Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

2 minutes ago, Mile1 said:

Dobro je ostao je jedini igrac koji moze da dobije kvarcovanog u finalu

 

Pod uslovom da mu zamene noge i ruke jer ce se na stakama pojaviti u polufinalu nakon ovog i prethodnog meca

Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Dobro je što nije igrao posle svega ovoga.

Kako bre dobro sto nije igrao, pa ovaj Slem bi mu bio bas zicer, konkurencija ne briljira a uslovi kao stvoreni za njega. Zvizdali bi mu prva dva meca pa onda bi se to primirilo. 

Link to comment
Share on other sites

Meda je ovo pametno uradio. Nije više paljevina koja se pičkara sa publikom. Na prvo boo je dodao RF i RN i naveo vodu na svoju vodenicu. Pametan momak.

 

Jako sam malo odgledao, od kraja 4. seta. Felixu se rekao bih nema šta zameriti. Uprkos ovom kragujevačkom vraču, biće top 5 lagano. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, diego said:

Nevezano za ovaj mec, razmisljam kako Felix ima skoro pa i igru, a i smirenost-glavu da napravi puno u svetu tenisa. Ali mu nedostaje neki vidljiv temperament, reakcija, sve je mlako i ravno... ne znam mozda i gresim, ali ako gledamo osvajace slema svi su bili ludi i na momente itekako impulsivni u svojoj karijeri.

Sampras Borg  (Lendl Edberg Vilander)

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, diego said:

Bilo nekada, dok se nisu pojavila ova trojica vanzemaljaca i digli lestvicu i nivo ludila/posvecenosti koji je potreban da budes sampion. 

 

Koja je tvoja poenta? Da su oni podigli nivo tenisa (Novak svojim urlanjem, Nadal sa paljenjem kosacice, Fed sa zustrim Cmon) 

do tog nivoa da sada smiren igrac ne moze pobediti Medvedeva?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve sto si spomenuo je olicenje posvecenosti, i "glada" za titulom. Kao kada je Sotomajor preskocio famoznih 2.45, vise nista nije isto bilo u svet skakanja u vis. Posle 20-20-20 ove trojice i nivo fanatizma koji su pokazali, isto tako nista vise nece biti isto i u svetu tenisa - moras da budes "lud" na svoj nacin i previse gladan, da bi bio veliki sampion. Ne znaci da Feliks, ili neki novi Cilic... nece uzeti slem tu i tamo, ja gledam sta cemo posle ove trojice, i da li ima igraca koga cu moci da gledam kao Djokovica da melje i da uzivam u igri, a ne da napravi jedan dobar turnir, pa onda katastrofa, i zavrsi kao Safin svoju karijeru, a tako mi izgledaju svi ovi mladji. Ali da ne duzim i kao sto neko pametno spomenu, ovaj je bas klinja i ajde da mu damo jos malo vremena.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, KfJ said:

Sampras Borg  (Lendl Edberg Vilander)

 

Kad mi pomenu ledenog Borga, uvek se setim kako je otišao sa ceremonije posle finala USO, da to neko danas uradi bio bi razapet ne mogu ni da zamislim kako.

 

Zar je moguće da nisu mogli da pomere ovaj miks negde, a svi tereni okolo prazni :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...