Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Ne razumem se u zakone tolikoali, ako recimo, budu uhvaceni u kradji, i na videlo izadju sve moguce manipulacije, zar to ne cini same izbore envazecim, i automatski ih ne ponistava, pa makar i, lupam, SNS dobio i gledajuci samo regularne glasove vecinu?

Link to comment
Share on other sites

Nije da je bitno, ali malo mi je heavy da prihvatim Šarovića (wtf?) sa kojim sam se pre i sam sprdao za neku opoziciju. Lik koji je petnaestak godina imao posao da nosi full size zastave Hrvatske i EU u unutrašnjem džepu odela i onda ih dodaje Šešelju čim ovog zasvrbi upaljač... Hm. DSS Jovanović mi je full-time državni službenik, samo sa malo višom pozicijom referenta od Vilice i Piše, pošto ipak govori prilično dobar francuski i učio je škole. 

30 minutes ago, Harmonika said:

Ne razumem se u zakone tolikoali, ako recimo, budu uhvaceni u kradji, i na videlo izadju sve moguce manipulacije, zar to ne cini same izbore envazecim, i automatski ih ne ponistava, pa makar i, lupam, SNS dobio i gledajuci samo regularne glasove vecinu?

 

Spoiler

C7BB1215-21A3-4277-8FF6-6B854E889A2A_w10

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

sns-45%

tepicka-33%

Cuta-8%

sps-5.6%

 

 

Vladu prave cuta i sns---cuta premijer!!

Cuta nije Vucicev, najverovatnije

 

3 minutes ago, freethrow said:

Nije da je bitno, ali malo mi je heavy da prihvatim Šarovića (wtf?) sa kojim sam se pre i sam sprdao za neku opoziciju. Lik koji je petnaestak godina imao posao da nosi full size zastave Hrvatske i EU u unutrašnjem džepu odela i onda ih dodaje Šešelju čim ovog zasvrbi upaljač... Hm. DSS Jovanović mi je full-time državni službenik, samo sa malo višom pozicijom referenta od Vilice i Piše, pošto ipak govori prilično dobar francuski i učio je škole. 

 

  Hide contents

C7BB1215-21A3-4277-8FF6-6B854E889A2A_w10

 

Ma, ne radi se ovde uopste o tome da li je nekome on bitan ili nije..ni on nema neka ocekivanja od ovih izbora, kako sam rece..mislim da samo na BG i ide..poenta je da  nije Vucicev..

Link to comment
Share on other sites

Iskreno verujem da je kod Tadića glavni generator problema masivna sujeta i želja da se svima nametne sopstvena vizija sebe kao jedinog pravog, Predsednika, Državnika i svega ostalog, pre nego zla namera u smislu svesnog sabotiranja. Otud i tih nekoliko ne baš napada, više pasivno agresivnih penisa upućenih svojoj bivšoj dečici 

1 minute ago, Harmonika said:

Ma, ne radi se ovde uopste o tome da li je nekome on bitan ili nije..ni on nema neka ocekivanja od ovih izbora, kako sam rece..mislim da samo na BG i ide..poenta je da  nije Vucicev..

 

Nisam siguran. Mnogo je lakše odjednom, posle 15 godina glumljenja strašila, postati odjednom gotivac koji snima kul spotove mobilnim telefonom, smeška se i pušta da ga tuku u performansu Ozloglašene Napredne Balerine Aje Gustav Jung, nego da ti promene račun na koji leže plata 30tog...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Iskreno verujem da je kod Tadića glavni generator problema masivna sujeta i želja da se svima nametne sopstvena vizija sebe kao jedinog pravog, Predsednika, Državnika i svega ostalog, pre nego zla namera u smislu svesnog sabotiranja. Otud i tih nekoliko ne baš napada, više pasivno agresivnih penisa upućenih svojoj bivšoj dečici 

 

nene, ne brinu mene tadićevi sujetni outbursti, već dozvoljavanje da ih gazi po pinku & hepijima.

verovatno sam hevi teoretičar izborne zavere ali život me nije mazio na temu.

 

samo đilasov pakao, samo moramo do propasti. ostalo mi je varijabilno a nemam podatke 🙃

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Iskreno verujem da je kod Tadića glavni generator problema masivna sujeta i želja da se svima nametne sopstvena vizija sebe kao jedinog pravog, Predsednika, Državnika i svega ostalog, pre nego zla namera u smislu svesnog sabotiranja. Otud i tih nekoliko ne baš napada, više pasivno agresivnih penisa upućenih svojoj bivšoj dečici 

kako god, sluzi samo kao korisni idiot Vucicu onda..jer cak ni cenzus verovatno nece preci..meni vise zao sto su neki gotivni ljudi kod njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bem li ga, pogledah gostovanje Tadicevo kod Marica, fino ga je pokenjao, meni licno ne lici na trojanca. 

 

A i po onome sto videh u Utisku sa Marinikom, mirise to na spremnost za saradnju u buducnosti.

Edited by fillam
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

Bem li ga, pogledah gostovanje Tadicevo kod Marica, fino ga je pokenjao, meni licno ne lici na trojanca. 

 

 

ja 17 x danas puštao taj segment, smejao se i sve. ali baš me to i plaši, što su sns horde tako pomirljive sa tadinom ofanzivom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Krava kaze mu said:

 

ako je ovo gore tacno, da li ima smisla reci da je sns mozda i pustio bg? 

 

nema šanse, to bi im bio početak brzog kraja.

ne mislim da je gubitak beograda jedini način ali je najizgledniji način za propast, imho.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, uini said:

 

nema šanse, to bi im bio početak brzog kraja.

ne mislim da je gubitak beograda jedini način ali je najizgledniji način za propast, imho.

Moguće da bi dolazak na vlast opozicije u BG pokrenuo i ostale gradove ali neće to samo od sebe da se desi nego mora mnogo da se radi na terenu i pronađu ličnosti iz tih gradova koji mogu da pokrenu tamošnje stanovnike. Moze se desiti da prljavom kampanjom AV uspe da zavadi Beograd sa ostalim delovima Srbije, taj ne preza od prljavih akcija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Moguće da bi dolazak na vlast opozicije u BG pokrenuo i ostale gradove ali neće to samo od sebe da se desi nego mora mnogo da se radi na terenu i pronađu ličnosti iz tih gradova koji mogu da pokrenu tamošnje stanovnike. Moze se desiti da prljavom kampanjom AV uspe da zavadi Beograd sa ostalim delovima Srbije, taj ne preza od prljavih akcija.

To ce se lakse i postici ako se osvoji BG..a i ovi koji su apaticni, apstiniraju, nista se ence promeniti, promena vlasti u BG im moze promeniti stav..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...