Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

On 2/18/2023 at 2:41 PM, Darth Bane said:

Ali zadatak gradjanske opozicije bi bio upravo da vrsi pritiskom na njega da konacno napravi taj otklon.

Gde treba da pritiskam?

On 2/18/2023 at 2:41 PM, Darth Bane said:

A ovo da je on organizovao te demonstracije je tvrdnja na nivou spekulacija. 

Apsolutno!

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, erwin said:

 

Prije 2 nedelje je i njemačko-francuski Arte objavio sličnu reportažu. Ono što je meni zanimljivo je da je snimljena prošlog ljeta, a tek sada puštena, stvarno imam utisak da tajming nije slučajan.

 

 

 

Edited by Beonegro
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/17/2023 at 4:11 PM, Olosh iz Junkovca said:

„Pacijent se ne slaže sli se žena slaže. A žena se zove Aleksandar Vučić. I ona sad objašnjava mužu da ništa ne smeta da mu amputiraju nogu. Deca se ne slažu, bune se, roditelji se ne slažu, a žena (Vučić) se slaže, jer već dugo očijuka sa tim medicinskim timom koji je uradio tu hirurgiju 1999. godine“

U moru maloumnog seksizma naših političara ovo je možda i the worst of...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, erwin said:

 

Vrlo prosto: ''SPC'' je samo ispostava i marioneta kgb ''crkve'' sa centralom u Moskvi, a zna se da RuSSiji ne odgovara nikakav mir na ovim prostorima, vec samo ''zamrznuti konflikt''. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, FrediB said:

Vrlo prosto: ''SPC'' je samo ispostava i marioneta kgb ''crkve'' sa centralom u Moskvi, a zna se da RuSSiji ne odgovara nikakav mir na ovim prostorima, vec samo ''zamrznuti konflikt''. 

Sasvim je dovoljno autohtonih debila i bez KGB-a. Pričao sam sa likovima iz tog dijela CG koji najozbiljnije smatraju da zločini muslimanskih kolaboracionista iz drugog svjetskog rata treba da budu osvećeni danas, na potomcima tih zločinaca. Mozak mi je proključao kad sam shvatio da takvi ljudi postoje, i da se pritom ne radi o nekim totalnim društvenim otpadnicima, nego o domaćinima.

  • Like 6
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Sasvim je dovoljno autohtonih debila i bez KGB-a.

Da, ali bez organizacije, para i logistike iz moskve su niko i nista. 

Just now, Beonegro said:

 

Pričao sam sa likovima iz tog dijela CG koji najozbiljnije smatraju da zločini muslimanskih kolaboracionista iz drugog svjetskog rata 

A ne smetaju im srBski kolaboracionisti (cak i gori) tipa ljotica, nedica, dragog jovanovica, marisava ili onog ''popa Mace''.

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

  

Quote

Vlada Srbije usvojila je u petak odluku koja se odnosi na uvođenje prelevmana (uvozne takse) od 15 dinara po litri mleka i za kačkavalj od 30 dinara po kilogramu, koja se primenjuje od danas.

Uvedeni su prelevmani za sedam sireva: Ementaler, Čedar, Edam, Tilsit, Kačkavalj, Masdam i Gauda.

http://www.minpolj.gov.rs/vlada-srbije-uvela-prelevmane-na-mleko-i-sireve/?script=lat

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Beonegro said:

Sasvim je dovoljno autohtonih debila i bez KGB-a. Pričao sam sa likovima iz tog dijela CG koji najozbiljnije smatraju da zločini muslimanskih kolaboracionista iz drugog svjetskog rata treba da budu osvećeni danas, na potomcima tih zločinaca. Mozak mi je proključao kad sam shvatio da takvi ljudi postoje, i da se pritom ne radi o nekim totalnim društvenim otpadnicima, nego o domaćinima.


A ne pada im tesko sto su preci nekih od njih poklali takodjer hiljade muslimana tog kraja i susjednog Podrinja u periodu WW2. To je valjda pravicna osveta za 500 godina pod Turcima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, FrediB said:

A ne smetaju im srBski kolaboracionisti (cak i gori) tipa ljotica, nedica, dragog jovanovica, marisava ili onog ''popa Mace''.

Naravno da ne, naprotiv, ponosni su što su iz istog plemena kao Pavle Đurišić, on je znao sa balijama

Just now, alpaka Bereta Sida said:


A ne pada im tesko sto su preci nekih od njih poklali takodjer hiljade muslimana tog kraja i susjednog Podrinja u periodu WW2. To je valjda pravicna osveta za 500 godina pod Turcima.

upravo

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

Sasvim je dovoljno autohtonih debila i bez KGB-a. Pričao sam sa likovima iz tog dijela CG koji najozbiljnije smatraju da zločini muslimanskih kolaboracionista iz drugog svjetskog rata treba da budu osvećeni danas, na potomcima tih zločinaca. Mozak mi je proključao kad sam shvatio da takvi ljudi postoje, i da se pritom ne radi o nekim totalnim društvenim otpadnicima, nego o domaćinima.

 

Ja imam sličan biser, ali ovoga puta iz turističke agencije. Imam poznanika koji je radio kao vodič, a pre desetak godina je u agenciji prisustvovao sceni kada je neki majmun pitao radnicu na šalteru zašto prodaju aranžmane za Tursku i to povoljnije nego za pravoslavnu Grčku iako su Turci nas terorisali 500 godina. Radnica mu je bez pardona odgovorila otprilike ovako: „Cene formira vlasnik smeštaja, a ukoliko vas je terorisao neko od osbolja hotela, žalbu možete uputiti predstavniku agencije na licu mesta ili u samoj agenciji po povratku sa letovanja. Pritužbe na terorizam možete podneti turskoj policiji pošto naša nema ingerencije da deluje u drugoj zemlji”. Kaže poznanik da je majmunov izraz lica posle ovog odgovora bio prajsles :lol_2:

  • Like 4
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DJ_Vasa said:


Ja imam sličan biser.....neki majmun pitao radnicu na šalteru zašto prodaju aranžmane za Tursku i to povoljnije nego za pravoslavnu Grčku ....

 

Takodje, samo što je autor sličnig "bisera" bila...moja tašta. Ja joj kažem "šta ću, krv nije voda"... eto 😇

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...