao sam sigurno preko 2 sata 😂

Eto, @Geronimo, gde će ti duša, ovako sam bar mogla 30-ak strana da preskočim.

 

36 minutes ago, Boxy said:

Djokovic ima PR sluzbu, koja sroz kontrolise njegove naloge :lol_2::lol_2:

e svasta cu da cujem

Sigurno mu oni pišu i one citate o Tesli i samolečenju :s_w:  da je sreće pa da se zadrži na čestitkama i sponzorskim objavama.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CheshireCat said:

Vanja je objavila da Novak kreće za AUS na 238moj strani ove teme. Laganih 150 strana /  za 7 dana. 

Ova dinamika bi bila Borkov GS san :classic_biggrin:

 

Ovo je lagano najača aktivnost za nedelju dana na Tenisu ikada. Gledajući i stari forum.

 

Zamisli da je još i Borko tu :classic_biggrin: I da nas goni :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CheshireCat said:

Vanja je objavila da Novak kreće za AUS na 238moj strani ove teme. Laganih 150 strana /  za 7 dana. 

Ova dinamika bi bila Borkov GS san :classic_biggrin:

 

Ovo je lagano najača aktivnost za nedelju dana na Tenisu ikada. Gledajući i stari forum.

 

Moramo da se zahvalimo i svima sa ostalih pdfova, bez njih ovo ne bi bilo moguce :heart::classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa I sa tim ludim ocem je jedini sampion u tenisu. Ostali kad se skupe vise deluju kao sastav za celindzer nego top 10 atp liste. Zato je AO i toliko jurio I trazio nacine da ga uvede u Australiju. 

 

Onaj wta mogu I da raspuste, njih gleda jos samo rodbina. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Boxy said:

Javio se ATP, ide novih 30 strana :classic_biggrin:

 

 

E ako im je trebalo 6 dana da ovo smisle...

 

Inače evo odgovora na Srđanove apele:

https://sportklub.rs/tenis/grand-slam/dzonsonova-poruka-djokovicu-vakcinacija-je-divna-stvar/

 

Quote

86

"Sve što bih rekao o Novaku Đokoviću, sa kojim sam inače igrao tenis i prilično je dobar, je da ja verujem u vakcinaciju i mislim da je to divna stvar. 

:lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stray_cat said:

 

Onda će ga sigurno deportovati, jer Oziji su i dalje u istom fazonu ko i juče, prekjuče, prošle nedelje, meseca...

 

2 hours ago, wwww said:

Novak je prilozio da je 16.12. bio pozitivan na coronu, postavla se pitanje zasto je onda naredni dan prisustvovao onoj dodeli pehara klincima. Sutra odlucuje ministar da li ce Novak imati priliku da se bori za 10 AO titulu.

 

i tu se zavrsava prilog. mnogo povoljniji nego na WDR.

 

Meni deluje da se polako priprema klima za njegovu deportaciju, nema teorije da ga puste da zaigra. Jedina (i to mala) šansa mu je da izađe sa nekim vrlo ubedljivim objašnjenjem u vezi fotografija; ako to ne uradi, jednostavno će reći ok, ovaj ne poštuje ni neke osnovne mere predostrožnosti, šetka se okolo zaražen, takvo ponašanje će potencijalno izazvati gnev naših građana i ugroziti turnir bez obzira što je on sada zdrav, marš napolje. I što je najgore i najteže za priznati, nije da bi ta tvrdnja bila potpuno bez osnova.

 

Lakše će oni ishendlovati nekoliko stotina Srba na ulicama nego milione nezadovoljnih građana, znam da ankete sa Tvitera nisu neko merilo ali budimo realni, njega ne gotive ni u Australiji, ni u jednoj anglo-saksonskoj (pa čak i zapadnoj, u širem smislu te reči) zemlji on nije i neće biti neko koga većina ljudi voli. A većina odlučuje izbore...sad, to ne opravdava ponašanje AUS vlasti prema njemu, to smo već apsolvirali i dobro je što je danas dobio na sudu. Ali ove fotke, zbrka sa testovima, sve je to too much. Ne znam, ajde da sačekamo da vidimo šta će reći na tu temu i šta će još isplivati, toliko je lud slučaj da me ništa ne bi iznenadilo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Boxy said:

 

srecni-ljudi-scepan-scekic.gif

 

Treba ih malo upoznati i sa glavnim kandidatima za drugo mjesto. Taggat ću njihove fanove pa nek svatko ukratko opiše svoga

 

 

@alcesta @der Gabelschwanz Teufel @Malkolm Brogdon @Milica @McLeod (dodao bih tu još jednog forumaša al trenutno nije ovdje)

 

:classic_biggrin:

Edited by svi pjevaju
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Boxy said:

 

Moramo da se zahvalimo i svima sa ostalih pdfova, bez njih ovo ne bi bilo moguce :heart::classic_biggrin:

 

Da, ali bez mudrog rukovođenja i upravljanja situacijom koja je u više navrata pretila da eskalira, uspeh bi bio doveden u pitanje. Stoga, apelujem da se starosedeocima, pa čak i švajcarskim i španskim jereticima, dodele prikladne nagrade...neke VIP džidža-bidže koje mogu da se nakače na avatar, recimo.

 

Nego, ti si prava osoba za ovo pitanje: Novak je jednom prilikom pričao da su igrači dužni da budu u stalnom kontaktu sa anti-doping kontrolom. Jel to važi samo za periode kada su na turnirima?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...