Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

9 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Pa valjda bi uzeli da se brane kad bi nenormalni krenuli sa "narodnim odisajem" na sta ih vec godinama huskaju razni doktori nauka. Evo ga najveci huskac pre par dana se opet vratio na palanacko ogovaranje, i smislio veliku mudrost i on i jos par njih. Kaze zli autosovinisti vise i nisu Srbi, oni vise sebe ne vide kao Srbe, nego su onda druga nacija. Mada mu je da to smisli trebalo 30 godina, jak doktor i telektualac, e, jer su to mogli da mu kazu jos 1989 - normalni ni tada sebe nisu videli kao onakve Srbe kakvi je po tim degenericima trebalo da budu. I tada im je to bila samo obavezna stavka za u pasoš, i nista više. Narocito im nije to "biti Srbin" bilo kult, kao što očigledno jeste.

 

Sta bi drugo mogli da rade normalni u tom okruzenju gde su skoro svi nenormalni, u odnosu na sire okruzenje, sto se vidi po onome u parlamentu, i po "sabornosti" svih "partija" i po tome sto je kako neko negde napisao postalo "stvar pristojnog vaspitanja" da se na raznim slavama i ostalim samitima na koje idete otvoreno i javno bude rusofil, nedavac Kosova i anticivilizacijski degenerik, nego da se pripremaju za odbranu? Da na kraju odustanu i pristanu i oni na silovanje? Onda je ovih 30 godina bilo dzabe.

 

Da se pištolji prodaju po samiškama ko u SAD, devet od deset koji bi ga kupili ne bi umeli da ga napune mecima a da ne upucaju sebe ili nekog do sebe. A tek da ga rasklope, očiste, podmažu i ponovo sastave, kao što treba pri redovnom održavanju...

 

Ko želi da koristi oružje za kriminal, taj ga je već nabavio i ume da da koristi. Ko je običan građanin, u takvom hipotetičkom sukobu ne bi imao teoretske šanse. Još bi dao opravdanje zločincu ako eventualno dospe pred sud. "Prvi je potegao!"

 

Zato, zajebi radnju sa oružjem za "pošteno građanstvo".

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Perkos2 said:

Malo si zakasnio😄

 

E izvinjavam se ako je već postavljeno ovde.

Ovi strani tajkunski mediji su prevazišli svaku meru, ne mož čovek da se opusti ni u sopstvenoj skupštini.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Senn said:

 

E izvinjavam se ako je već postavljeno ovde.

Ovi strani tajkunski mediji su prevazišli svaku meru, ne mož čovek da se opusti ni u sopstvenoj skupštini.

I to u presudnom trenutku kad socijalisti zabadaju nož u leđa naprdnjacima. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On je navodno bio prijatelj sa Arkanom još od detinjstva pa ga je podržavao na taj način. Što se tiče stranačke pripadnosti siguran sam da je bio u SPS pa u JUL da pada Slobe. Posle toga ne znam. Možda je tada ušao u Pelevićevu stranku. Njega i Neše Galije se sećam jer sam se baš razočarao u te ljude kada sam saznao da su sluge režima.

Link to comment
Share on other sites

Toni Montano AKA Bora Grbavi... :lol_2:

On je bre lik koga su i pankeri zajebavali dok je bio panker...

 

Pričao sam već jednom kako me u školi startovao gde sam nabavio Sid Vicious majicu, još je jače kad sam blejao na velikom odmoru tek što će da zvoni i on utrčava unezveren i pita me "Jel, zv..zzv...zzvvvv... zvrrrrr"

- Nije još.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Potpis na "sporazum" je planiran do kraja marta meseca

Tesko pre kraja aprila, bas tesko, a I kad se ocekuje reakcija 'ulice' pametnije je to odraditi u/pred leto, kad ljudi idu na odmore I hebe im se zivo za politiku.

Od trenutka potpisa, pa do izbora, nema sanse da prodje manje od godine dana, dok se SNS rebrendira u srpski block Ili tako neku organizaciju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Da se pištolji prodaju po samiškama ko u SAD, devet od deset koji bi ga kupili ne bi umeli da ga napune mecima a da ne upucaju sebe ili nekog do sebe. A tek da ga rasklope, očiste, podmažu i ponovo sastave, kao što treba pri redovnom održavanju...

 

Ko želi da koristi oružje za kriminal, taj ga je već nabavio i ume da da koristi. Ko je običan građanin, u takvom hipotetičkom sukobu ne bi imao teoretske šanse. Još bi dao opravdanje zločincu ako eventualno dospe pred sud. "Prvi je potegao!"

 

Zato, zajebi radnju sa oružjem za "pošteno građanstvo".

 

 

Edited by DameTime
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nego, ovi sto bi da stite zakone, zna li se gde su bili godinama i zasto nisu stitili sve zakone, da se ne nabrajaju sad, od popovskih vrsenja verskih obreda u skolama do bacanja petardi, nego se uhvatili bas za preambulu, nju da stite.

 

Jos na kraju ima da se salju zahvalnice drugu putku, i sto je podstakao skidanje maski, i sto je podstakao konacno naguzivanje, i time na silu primoravanje poremecenih da se bar ponasaju normalno, kad vec nisu normalni, niti ce biti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema sta da parira, nego ako ne ume ili ne moze sam, treba da se obrati nasima za pomoc, i da ono o cemu je covek pisao, dranje degenerika koji idu na smetliste istorije pa bi da to sprece zajebavajuci i dalje kompletno stanovnistvo zaustavi ovako ili onako, prozora koliko hoces, a onda da zavrsava pricu sa tim kretenskim nebeskim temama, pa da se pređe na petardaše.

 

Takođe, ove koji kenjaju o zlom kapitalizmu, ili o nasilju prema njima tako sto ih neko tera da se ponasaju normalno, to treba mesiti odredeni broj takvih za primer. I sve sto je ostalo drzavno cime se kupuje socijalni mir rasprodati, otpustiti svu bagru iz raznih...sta su i cemu sluze niko ne zna, koji su na budžetu itd. Pa ko crkne zbog toga sto je tu pocelo da se krece prema normalnosti posle ce dobiti spomenik neznanoj zrtvi tranzicije, pored onog Nemanje.

Link to comment
Share on other sites

Cuta u Skupstini: "Predsednice, molim Vas da umirite Vase robove" :classic_laugh: "Molim Vas, umirite roba Jovanova" :classic_laugh:
Sad..ja nisam Cutin fan (odavno pisem da mi je mutan k'o Dunav)..medjutim,moram priznati da je upotrebio hirurski precizan termin - rob. Zaista,nista nije pogresio.

(jos manje bi pogresio da ih je nazvao nekim drugim imenom,ali polako..mozda i to dodje na red)
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Saznao sam od ovih mojih zemljaka da je bitangu stevića snimao jedqn njegov iz gračanice da bi ga zajebavao ali je to stiglo i do ovih koji koriste društvene mreže a odani su AV i eto bruke. Što se Radojičića tiče na Kosovu se odavno priča da o većini političara sa Kosova ima adute da ih ucenjuje, ne sumnjam da je tako i sa srpskim političarima. Nemojte da vas ništa čudi pošto je on produžena ruka službe i svi njihovi resursi su mu na raspolaganju

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, DameTime said:

 

Tagujte se, ja sam nikoga se ne plašimo jer ništa ukrali nismo!

Ucenjen je 100%, ne bi se propio tek tako...pri tome ne mislim na politiku vec na mafijasku drzavu koju je stvorio...

Puk o k o kineska petarda. 

Hat medjutim, takvi su najgori bas kad su saterani u cosak....zato i pravi pretorijasku gardu.

Edited by Pletilja
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

B92: Vučić o socijalistima: "Lično, nemam puno poverenja"

Blic: "NE MISLIM DA SU IZBORI SADA DOBRO REŠENJE ZA NAŠU ZEMLJU" Vučić o odnosu sa SPS: Sad nam je jasno da u teškim vremenima možemo da se oslonimo samo na sebe

B92: Loše vesti: Sprema se velika eskalacija. I Srbija u velikom problemu?

 

Namerno sam postavio vesti sa ovih medija, što govori da je SPS možda pušten niz vodu ili da je eventualno dobio opomenu pred isključenje. Ne znam koliko su tačne priče da su se razišli jer SPS nikako da se okrene od Kremlja, ali nekako mi miriše na to.

 

Ova poslednja vest može značiti i da se sprema da kaže 'до свидания' ukoliko mu je Uncle Sam dovoljno snažno zavrnuo loptice, što bi moglo da podrazumeva i sankcije.

 

Naravno, elementi drame su za one sa nižim IQ, ali valjalo bi da se jednom stavi tačka na saradnju sa Putlerom.

 

Edit: zaboravio sam još jednu vest, ovoga puta iz Danasa

 

Rusija ucenila Dačića da ne sme da stane iza evropskog plana za Kosovo: Diplomatski izvori o raskolu u vladajućoj koaliciji

Edited by DJ_Vasa
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...