Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Iako srce kazu da se sutra navija za Medu, 'objektivno navijastvo' za dobar tenis i pet setova - ja cu ipak za Rafu. 21vi GS Nadalu, pa jos pred RG, je poslednja nada da se moze probuditi inat i no-matter-what stav kod nase budalice. Pride, to moze biti i ponovna sljaga newGen-u, narocito bolna pred dva GS gde bi matorci i na papiru bili glavni favoriti. Idem all in, za to da bi gledali jos dve godine naostrenog Novaka, i da bi nas dve godine manje nervirao vanteniskim aktivnostim 🙂

  • Like 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Geronimo said:

Iako srce kazu da se sutra navija za Medu, 'objektivno navijastvo' za dobar tenis i pet setova - ja cu ipak za Rafu. 21vi GS Nadalu, pa jos pred RG, je poslednja nada da se moze probuditi inat i no-matter-what stav kod nase budalice. Pride, to moze biti i ponovna sljaga newGen-u, narocito bolna pred dva GS gde bi matorci i na papiru bili glavni favoriti. Idem all in, za to da bi gledali jos dve godine naostrenog Novaka, i da bi nas dve godine manje nervirao vanteniskim aktivnostim 🙂

 

Još dve godine? Pa tada će gurati 37-8u, dokle misliš da on može da igra?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Geronimo said:

Sa valjanim motivom toliko, da se na OI penzionise 🙂

To i ja mislim mozda ne bas na OI nego da izgura te godine (ponovo?) 4 slema u godini :smiley2:

 

A pridruzujem ti se i u navijanju za Rafu sutra, nadam se iz sve snage da ce osvojiti iz istog razloga kao ti jer mislim da ce da motivise Novaka vise nego bilo sta drugo za buducnost (kad Rafa sa svojim telom i godinu dana vise od Novaka uspeva da bude konkurentan za titulu na GSu to sasvim sigurno znaci da Novak ima fore bez problema bar do OI) a postoji i drugi razlog sto navijam da Rafa osvoji - to je nacin da se hejt fedfanova koji jesu jako mocni malo raspodeli izmedju njih dvojice, vec nekoliko godina je koncentrisan iskljucivo na Novaka i to nije dobro.

 

Jedino ovaj covid zeza, tu mora neko resenje da se nadje, ili da se Novak vakcinise, ili da olade drzave sa zahtevima ili da saznamo od Novakovog izabranog lekara iz Monaka da on ustvari ne sme da primi vakcinu ... ne pravim pitanje koje resenje ali neko mora da se nadje :classic_biggrin:

 

Edited by ciao
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedan od bezveznijih gs turnira u poslednjih xy godina.

U zenskoj kategoriji nijedan mec vredan paznje.

U muskoj samo danil vs felix. A to opet ni blizu nekog klasika.

Drago mi je zbog brata nika i tanasija, prave su dve bracalice 👊

 

Danile, spasi turnir i sport sutra! Odrzi ovaj sport cistim i neukaljanim!

Ne vidim kako odrpanac moze da dobije sutra. Naravno, ako izgubi, bio je povredjen 👀

Spasiti turnir po svaku cenu od posasti i laznog sportsmena.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...