Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

22 minutes ago, мајор јосип said:

Samo da dodam, za mene je jedno od najvećih poniženja u ovom slučaju ta promena ministarstava, već sam pisao ja mislim nekad o tome. 

 

Kao evo ja sam bio ministar saobraćaja i infrastrukture, sad ću trgovine, pa malo BIA, onda bi mogla poljoprivreda itd. Tu se najočiglednije vidi kolika je ovo sprdnja i koliko njih zabole zapravo za sve. 

 

A ni za šta od toga nemaju bilo kakve kvalifikacije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ja vidim 4 takva. Ovo za brigu o nerazvijenim opcinama, ovo za porodicu i demografiju, ovo za brigu o selu i ovo za drzavnu upravu i lokalnu samoupravu. 

Ne,ne, treba da se bas zove Ministarstvo za jebanje u mozak.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, мајор јосип said:

Samo da dodam, za mene je jedno od najvećih poniženja u ovom slučaju ta promena ministarstava, već sam pisao ja mislim nekad o tome. 

 

Kao evo ja sam bio ministar saobraćaja i infrastrukture, sad ću trgovine, pa malo BIA, onda bi mogla poljoprivreda itd. Tu se najočiglednije vidi kolika je ovo sprdnja i koliko njih zabole zapravo za sve. 

 

Neces mozda verovati, ali slicno se rotiraju i u Kanadi.  Politicari su djubrad generalno.

 

Ja manje vise ne poznajem te ljude, pa ne mogu nista reci za vecinu njih, osim da ne kontam kako je Vulin uvek u vrhu vlasti. :krstipd4:

Edited by Amigo
Link to comment
Share on other sites

Ali to je dobro, i on i Dačić isto. Služe samo da bulazne i da pevaju na uvce, ali se ne mešaju u svoj posao. Prava slika i prilika ovih čiji su predstavnici. Ko bi takve nesrecnike uopste uzimao za ozbiljno. Ipak je meni ovde naj lice ova sa uranijumom. Uranijum je do jaja. Možda je jedino Živadin Jovanović bio veći car :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Najodvratnija vlada u Vučić eri, prevazilaze sami sebe.

Vesić, Gašić, Martinović i Maja Gojković, kakve su to spodobe, prestrašno. i kao šlag na torti Dačić ministar inostranih poslova.

 

Btw, bio sam danas na protestu na Šodrošu, dosta mase, dobra energija, palo je guranje sa kornjačama, bez legitimacija naravno, koji čuvaju kineske izvodjače radova za koje ne postoji niti dozvola niti tabla šta se radi a pride nije uradjena ni studija o zaštiti životne sredine. 

 

Ovo u NS može ozbiljno da eskalira, ljudi su besni, sa sve više muda. Murije je bilo gomila, čak im je stigalo i pojačanje busom iz Vršca. 

Mislim da im nije bilo svejedno danas.

Edited by dulematic
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Grozno. Ova Vlada je dno dna. Najgora Vučićeva Vlada.

 

Ma šta mislili o Zlatiboru Lončaru. 100 puta je bolja opcija za ministra zdravlja od žene koja je radila nevakcinisana sa onkološkim pacijentima. Čekala je vakcinu iz Torlaka i tek onda je primila prvu dozu.

 

Sićve, rušitelj većine beogradskih ulica postavljen za ministra građevine. Da nije tužno bilo bi smešno.

 

Agent za marketing SuperNove oročio je i ovu Vladu, na godinu, godinu i po dana. Imam osećaj da će izbora-opštih biti već na proleće, uz BG izbore. 

 

Videćemo.. uostalom, ponovo je nevažno ko je u Vladi kada se samo jedan čovek za sve pita. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Sićve, rušitelj većine beogradskih ulica postavljen za ministra građevine. Da nije tužno bilo bi smešno.

 

Mislim da se AV sprda, opet će Vesić da vadi i vraća one kocke u centru grada.

 

1 hour ago, Helena said:

hm..promašili su joj resor...

 

 

Pre će biti da je promašila odeljenje. Ovo je ono kad slušaš nešto i može zazvučati kao da je okej, ali onda poslušaš ponovo i shvatiš da ništa nije okej.

Link to comment
Share on other sites

Onaj ko uopste hoce da slusa ovo manijakalno dranje duze od tri sekunde treba da vidi sta je sa njim :lol_2: Isto važi i za one koji hoće da ih ovakvi leče.

 

Inace, ove cvecke su postavljene zbog Makijavelija, da samo klimaju glavama. Neki će to raditi zato što su suludi, očigledno, a neki da pune koferče, ali za to će služiti.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Quote

A meni se čini da je strah najveća sramota ovog svijeta i najveće poniženje čovjekovo. Izmahnut je nad njim, kao bič, uperen u grlo, kao nož. Čovjek je opkoljen strahom kao plamenom, potopljen njime kao vodom. Plaši ga sudbina, plaši ga sutrašnji dan, plaši ga vladajući zakon, plaši ga moćniji čovjek, i on nije ono što bi htio biti, već ono što mora da bude. Umiljava se sudbini, moli se sutrašnjem danu, poslušno ponavlja zakon, ponizno se smiješi mrskom moćnom čovjeku, pomiren da bude nakazna tvorevina sačinjena od straha i pristajanja.

 

Meša Selimović, Tvrđava

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Onaj ko uopste hoce da slusa ovo manijakalno dranje duze od tri sekunde treba da vidi sta je sa njim :lol_2: Isto važi i za one koji hoće da ih ovakvi leče.

 

Inace, ove cvecke su postavljene zbog Makijavelija, da samo klimaju glavama. Neki će to raditi zato što su suludi, očigledno, a neki da pune koferče, ali za to će služiti.

 

Bas sam to pomislila. Sta se drenja kao da prodaje nesto. Usi me zabolele. Profesorka psihologije... pa nije ni cudo da su svi kolektivno osamuceni kada takvi lece. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Amigo said:

 

Neces mozda verovati, ali slicno se rotiraju i u Kanadi.  Politicari su djubrad generalno.

 

Ja manje vise ne poznajem te ljude, pa ne mogu nista reci za vecinu njih, osim da ne kontam kako je Vulin uvek u vrhu vlasti. :krstipd4:

Rade na procenat: pola piju, pola AV daju. Ko hoce u SNS ili u vladu, mora da dovede sponzore, A do sponzora se dolazi koruptivnim radnjama, ucenama, zastrasivanjem. Pukle su sve civilizacijske brane, odavno. SNS je firma koja manipulise politickim trzistem, narodom, drzavom, sve ostalo je shuplja fasada. Ima sve vise besnih gradjana koji prete blokadama na sve strane, ne interesuje ih medjunarodna politika, interesuje ih 100 m neizgradjenog puta, miniranje planine, rudarenje, unistavanje zivotne sredine, Bg na vodi, NS na vodi.....Imam osecaj da se vlast valja ulicama samo nema ko da je pokupi, ne moze 1 Chuta da stigne kod svih besnih i prevarenih. Kad pocne da duva ledena koshava, i ovi slepi ce progledati?

Nece. 

Mozda hoce?

Pojma nemam, ovo je Srbija, balkanski karakazan. 

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Secam se Tanje Miscevic iz vremena od pre petog oktobra, kao jedne od koordinatorki programa Zene to mogu u kom sam i sama aktivno ucestvovala, a koji je trebalo kao da osnazi zene u politici i drustvenom zagovaranju, posebno nas na lokalu. Secam se da su se u pauzama svih tih kurseva i sastanaka, sve koordinatorke aktivno druzile s nama ”provincijalkama”, interesovale ih nasa iskustva i tako to, samo je Tanja Miscevic uvek bila nekako uzdrzana i zauzeta necim vaznijim od caskanja s nama. Iz ove perspektive, rekla bih da je ta i tada, bas kao i sada, ”samo radila svoj posao”, ko god da placa, sto vise to bolje. Fuj!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Amigo said:

 

Neces mozda verovati, ali slicno se rotiraju i u Kanadi.  Politicari su djubrad generalno.

 

Ja manje vise ne poznajem te ljude, pa ne mogu nista reci za vecinu njih, osim da ne kontam kako je Vulin uvek u vrhu vlasti. :krstipd4:

Nisam odgovorila Amigu: Vulin je bio blizak Miri Markovic u JUL u, Markovicka je dobila politicki azil u Moskvi, ergo, Vulin preko nje ima dobre kontakte sa Moskvom i to je njegov politicki miraz sa kojim trguje.

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

Samo da pozdravim Gocu Čomić, Goco znam da čitaš. Dvadesetak godina korektnog bavljenja politikom, i jako lep angažman tokom Miloševića, pomalo bezličan - ali ipak pozitivan angažman tokom 2000tih i borba za rodnu ravnopravnost, neke lepe inicijative... Sve je to zauvek zaboravljeno, ostaješ jedan od naprednjačkih listića toalet papira, poput Tasovca, Verbića i ostalih.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:

Samo da pozdravim Gocu Čomić, Goco znam da čitaš. Dvadesetak godina korektnog bavljenja politikom, i jako lep angažman tokom Miloševića, pomalo bezličan - ali ipak pozitivan angažman tokom 2000tih i borba za rodnu ravnopravnost, neke lepe inicijative... Sve je to zauvek zaboravljeno, ostaješ jedan od naprednjačkih listića toalet papira, poput Tasovca, Verbića i ostalih.

 

Samo da dodam: Goco, pala si u fotofinisu, makar si ti morala da prepoznas lazi i manipulacije, ako vec ovi umetnici i naucnici nisu. 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...