Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

36 minutes ago, Issey said:

 

Tačno. Evo mene kad budu ubacili u ring sa Tajsonom, sa vezanim rukama i povezom oko očiju, pa kad me nokautira za 3 sekunde, odgovornost je isključivo na meni. Ko me jebe kad numem da boksam...

Da, jedina razlika je sto ti nisi trazio sa Tajsonom u ring i ne bavis se boksom. A oni sami izlaze na crtu žvalonji i bave se politikom.

 

@Harmonika

 

Pitao si me sta podrazumevam pod losim rezultatom. Recimo, ako žvalonja bude opet imao apsolutnu vecinu u skupstini, to je svakako los rezultat opozicije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Nije iz EU,nego iz Nemacke,pa da budemo potpuno konkretni - od Mutti Merkel licno. I to je svakako 'minus' za Nemacku i nju licno..svakako veci nego za samu DS.

A njenu makanost prema raznim autokratskim rezimima kostala je i tek ce kostati narode na istoku i jugo-istoku Evrope. Merkel je direktno odgovorna za danasnje stradanje Ukrajine..tokom 2021.dok je Putin gomilao trupe i postavljao balisticke rakete na Krim i uz granicu sa Ukrajinom,dok je tiho de facto okupirao Belorusiju i stavio Lukasenka u poziciju obicnog skretnicara ruskih vojnih kompozicija,dok je gurao Vucica i Dodika u destabilizaciju Balkana,za to vreme je Mutti pokusavala zavrtati ruke Washingtonu i ucenjivati Bidena na Nord Stream 2...nakon sto je sa Nord Stream 1 pustila Ukrajinu niz vodu i servirala ju Putinu kao na tacni..NS1 je oslabio UKrajinu,njenu poziciju, izbio joj je iz ruku sve cipove kojima je mogla da parira Rusiji u partiji..a direktno je dolarima i evrima punio Kremlj i rusku vojsku.

Vladajuce elite Evrope,a pogotovo Merkeline Nemacke,nisu zanimali sigurnosni rizici i ambis u koji guraju i ruske gradjane i istok ili jugoistok Evrope. Kao sto ih nisu zanimali ni sigurnosni rizici u koje su gurnuli gradjane Srbije i okolne zemlje koje strepe od "srpskog sveta" i Vucicevog rezima u Beogradu.

Merkel je verovatno napravila dobre stvari za Nemacku,ali narodi istocne i jugoistocne Evrope nemaju po cemu dobrom da je pamte. Bila je i ostala Stazi-jevka..do poslednjeg dana.

 

Licemjerje Njemacke prije svih pa i Francuske mi je oduvijek bilo ogavno. Sva sreca pa postoje Britanija i Amerika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Ovj jedan sto je glasao za vucica da se javi, necemo mu nista. Da li se Mali Mrav vratio na velika vrata?

 

1 hour ago, deez nuts. said:


Azazel.

 

ja sam glasao za čićvua & the funky bunch, pošto ne kapiram baš čemu služi poll na forumu na kojem se zna ko-šta-preferira & koji ne odražava ni bgd ni srbiju u totalu.

 

mislio sam, makar da ohrabrim ponekog da izađe iz ormara / ormana.

edit

a bolje da postrojavaš ove što neće izaći, wolfići bar idu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ma salim se za ono, necu da se sprdam sa tim listicem kad vec izlazim, i glasacu za njega, ali za lokalne, mora malo :lol_2: Ko pomeri kontejnere glasacu za njega do tada, maaaarš :lol_2:

 

nisam ovo htela da napisem ali prvo cu to da kazem da po tome kako se ljudi odnose prema onom tekstu Dejana Ilica - raspolozenje mi je potpulo opalo jer nisu bas najbolje razumeli i ne zanima ih takav stav, podrzavaju opoziciju koja bi bila na cudnoj istnski mracnoj strani ovog i ostalih slicnih svetskih problema...

kome nije jasno sta je to opozicija ili neka procita ono ili neka je sam stvara u svojoj glavi i zamislja je po svom ukusu samo ne znam dokle ce da se stigne

 

...a sto se tice kontejnera koje zelis pomerene,  to ti je zavrseno

rekli mi pouzdani izvori pomerice ih kandidat Vujosevic - ajmo ljudi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mama_mia said:

 

nisam ovo htela da napisem ali prvo cu to da kazem da po tome kako se ljudi odnose prema onom tekstu Dejana Ilica - raspolozenje mi je potpulo opalo jer nisu bas najbolje razumeli i ne zanima ih takav stav, podrzavaju opoziciju koja bi bila na cudnoj istnski mracnoj strani ovog i ostalih slicnih svetskih problema...

kome nije jasno sta je to opozicija ili neka procita ono ili neka je sam stvara u svojoj glavi i zamislja je po svom ukusu samo ne znam dokle ce da se stigne

 

...a sto se tice kontejnera koje zelis pomerene,  to ti je zavrseno

rekli mi pouzdani izvori pomerice ih kandidat Vujosevic - ajmo ljudi.

 

 

 

Pre desetak godina si se zdušno zalagala za promenu vlasti po svaku cenu, nekadođe i gori, jedino je važno da birači vide da mogu da kazne vlast, posle će sve ići samo od sebe. Ovih zadnjih deset godina, a i sadašnje stanje biračkog tela, je rezultat tog pristupa, samo da se menja. Sad kad više skoro da i ne postoji opcija gore(lošije), sad smo nešto mnogo probirljivi, opet se sve svodi na; neću manje zlo, veće neka, šta mogu, naći će se već neki krivac.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Div said:

 

Većina govori kad im se nešto ne sviđa: E, da sam ja neka vlast...
Sada imamo sve češće: E, da sam ja neka opozicija...
i neka, neka priča kako ko želi, neko iznosi i stavove sa kojima se slažem, ali mi nije nešto primereno, u našoj situaciji, 4-5 dana pred izbore kritikovati opoziciju, tražiti zamerke, bilo je vremena, biće ga opet, neće ova opozicija skoro na vlast, treba odmah posle izbora krenuti i sa analizama i kritikama i predlozima i , još najbolje, uključiti se u rad opozicije, pokrivati nepokriven spektar ideološki i socijalno, unutrašnje i spoljnopolitički...

 

 

Nije Ilic kritikovao opoziciju koja je normalna opozicija. Posebno na pescaniku se to ne radi. Bar ja ne znam za tako nesto. Tamo se kritikuje iskljucivo vlast, pa verovatno zbog toga Ilic apeluje da ovi budu bolji od omrazene vlasti.

 

tzv opoziciju boskic, avetnica, onaj smesni lik za predsednika vasic, radulovicevu gospodju kandidata, jos kad bih mogla da se setim svih oni se jasno izjasnjavaju ko su i sta su...i ni takvi da nisu podlozni kritici????? strasno.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Div said:

 

Pre desetak godina si se zdušno zalagala za promenu vlasti po svaku cenu, nekadođe i gori, jedino je važno da birači vide da mogu da kazne vlast, posle će sve ići samo od sebe. Ovih zadnjih deset godina, a i sadašnje stanje biračkog tela, je rezultat tog pristupa, samo da se menja. Sad kad više skoro da i ne postoji opcija gore(lošije), sad smo nešto mnogo probirljivi, opet se sve svodi na; neću manje zlo, veće neka, šta mogu, naći će se već neki krivac.

 

LDP filozofija..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kako Rusija popusava polako, iskreno se nadam da ce i uticaj SPSa polako opadati u Srbiji i da ce na sledecim parlamentarnim vec biti ispod cenzusa. Nije tu toliki problem Girica Dacic, nego Bahatovic i sve ostale SPS ruske spijuncine...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...