Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Da, skupili su finu ekipicu:

 

Smajlović, Antonić, Bazdulj, Ković, Reljić...

 

:puke:

 

A naziv emisije je verovatno reakcija na dokumentarac "Ljiljana Smajlović: pukovnica relativizacije" iz serijala "Junaci doba zlog":

 

 

Edited by erwin
  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako vi ovo možete da pratite, meni je pritisak 300 sa 200 samo što sam na ovoj temi vidio par stvari, prije svega ovu gamad dupeuvlakačku

 

EDIT: što kaže jedan pametan čovjek, imam misli grešne i krvave, zamišljam sebe jednog šestog oktobra kao srpskog Vasilija Blohina

Edited by Beonegro
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, shonke said:

Hvala bogu da su se svi osmelili da trabunjaju I ispovedaju sopstvene bljuvotine i u ovo vreme digitalnog pamćenja, svako otkrije i obeleži za sva vremena.

 

Ovo je i meni često padalo na pamet, kao da je suštinski bitno, a plašim se da zapravo nije. Kao da se jedino ja sećam tih nekih manje popularnih likova, od Ivana Markovića i Gorana Matića, do Slobodana Čerovića, pa sitnih govanaca poput Dejana Cukića, pa raznih Bakija Anđelkovića koji sada imaju muda da pitaju Dobricu Veselinovića što nisi branio KOCOBO, pa šta što si imao 10 godina itd. itd.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Ma to je sve mazanje očiju i neka prevara čim on šuruje sa "najuglednijim listom" (elita gora od rulje) i čim se zadoktorio, i odmah uturio to ispred imena, nema tu ništa. 

 

BTW, eno je o istom trošku još jedna perjanica na tom sajtu nesto kuka o litijumu i što vreme ide napred a ne nazad, i nesto bunca o Klintu Istvudu, Gran Torinu, i drugim glupostima. Sve mislioci.

 

Takvi treba da slave onih 850,000 a ne crninu da nose. A mogli bi lepo svi kolektivno u šumu pa da svijetlim primerom pokažu kako se pase trava, ako im se ne sviđa budućnost.

 

U stvari bi i to trebalo da slave, o čemu kukaju, ne doktor, nego ovaj drugi, jer mozda će im tu nabacati sav taj krš kad ga do 2035 izbace iz Evrope, kao i do sada, pa će moći za po 20 evra da kupe jedno 5, 6 komada, pa da ih menjaju svakog dana.

 

A da će biti dreke, hoće, sad kad Kina preuzme EPS u zamenu za te milijarde koje nemaju da vrate, pa kad udare trzišne cene struje.

 

Pa da vidim posle ko neće da se i tu kao u Norveskoj grade jedno 15,000 mini elektrana da bi sačuvao dve, tri krkuše koje su preostale, i jedno osam žaba koje još nisu izgazili.

@Milenko Puzigaca nemoj porediti Norge i Srbiju u energetskom sektoru. Specijalno nije za usporedjivanje mini hidroelektrane.

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, vec si rekao kako to izgleda tamo, ali sto se mene tice, ovi ovde kakvi su sad kad su se razotkrili, slobodno ovde moze da se sve pretvori u golet i pustinju, drugo nisu zasluzili, te me prema tome ne zanima nikakva priroda, ako ja zbog tih degenerika treba da budem bez struje.

 

Uostalom i da se svaka reka  i recica pregradi tim mini elektranama sa cevkama pa zbog toga u njuma izumre svaki punoglavac do poslednjeg, koga zabole. Takvi ce kad tad nestati, nece dugo za to trebati, a priroda ce se onda vratiti. Ama to sto bi mozda na neko vreme nestala, nije razlog da zbog degenerisanih normalni budu u mraku. Ja sa takvima od kad su pokazali ko su i sta su mogu da se solidarisem samo tako sto cu jesti žito, umesto njih, i to je sve.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, freethrow said:

 

Ovo je i meni često padalo na pamet, kao da je suštinski bitno, a plašim se da zapravo nije. Kao da se jedino ja sećam tih nekih manje popularnih likova, od Ivana Markovića i Gorana Matića, do Slobodana Čerovića, pa sitnih govanaca poput Dejana Cukića, pa raznih Bakija Anđelkovića koji sada imaju muda da pitaju Dobricu Veselinovića što nisi branio KOCOBO, pa šta što si imao 10 godina itd. itd.

 

Cesto mi padne na pamet da bi trebalo npraviti neki wiki bescasca, cisto da postoji zapis o  tim likovima koji su na razne nacine doprinosili zlu koje nas je drmalo a koji sada peru svoje biografije. I nije stvar samo u manje poznatim - nego se zaboravlja i uloga onih vrlo dobro poznatih - Bate Zivojinovica ili  Emira "Lorda" Hadzihafizbegovica... Hej - Milorad Komrakov je ponovo na TV....

Edited by ters
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Takođe može da se ponovi ono već rečeno. Ako je takva anticivilizacijska  bagra na toj teritoriji isto ovako kao sad radila pre WWII, a po svemu sudeći jeste, komunisti nisu dovoljno streljali kasnije. Takođe, onomad kad je bilo ono o čemu smaraju 22 godine i 22 godine plaču kao... zbog dve uvratnice nisu dovoljno zguženi, pa zato sad opet kokodaču i dižu prljave njuške. Silver lining je da priroda sve uglavnom radi sama - 850,000 (verovatno preko milion i dvesta, trista hiljada).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Takođe može da se ponovi ono već rečeno. Ako je takva anticivilizacijska  bagra na toj teritoriji isto ovako kao sad radila pre WWII, a po svemu sudeći jeste, komunisti nisu dovoljno streljali kasnije. Takođe, onomad kad je bilo ono o čemu smaraju 22 godine i 22 godine plaču kao... zbog dve uvratnice nisu dovoljno zguženi, pa zato sad opet kokodaču i dižu prljave njuške. Silver lining je da priroda sve uglavnom radi sama - 850,000 (verovatno preko milion i dvesta, trista hiljada).

Pa rekoh ja nedje malo ranije da je na zalost bio samo jedan Peko. Na zalost.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ters said:

 

Cesto mi padne na pamet da bi trebalo npraviti neki wiki bescasca, cisto da postoji zapis o  tim likovima koji su na razne nacine doprinosili zlu koje nas je drmalo a koji sada peru svoje biografije. I nije stvar samo u manje poznatim - nego se zaboravlja i uloga onih vrlo dobro poznatih - Bate Zivojinovica ili  Emira "Lorda" Hadzihafizbegovica... Hej - Milorad Komrakov je ponovo na TV....

Dobro de, sve su to likovi koji su protiv mainstream polit'ke, dabicevi Jugosloveni...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, AgroLaki said:

najjace je kad propali narkoman pricao kako mu sina nisu primili na Stenford zato sto nismo uveli sakncije Rusiji, a Baki Andjelkovic dodaje ''tako je, tako je'', kao iskusni covek za sve, pa i za uslove za prijem na americke fakultete. 

 

Zna Baki sve o fakultetima, dva puta je prošao pored fakulteta, razmišljao čak i da svrati.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Amigo said:

Taj zlocinac je trebao da pobije i nase roditelje, pa da nas nema.

Kakvo je to nakaradno razmisljanje, preventivno masovno ubijanje ljudi :ajme:

Takvi da su ljudi ne bi se ponašali kako se ponašaju i ne bi radili to šta rade. Deo je običan ološ, lopov i gad, kakv sva prorodna društva odstranjuju,  a deo je ono za šta takvi vole druge da proglašavaju samo zbog toga što bi hteli da i u njihovoj zemlji bude kao u civlizaciji - obični izdajnici, koji rade protiv svoje zemlje i protiv svog "naroda" za tuđe interese, i da sebi pune dupe pijući krv tom "narodu",  i takvi su oduvek... marginalizovani. I to bi treba,lo da budu srećni što je sad humanost pa kazna za izdajništvo nije biti "hanged, drawn and quartered" kao nekada što je bila kazna za izdajnike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

E jebaga na vraćanje na SKJ i vile i čobane. Današnja bagra bi morala biti jedini target, a ne bagra od pre 40 ili 80 godina. Ovako se samo rasplinjuje sve u ništa.

Današnja bagra je samo nasledila tu bagru, presvukla odelo i malo promenila frizuru ali ostala bagra

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, VladimirB said:

 

Na koji način su te vile većinom stečene (između dva rata), nije baš bila velika šteta kako su osvojene posle WW2.

 

Te vile i ta imovina su steceni poslovanjem u kakvom-takvom kapitalistickom uredjenju, (i ne samo u periodu izmedju ratova vec i ranije),  dakle na normalan nacin, a oduzimane su na krvav nacin. 

 

Edited by Newcastle
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...