Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

 
Neverovatno koliko je lako manipulisati ljudima. Svakome sa 5 grama mozga, ko je objektivan i nije direktno uključen kao Nikola Rokvić (radi se o njegovom ocu), jasno je da Vučića bukvalno zabole kako je Marinko. Zamislite Vučića koji brine o tome kako se oseća Marinko Rokvić. Razrađena taktika tople ljudske priče, u kojoj je Suzanin zadatak da ga podseti u određenom trenutku da utroši par minuta na raspitivanje kako je Marinko, kako je Šaban, kako je Cune, kako je Tozovac.. očigledno je i on vešt u tome. I eto, kad dođu izbori, mala investicija se isplati. Mlađani Nikola nađen glup kao kurac na instagramu, podržava zlotvora, jer se onaj iskreno brinuo o njima u najtežim mesecima.
Pa jebo ga vučković, baš zato što ga je zvao je trebalo da ga popljuje. Majke ti ga... pa da nije poznati pevač nego neki random lik kao mi sa foruma jel bi ga zvao da ga pita kako mu je ćale i da li mu treba pomoć. Evo mom ocu jesenas trebala pomoć da mu dođe neko da ga obiđe od dr. jer je bio nepokretan a bolestan pa ih (hitna i ostali koga smo zvali iz službe za patronazu) je savršeno bolelo uvo da pošalju nekog. Mi smo imali para da platimo privatne lekare koji izlaze. Šta je tek sa onima koji nemaju ništa. A Rokvic je imao para da ode gde hoće i da ga leči ko god treba.
Ali je moron pomislio da je vučković zabrinut za marinka... Koje ograničenje, francuski balkon...

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Ja taj hajp oko BG na vodi stvarno ne kontam.
Stambeno naselje sa soping molom i restoranima. Takvih se pravi godisnje na stotine sirom sveta. Kineskim gradjevincima u Kini bi se smejali da se hvale sa ovim. Genexova kula za onaj toranj izmislila arhitekturu.
Kod nas se i ljudi koji su videli sveta odusevljavaju sa tim.
Stvarno mi nije jasno.
Jedino je lepo sto je na reci. I one prve dve zgrade deluju... drugačije. Ovo ostalo, pa da sam hteo baš u soliter pored reke, otišao bi negde na nbg a ne da platim 3k+eur po kvadratu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

1991 izbori decembar mesec, ja moju majku molim da izađe i glasa.
2022 izbori april mesec, moja majka 80 godina ima moli mene da izađem i glasam.
[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Koji izbori dec 1991? Mislio si dec 1990?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nije se tito brukao sa sitnicama to je bilo za drugove iz opštinskih i pokrajinsko republičkih komiteta. kao klince često su nas izvodili da popunimo broj na nekom otvaranju gde lokalni drug preseče neku vrpcu. istina to je uglavnom i bilo nesto novo a ne kao danas par cevi i dve masine pa kod odu kamere i dalje nema nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

nije se tito brukao sa sitnicama to je bilo za drugove iz opštinskih i pokrajinsko republičkih komiteta. kao klince često su nas izvodili da popunimo broj na nekom otvaranju gde lokalni drug preseče neku vrpcu. istina to je uglavnom i bilo nesto novo a ne kao danas par cevi i dve masine pa kod odu kamere i dalje nema nista.

Ma to su sve bili amateri. Taj lokalni drug je možda otvarao neku fabriku, školu ili bolnicu, ali ne verujem da je otvarao semafore ili klozete, bar po mom sećanju.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DJ_Vasa said:

Ma to su sve bili amateri. Taj lokalni drug je možda otvarao neku fabriku, školu ili bolnicu, ali ne verujem da je otvarao semafore ili klozete, bar po mom sećanju.

ovi danas ne mogu da otvore nesto sto ne postoji, zato su dobri i semofori i samoposluge.

Link to comment
Share on other sites

https://www.focus.de/politik/ausland/wahlen-in-serbien-das-programm-heisst-praesident-vucic_id_76020396.html

 

Evo i Nemci se smeju kvaziizborima u Srbiji

Quote

 

Aleksandar Vučić drži sve uzde u Srbiji već deset godina, piše Fokus i navodi da SNS kontroliše glavne TV kuće i tabloide, državne kompanije i lokalne samouprave. Politički protivnici se redovno demonizuju kao lopovi i izdajice u emisijama, piše u tekstu.

Podseća se da Vučić svoju stranku opisuje kao okupljalište svih, uglavnom bez ikakve ideologije, te da SNS ima oko 700.000 članova. Jer, piše magazin, bez partijskog članstva posao u državnoj upravi, javnoj službi ili državnim preduzećima je gotovo nemoguć. "A program stranke? Zove se Vučić", piše Fokus.

 

 

Inace ja sam ubedjen da dobar deo Srbije misli da u svetu gladuju dok kod nas ima svega.

Link to comment
Share on other sites

Želim ovde da kažem da treba da bude sramota svakoga ko posećuje B92.

Otvorite njihovu rubriku izbori 2022 i pogleda vesti.

Oni su jedini gori od informera.

Sramota je da neko informisan i "dobronameran" poseti taj sajt i nadam se da će neki normalni ljudi da se sete šta je radio taj medij za vreme vlasti AV.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJ_Vasa said:

 

 

Nije mi jasan mentalni sklop koji se loži na ovakve gluposti, a još manje oni koji će ići na takve manifestacije, pri čemu ne računam drugove članove. Koliko se sećam doba SFRJ, mislim da su i Tito i njegovi naslednici imali manje ovakvih otvaranja, a zaista se ne sećam da su svečano otvarali klozete.

 

Mentalni sklop = jako glupi ljudi, eto da budemo nacisto. To su ljudi sa iq-om ispod 70- sigurno, koji ih ima preko milion a mozda i dva . Pricala je jednom profesorka sa filozofskog, da takvi ljudi mogu da procitaju neki krupan naslov u novinama ali ne i ceo tekst a kamoli da ga razumeju.

 

Sad mozemo da uvijamo kako hocemo ali prema vise istrazivanja, srpsko drustvo je na dnu Evrope po IQ i obrazovanju.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Kada bi postojalo takmičenje za najvećeg kretena, mislim da bi konkurencija bila veoma ozbiljna. Semafor vs. bankomat je veoma dobar primer.

 

 

Ja bih volio da se pojavi neki master trol na mjestu nacelnika nekog relativno zatucanog grada u BiH, Srbiji ili Hrvatskoj pa da namjerno pocne otvarat one "gej semafore" kakve imas u Becu cisto da nasa stoka pocne bjesnit. Stvarno bih uzivao u takvim scenama, ko ljetos kad je bila gej parada u Sarajevu i neka ultra balijska organizacija "Vjera, narod, drzava" organizovala kontra skup sa parolama tipa zna se sta je saraf, a sta matica ili meni najjaca I love Muhamed. Ovaj drugi se taman savrseno uklopio paradu promocije ljubavi izmedju pripadnika istog spola 🥰

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ja bih volio da se pojavi neki master trol na mjestu nacelnika nekog relativno zatucanog grada u BiH, Srbiji ili Hrvatskoj pa da namjerno pocne otvarat one "gej semafore" kakve imas u Becu cisto da nasa stoka pocne bjesnit. Stvarno bih uzivao u takvim scenama, ko ljetos kad je bila gej parada u Sarajevu i neka ultra balijska organizacija "Vjera, narod, drzava" organizovala kontra skup sa parolama tipa zna se sta je saraf, a sta matica ili meni najjaca I love Muhamed. Ovaj drugi se taman savrseno uklopio paradu promocije ljubavi izmedju pripadnika istog spola 🥰

 

Ma ja bih to kao u onoj epizodi Nadrealista (Vojo, Mocarta), npr. gay parada plus ozbiljna muzika na TV jedno nedelju dana, pa onda jedna celovečernja emisija o zločinima Ratka Mladića, pa onda o uništavanju Vukovara i Dubrovnika, granatiranju Sarajeva, zatim o ruskoj mafiji, malo o popovskom lopovluku, ponešto o (ne)pismenosti i (ne)obrazovanosti, onda malo pohvalno o Đinđiću.

 

Previše je to blago što predlažeš, dragi kolega, ja bih to pojačao. Naravno, sve ostale lokalizovane varijante su dobrodošle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, ras kass said:

 

Mentalni sklop = jako glupi ljudi, eto da budemo nacisto. To su ljudi sa iq-om ispod 70- sigurno, koji ih ima preko milion a mozda i dva . Pricala je jednom profesorka sa filozofskog, da takvi ljudi mogu da procitaju neki krupan naslov u novinama ali ne i ceo tekst a kamoli da ga razumeju.

 

Sad mozemo da uvijamo kako hocemo ali prema vise istrazivanja, srpsko drustvo je na dnu Evrope po IQ i obrazovanju.

Da je samo to, ako jeste, ni po jada, nego i od ovih obrazovanih vecina su budale koje neprestano lupetaju gluposti. Jedno vreme sam zapisivao te gluposti, pa sam odustao jer nista drugo osim gluposti i ne moze da se cuje. Dva, tri minuta su normalni, a onda pocne o mrskim telefonima koji kvare decu, kako se u Skandinaviji baca toliko hrane da moze da se nahrani cela Afrika, kako kad prolazi guglmobil to je spijuniranje, pa onda pre par godina, kaze jedan, video negde neki crtali murale po nekakvim zapustenim stepenicama, kaze mladići malo mlađi od nas, imaju tako oko 30.  Rekoh, kakvi mladići malo mlađi od nas, ti za nekoliko meseci ulaziš u šestu deceniju, možeš otac da im budeš. A ovaj se cimnu, izgleda nije ni znao koliko ima godina, itd, svega ima, samo nicega normalnog nema :lol_2: Inzenjeri bre ljudi, ekonomisti, lekari :krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...