Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

9 hours ago, KfJ said:

Bio sam na nekoj slavi, ta lahko padoh za slobodu Ukrajine

pogodjen Teslinim hiperbaricnim oruzjem.

 

Dobra klopa bila posle

 

 

Brate, juče uveče je bilo hiljade malih Dimitrija Peskova po cirka 20% stanova u Beogradu. I meni je zapala dosta čupava i neprijatna situacija koju, veštinom Stalonea iz Demolition Man, deaktivirah...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, freethrow said:

Brate, juče uveče je bilo hiljade malih Dimitrija Peskova po cirka 20% stanova u Beogradu. I meni je zapala dosta čupava i neprijatna situacija koju, veštinom Stalonea iz Demolition Man, deaktivirah...

Naučio si da štrikaš? 🤩

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ne i više od 20%... i ja sam naleteo na fraze tipa "zli Ameri, treba im baciti nuke", "Putin nije imao izbora, ali ne gađa civile, pažljivo bira mete, da oće satro bi ih do sad...", "Zelenski budala, sluša Bajdena umesto da preda Putinu šta traži", "Rusi su na braniku sveta"... imao sam doduše podršku dve osobe od nas 15-ak, tako da nije baš tako crno... :classic_biggrin:  

 

Odustao sam iz čisto fizioloških razloga, da li zbog citiranog ili zbog obilnije večere sa sve pićem, bem li ga... :classic_biggrin: 

Edited by Issey
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

U Tutinu, gradiću u kome je neki lokalni šerif kao veliki pametnjaković sazidao zgradurinu iznad reke, zbog poplave se utopio dvogodišnjak. Profesor koji se bavi bujičnim rekama na tviteru tvrdi da se zadnje dve godine ništa nije ulagalo i da je situacija na rekama gora nego ranije.

 

 

FiINgUgXEAEoCdI?format=jpg&name=medium

 

FiINgCUXgAQqpdl?format=jpg&name=small

Spoiler


 

 

 

 

 

 

 

 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Issey said:

Ako ne i više od 20%... i ja sam naleteo na fraze tipa "zli Ameri, treba im baciti nuke", "Putin nije imao izbora, ali ne gađa civile, pažljivo bira mete, da oće satro bi ih do sad...", "Zelenski budala, sluša Bajdena umesto da preda Putinu šta traži", "Rusi su na braniku sveta"... imao sam doduše podršku dve osobe od nas 15-ak, tako da nije baš tako crno... :classic_biggrin:  

 

Odustao sam iz čisto fizioloških razloga, da li zbog citiranog ili zbog obilnije večere sa sve pićem, bem li ga... :classic_biggrin: 

 

To su ti luzercine na kvadrat, od roditelja koji su jos veci luzeri. Mislim i u moj kuci se kacila slika Milosevica, gledao Minimax i slusala zam produkcija. Kako sam ostao zdravog razuma, djavo ce ga znati.

 

Ajde sto slave Putina, nego da ih pitas gde bi volelli da zive, svi od reda bi rekli nedje u tom zapadnom pederluku.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pojavio se niodkuda jedan čarobnjak na zmaju, parkirao zmaja za banderu i samo krenuo da podučava ljude.

 

Courtesy of alo . rs

 

Spoiler

On je, analizirajući govor tela, kazao da je predsednik Srbije izveo dribling protiv trojice igrača:

- Iako malo u grču i očigledno neraspoložen, predsednik Vučić deluje čvrsto i rešeno. Telom je nagnut napred što i upadljivo traži Kurtijev pogled čime vrši izuzetan psihološki pritisak na njega. Kurtijev pogled sve vreme beži i skriva se. Nelagodu pokazuju i Kurtijeve noge koje su prekrštene ispod stolice, kao da se stegao da ne primi udarac. Ali u jednom trenutku Kurti se povlači unazad i naslanja na naslon od stolice, spuštenih ramena i podignute glave, samo što nije stavio ruke iza glave, što pokazuje da on tačno zna ishod sastanka - dodaje Stojanović.

- Predsednik Vučić na fotografijama izgleda kao jedini koji se dobro pripremio, koji hoće nešto da uradi i koji ima više gotovih rešenja da ponudi, ali je istovremeno opkoljen trojicom iz protivničkog tima.

Stojanović uočava i da veličina prostorije i nameštaj koji liči na četiri spojene školske klupe i kafa u termosu govori o značaju ovog sastanka za EU: 

- Deluje kao da su Borelj i Lajčak odvojili po pola sata i da idu iz jedne u drugu mini učionicu gde propituju svoje đake na kraju polugodišta. Njih dvojicu su tako i izgledali, kao nastavnici koji tačno znaju šta ih čeka i kakav je ishod "ispita". Borelj, ni Lajčak niti Kurti ne podižu pogled jer besciljno preturaju po fasciklama i papirima. To rade ljudi kojima je neprijatno jer treba da učine nekome nešto što su se prethodno međusobno dogovorili i stide se od tog nekoga.

U ovom slučaju, kako dodaje naš sagovornik, misli da su sva trojica došla sa zadatkom da "preveslaju" predsednika Vučića i zbog toga ne mogu da ga pogledaju u oči jer se plaše da u njegovom pogledu vide da on zna.

- Sva trojica to "odrađuju" svoje uloge jer moraju da "odglume" sastanak iako su se već dogovorili šta će biti rezultat. Ako je postavka kao u učionici i na ispitu, predsednik Vučić deluje kao jedini koji se stvarno spremio za taj ispit, odnosno sastanak. 

 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ras kass said:

 

To su ti luzercine na kvadrat, od roditelja koji su jos veci luzeri. Mislim i u moj kuci se kacila slika Milosevica, gledao Minimax i slusala zam produkcija. Kako sam ostao zdravog razuma, djavo ce ga znati.

 

Ajde sto slave Putina, nego da ih pitas gde bi volelli da zive, svi od reda bi rekli nedje u tom zapadnom pederluku.

Ja na te slave ne idem godinama, i to nisu ni pricali takve gluposti zbog kojih bi ja takvima nesto bacio, nego su pricali gluposti generalno. A i dok sam isao, cim dođem odmah se ušibam da bih mogao da boravim na takvom mestu. Poslednjeg puta kad sam bio, nisam pio, i bilo je kao Let iznad kukavicjeg gnezda. Ne vidim zasto bih hteo sa takvima da provodim vreme, kad postoje psi. Uostalom, ne znam ni sta je to slava, niti me zanima. Mrzeo sam i kad su me kao dete vukli kod dede na to, gde su galamili i radili neke meni nerazumljive stvari, te rituale i to, koji me uooste nisu zanimali. A tek sad ne bih isao na takva mesta kao sto ovde opisujete i među takve ni zbog čega.

 

Pročitao sam prilično davno da su negde bili otvorili nesto, neki klub, wgaf, sa idejom da se tu covek oslobađa stresa tako sto uzme pajser, ili nesto slicno, pa razbija stare frizidere, ves masine, stolice, bilo sta, u principu neki otpad. E, takvi kad se negde u klubu za oslobađanje od stresa zaposle kao bokserske vrece, moglo bi da se razmotri to sa druzenjem :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, deez nuts. said:

srecna slava domacine

8860da00b1220c3f325058a6c6fb86d0.jpg

 

 

Evo još ludaka:

Kolarac proslavio 144. rođendan, specijalna plaketa patrijarhu Porfiriju

 

NIje mi poznato da se građanin Prvoslav Perić, koji se predstavlja kao Porfirije, istakao u nastavi stranih jezika, od čega Kolarac živi, da je doprineo njihovom kulturnom programu ili unapredio knjižaru. Plaketu je dobila i Maja Gojković, čiji je doprinos kulturi jednak doprinosu koji su bubašvabe dale uzgoju živine na Grenlandu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...