Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 minute ago, shonke said:

Pa ne. Vrlo je jednostavno, kako su oni nama uzeli kocobo tako i putin njima donbas. Dakle donbas je srce Srbije.

 

Nisam na to mislio, nego da to da Putler prizna Kosovo. To mi deluje kao implikacija onoga što je rekao Qrčenko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ukoliko bi se to desilo, baš me zanima šta bi putleroljupci onda mislili o svom idolu. Da li bi izvršili kolektivni harakiri, otrčali u Ukrajinu da rasteruju vagnerovce na buljuke ili nešto treće?

 

Ja mislim da je Srbalj spreman da trampi Kosovo za Donbas. Malo ce da promene narativ, ali prolazi ovo.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Ukoliko bi se to desilo, baš me zanima šta bi putleroljupci onda mislili o svom idolu. Da li bi izvršili kolektivni harakiri, otrčali u Ukrajinu da rasteruju vagnerovce na buljuke ili nešto treće?

 

Ma ne, oni bi razmišljali dugoročno i strateški: bolje je da Putin/Rusija prizna i Kosovo ako je to potrebno da ojačaju... a jednoga dana kada budu dovoljno ojačali onda će nama, braći, pomoći da vratimo Kosovo. 4D chess!

(u prevodu: šta god da uradi Rusija/Putin - u njihovim glavama će se naći neko opravdanje i nastaviće se "bratska ljubav")

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Senn said:

 

Ma ne, oni bi razmišljali dugoročno i strateški: bolje je da Putin/Rusija prizna i Kosovo ako je to potrebno da ojačaju... a jednoga dana kada budu dovoljno ojačali onda će nama, braći, pomoći da vratimo Kosovo. 4D chess!

(u prevodu: šta god da uradi Rusija/Putin - u njihovim glavama će se naći neko opravdanje i nastaviće se "bratska ljubav")

 

Meni je fascinantno kako su uz takve mentalne kapacitete naučili da se samostalno hrane i da ne pi*aju u gaće.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li pratite patrijotske portale, bar ovih nekoliko glavnih, trenutno su neki od njih grdno razocarani u "narod", a neki pizde zbog istog, koji nista ne valja, zato sto se ne bi sakupilo ni 500 njih da se deru protiv "izdaje" i "predaje" Kosova. I to kako je Đorđe primetio, što je veći neko ruski plaćenik i što više veliča Rusiju, to je više ljut na zli "narod" kome je više stalo do mora bez viza na Halkidikiju, nego da na ulicama alaliče zbog "predaje". 

 

Naravno, nikada neće pomisliti da nesto nije u redu sa njima kad nista nisu umeli da nauče iz istorije, i da im je ideologija ili šta je to već kretenska, i da je "narodu" već pun q i Kosova i svega, i da samo hoće isto sto i svi ostali, i da prestanu da ih masiraju i Kosovom i mosovom i svime, pa da očiste ulice. Intelegencija bre.

 

Mozda treba poreska uprava da ih pročešlja da vidimo koliko su oni prodali tih njihovih knjiga ili šta već rade, i od čega žive, kad mogu tako da se ponašaju. To njima fali.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Ne znam da li pratite patrijotske portale, bar ovih nekoliko glavnih, trenutno su neki od njih grdno razocarani u "narod", a neki pizde zbog istog, koji nista ne valja, zato sto se ne bi sakupilo ni 500 njih da se deru protiv "izdaje" i "predaje" Kosova. I to kako je Đorđe primetio, što je veći neko ruski plaćenik i što više veliča Rusiju, to je više ljut na zli "narod" kome je više stalo do mora bez viza na Halkidikiju, nego da na ulicama alaliče zbog "predaje". 

 

Naravno, nikada neće pomisliti da nesto nije u redu sa njima kad nista nisu umeli da nauče iz istorije, i da im je ideologija ili šta je to već kretenska, i da je "narodu" već pun q i Kosova i svega, i da samo hoće isto sto i svi ostali, i da prestanu da ih masiraju i Kosovom i mosovom i svime, pa da očiste ulice. Intelegencija bre.

 

Mozda treba poreska uprava da ih pročešlja da vidimo koliko su oni prodali tih njihovih knjiga ili šta već rade, i od čega žive, kad mogu tako da se ponašaju. To njima fali.

 

Ne pratim, ali moram priznati da je dobro ako se ne bi skupilo ni njih 500 da HEDAJU KOCOVO, sa patikama ili bez, a još je bolje ako preferiraju da putuju umesto da žive u srednjem veku. Sve i da sutra AV potpiše priznavanje Kosova, najagresivnije reakcije bi bilo nekoliko psovki na Tnjiteru, a možda čak i na FeZbuku, Instagramu i Tik-taku.

 

Dobro je ukoliko je tzv. narod shvatio da ima mnogo prečih i pametnijih stvari od HEDAMO KOCOVO, kao što su sunčanje ili kupanje u moru. Odavno je dokazano da zdravlju koriste boravak na čistom vazduhu ili plivanje, ali nije mi poznato da troprstašenje i kosmetiĆarenje imaju ikakav povoljan uticaj. Biće još bolje ako shvate da je pare ulupane u plate za kosovski dodatak polupismenih ćata u tzv. državnim institucijama bolje potrošiti na nešto potrebnije, kao npr. kanalizaciju u mnogim mestima.

 

Da je opozicija pametna, kao što nije, odavno bi potegla pitanje zašto se pare poreskih obveznika traće na kojekakve fakultete iz Prištine sa „privremenim” sedištem u nekoj selendri sa ove ili one strane granice, za pomoć švercerima i kriminalcima, „privremene” organe opština sa sedištima koje se na karti traže mikroskopom i ostale sisače tuđeg novca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fancy said:

Rekao bih da je Vučiću sad frka za goli život s obzirom na rusku špijunsku mrežu ovde i činjenicu da Moskva može da baci Fatvu svaki trenutak, kao i na "opšte raspoloženje" kojem je, jbg. i sam kumovao onoliko.  Sad šta bude, biće.

Zato i treba da pita naše da mu to rade, kao sto je i Đinđić trebalo isto to da uradi što su mu i predlagali neki pa je odbio, i da se to polako završava. Kakvi izbori k. Nema odmora dok traje obnova, a rusofili sa Antonicem na celu i onim popom iz Engleske i onim trecim, iz novog teksta pomenutog pravac Rusija da tamo cuvaju civilizaciju i tradicionalne vrednosti. Mozda ce ih staviti u kaveze kao u onome u Norveskoj sto se cuva seme raznih biljnih vrsta za slucaj apokalipse. Ono, tradicionalni novoSrbin ex komunjara 100%, uber ales Anglikanac itd. Zabranjeno hraniti zivotinje, to se podrazumeva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo "savjetnik medjunarodne policije" i "vitez zmaja" otkriva prave vinovnike zemljotresa u Turskoj.

I ponavlja na Studiju B - barem nije u pitanju nacionalna frekvencija... 

 

https://redportal.rs/vesti/64170/zemljotresi-u-turskoj-i-siriji-ciljano-izazvani-pomocu-seizmickog-oruzja

Quote

Hajmo da posložimo stvari u vezi zemljotresa u Turskoj!
-Katastrofalan zemljotres u Turskoj i Siriji. Hiljade poginulih. Par dana pre zemljotresa SAD i druge zapadne zemlje zatvorile mnoga svoja diplomatska predstavništva u Turskoj zbog "ugroženosti od terorističkih napada".

- Izvesni Frank Hoogerbeets na Tviteru dva dana pre zemljetresa NAJAVLJUJE udar "zemljotresa" a turski seizmolozi ostali nemi?

- Zemljotres pogadja mesto u Turskoj i Siriji gde su Kurdi ogromna većina...pri tome Siriju niko ne prikazuje..

- Zemljotres ubija sestru od premijera Sirije.

- Zemljotres se dešava samo nekoliko dana nakon izjave Erdogena da ce turska izaći iz NATO i podržati Rusiju.

- Samo nekoliko dan pre zemljotresa je u Bosfor uplovio američki ratni brod sa 500 vojnika. Poređenja radi, u Istanbulu je '99 bio razoran zemljotres koji je odneo 15 hiljada života i tada je američki ratni brod bio tamo...

- Posle razaranja „Severnog toka“ 1 i 2, gasovod „Turski tok“ ostao je poslednja nada Evrope da će, preko potrebni, ruski gas stići do evropskih zemalja...e pa "zemljotres upravo ugasio i tu poslednju nadu EU!

-U vreme najjačeg zemljotresa nad epicentralnim područjem snimljan
čudna svetlost nepoznatog porekla. Da li postoji mogućnost da je zemljotres ciljano izazvan upotrebom neke vrste seizmičkog oružja? Teorija zavere ili realna mogućnost?

- Podsećam na sve češće priče da je zemljotres, koji je uništio Fukušimu, izazvan seizmičkim oružjem. Stručnjaci tvrde da je katastrofa u Fukušimi za 15 godina usporila, ili unazadila, ekonomski razvoj Japana. Time je smanjila i njegovu konkurentsku moć na svetskom tržištu. Da li je teorija zavere ili smo zaista stigli do takvog nivoa ljudskih mogućnosti da nekoliko budala u trenutku može uništiti,ako ne celu planetu, a ono cele regione ili čak kontinente. Svet se plaši nuklearnog oružja. Nije isključeno da postoji nešto još strašnije. Zamislite da neko aktivira jedan od dva poznata supervulkan, Jelouston ili Tobu. To bi bio kraj planete Zemlje.

 

 

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ters said:

Evo "savjetnik medjunarodne policije" i "vitez zmaja" otkriva prave vinovnike zemljotresa u Turskoj.

I ponavlja na Studiju B - barem nije u pitanju nacionalna frekvencija... 

 

https://redportal.rs/vesti/64170/zemljotresi-u-turskoj-i-siriji-ciljano-izazvani-pomocu-seizmickog-oruzja

 

 

 

 

Sve češće pomišljam da bi Tnjitere, FeZbuke, Instagrame i Tik-takove trebalo ukinuti. Jeste da bi svet bio uskraćen za informacije o tome šta je ko doručkovao ili za fotku ispred BMW-a u Haniotiju posle nabavke paradajza i paštete, ali ovakve ludake bi zaista trebalo ograničiti na sopstvena četiri zida ili bar na četiri zida u ustanovi gde se nose košulje nešto dužih rukava, a kopčaju se na leđima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2023 at 6:56 PM, DJ_Vasa said:

 

Ukoliko bi se to desilo, baš me zanima šta bi putleroljupci onda mislili o svom idolu. Da li bi izvršili kolektivni harakiri, otrčali u Ukrajinu da rasteruju vagnerovce na buljuke ili nešto treće?

 

Zavisi koju grupaciju pitas.

 

Ljude koji gaje neku iskrenu emociju prema Kosovu bi takva nagodba verovatno trajno pretvorila u protivnike Rusije, odnosno Putin i Rusija bi se nasli u istom kosu u kojem se vec nalaze vecina zapadnih zemalja. Jer, ti ljudi su ionako mrzeli zapad i NATO zbog Kosova i njihove podrske Albancima.

 

Ljude koji svoju ljubav prema Kosovu kao srcu Srbije zasnivaju na nekom teranju inata zapadnim zemljama i NATO bi verovatno pozdravili takvu nagodbu jer bi im to bio dokaz da i zapad mora negde da ustukne. Opet, ti ljudi su ionako toliko insistirali na Kosovu zbog mrznje i otpora prema zapadnim zemljama.

 

Sto se tice samog problema Kosova, mislim da se varaju mnogi koji kazu da je to teg oko nogu koji ce, kad bude skinut, prestati da smeta i mocicemo svi da trcimo ka svetloj buducnosti. Ako zanemarimo pojedince koji mogu da se snadju i bez drzave (tipa da odu u inostranstvo ili pokrenu ovde neki biznis), nece neka EU/NATO perspektiva znaciti i poboljasanje zivota u ovoj zemlji. Nisu ni iz Hrvatske prestali da beze iako je totalno na liniji sa EU/NATO i iako su clanovi vec dugo vremena.

 

NATO - u pitanju je vojni savez koji nema nikakve veze ni sa vladavinom prava, ni sa stepenom korupcije ni sa ulaganjem drzave u bitne stvari (a ne u stadione), ni sa kolicinom demokratije u zemlji. OK, ako se kaze da treba u NATO to ce verovatno znaciti poraz i smanjenje rusofilije i nacionalizma, ali, iako nisam neki ljubitelj nijedne od ove dve stvari, nisu mi ni bas visoko na listi stvari koje mi smetaju u ovoj zemlji pa i ne vidim sta dobijamo tim ulaskom u NATO. U redu, ima ljudi sa drugacijom pricom i drugacijim pogledima, drugacijim okruzenjem - postujem, ali vec sam navodio sta su stvarno najveci problemi u ovoj zemlji, bar za mene.

 

EU - ovde bi teoretski trebalo da postoji ogroman benefit kada bi bili na tom putu, ali to je samo reklama i idealisticka slika. Realnost je da je jedna Madjarska u toj EU pa koliko dugo Orban tamo vlada? Realnost je i da mi imamo politicare koje svi tapsu da su proevropljani, pa znamo o kakvim se spodobama radi. Realnost je i da se niko nije udostojio da nazove Vucicev rezim pravim imenom - jednopartijska autokratija jednog psihicki labilnog coveka koja glumi da je demokratija.

 

Moram da priznam i da nisam toliko vezan za Kosovo - ako treba da se prizna da sav ovaj horor zvan vecna vlast SNS i Vucica napusti nase zivote, prvi sam za to. Isto vazi i za sankcije Rusiji.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, ters said:

Evo "savjetnik medjunarodne policije" i "vitez zmaja" otkriva prave vinovnike zemljotresa u Turskoj.

I ponavlja na Studiju B - barem nije u pitanju nacionalna frekvencija... 

 

https://redportal.rs/vesti/64170/zemljotresi-u-turskoj-i-siriji-ciljano-izazvani-pomocu-seizmickog-oruzja

 

Bilo je ovakvih i onomad, ali su smrdeli negde, i bilo ih je sramota sto postoje. Sad ih samo treba brisati, a ako su previse dosadni pa se stalno klonjiraju i to, mešenje, zna se.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, ters said:

Evo "savjetnik medjunarodne policije" i "vitez zmaja" otkriva prave vinovnike zemljotresa u Turskoj.

I ponavlja na Studiju B - barem nije u pitanju nacionalna frekvencija... 

 

https://redportal.rs/vesti/64170/zemljotresi-u-turskoj-i-siriji-ciljano-izazvani-pomocu-seizmickog-oruzja

 

 

 

Poslao mi druas iz Kanade neki video sa nekom poslanicom u Rumunskom parlamentu. Ima prevod. Majko mila sta zena sve rece. Izmedju ostalog i o zemljotresu u Turskoj i Siriji.Da ne povjerujes da neko tako nesto prica.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DJ_Vasa said:

 

Sve češće pomišljam da bi Tnjitere, FeZbuke, Instagrame i Tik-takove trebalo ukinuti. Jeste da bi svet bio uskraćen za informacije o tome šta je ko doručkovao ili za fotku ispred BMW-a u Haniotiju posle nabavke paradajza i paštete, ali ovakve ludake bi zaista trebalo ograničiti na sopstvena četiri zida ili bar na četiri zida u ustanovi gde se nose košulje nešto dužih rukava, a kopčaju se na leđima.

Ma prosto brate...pozoveš ga na Sud i dokaži. Ne možeš..godinu dana obradjuješ krtolu....nego nema mesta u zatvorima. Trebalo bi država da subvencioše otvaranje privatnih kazneno popravnih ustanova. Bolje to, korisnije je nego motanje kablova...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DJ_Vasa said:

Sve češće pomišljam da bi Tnjitere, FeZbuke, Instagrame i Tik-takove trebalo ukinuti.

Nipošto, samo treba ustostručiti kapacitete psihijatrijskih bolnica i organizovati šintersku službu da čita FB i privodi te istaknute slučajeve na pružanje medicinske zaštite od njih samih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aleksandar Vučić 28.4.2016. u intervjuu Prvoj (nažalost obrisan sa YT) posle parlamentarnih izbora 24.4. te godine:

Quote

Šta je bilo iznenađenje? Ja sam radio dnevni treking, kako se to kaže. Na dnevnom nivou sam radio po tri istraživanja. Na dnevnom nivou! Dakle, znao sam apsolutno sve! Apsolutno sve!

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, FrediB said:

https://www.blic.rs/vesti/politika/misa-vacic-i-siledzije-zlostavljali-rusa-u-beogradu-ilja-19-je-prekrecio-grafit-smrt/np0m46e

 

Naravno, komentari grozomorni ko uvek, pa jos i na Blicu. Sta sve pisu u komentarima na kuriru, informeru, dnovostima itd. ne smem ni da pomislim. 

Naravno, petoro na jednog, hrabro nema šta. Ako toliko vole Wagner grupu, neka im se priključe, da dokažu hrabrost na frontu. Jadnici.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...