Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, threepwood said:

 

Ballsack sports je fake news stranica. Sprdnja u stilu njuz.net-a ili Oniona. Nije stvarno ovo izjavio.

 

Kad vec ne citate Zorexa.

ESPN i ostale stanice su prenele kao da je prava vest, nadam se da je fake news. Sada proverih, i jeste fake news :classic_biggrin:

 

https://www.commercialappeal.com/story/sports/nba/grizzlies/2022/07/11/ja-morant-michael-jordan-comment-espn-mistake-taylor-rooks-bleacher-report-apology/10034230002/

 

Tako, hvala tebi i @zorex-u. Nešto i meni bilo malo sumnjivo, jer je baš bio debilan komentar. A za nas i ESPN:

 

spacer.png

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

@freethrow, stekao sam utisak da kaos ne mrzi nacin na koji igraju dubsi a ni stephandića, već neki kombo zazinog povređivanja čave, drejmondove umetnosti podkastovanja i nečeg trećeg, možda dolaska duranta. tj mislim da nije anti-fan dubsa, nego mangupa u redovima, što bi rekli na random sastanku komiteta.

 

Ma ne mrzim ja nikog, čak ni Draymonda, mada mi je on svakako najneomiljeniji igrač u ligi. Ja Dubsima mogu samo da se poklonim kako igraju svih ovih godina, bio bih kreten kad bih njih nipodaštavao, šta onda koji moj pratim košarku, ali nikad nisam simpatisao tu franšizu, a Steph mi nije simpatičan već sam isticao zbog čega - voli da glumi nekog mangupa i dečka iz hooda a stoji mu kao Čučkoviću strukirano odelo. Dolazak Durenta svakako nisam mogao da gledam blagonaklono. Zaza mi je čak pre povređivanja Kawhija bio simpa sa njegovom velikom glavom, modnim stilom Borata i broken englishom, bio je fajter ali tu se malo previše uživeo u ulogu. Mislim da su Spursi tada imali legit šansu da izbace Dubse da se to nije desilo, Kavajo je tad bio monstrum. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Je li moguce da si propustio zicer Ace of Base ?

 

mryeo sam ace of base i 2anlimitida vise nego kaos dubse 😐

trece sam najvise mrzeo one sto pevaju two princes, spin doctors majkeimgaspalim

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Oduzio se ovaj trejd Brogdona u Boston tj. medicinski pregledi za igrace ukljucene u ovaj trejd i zbog toga se ceka oko Aytona. Indijana mora imati orostora u salary capu da bi ponudila offer sheet za Aytona mada se pominje i moguci S&T.

 

Bice da su drekavci u pitanju.

 

I taj posao je ozvanicen, ovo postaje komicno. Da se samo to cekalo vec bi imali spremljen ceo ugovor odavno...

 

Iako nesto ne mirisem Aytona sokiran sam qrcoboljom koja vlada u ligi za njim, kad se uzmu godine i sve u obzir ne mogu da se ne zapitam da li ima pozadina cele price.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LordOfTerror said:

Iako nesto ne mirisem Aytona sokiran sam qrcoboljom koja vlada u ligi za njim, kad se uzmu godine i sve u obzir ne mogu da se ne zapitam da li ima pozadina cele price.

 

 

Ja odavno priželjkujem ovakvu situaciju, ne za samog Ajtona o kome ne mislim ništa loše, nego za more drugih koji precenjuju sebe.

 

Dosta puta sam rekao, suluda preplaćivanja će se smanjiti kada nekoliko vezanih igrača ne nađu budale koji će to dati. A to je do sada uvek bio slučaj, matična ekipa odbije, ali se nađe neko drugi da plati. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Dosta puta sam rekao, suluda preplaćivanja će se smanjiti kada nekoliko vezanih igrača ne nađu budale koji će to dati. A to je do sada uvek bio slučaj, matična ekipa odbije, ali se nađe neko drugi da plati. 

 

te budale su ekipe kojima treba dobar igrač (i publika da kupi karte) ali nisu među 3-4-5-6 klubova u koje FAs dolaze rado. 

u suštini, velika većina lige.

 

a suluda preplaćivanja su usko povezana sa rastom salary capa i zaradom koju dobiješ od tog pojedinačnog igrača po sezoni & ne daj bože, uspeha ekipe

---

naravoučenije: suluda preplaćivanja su tu da ostanu i biće uglavnom srazmerna rastu salary capa a kada je FA kontekst takav da ti treba jako xy tip igrača a FA ponuda je siromašna, biće ekstremnog preplaćivanja, koje je naravno jednokratno, tj za tu sezonu.

---

na kraju krajeva, pričamo o užasno bogatim pojedincima, kojima ta bball franšiza uglavnom nije osnovni biznis, tako da ne znam zašto bi se iko potresao oko toga što 30ak ultra-bogataša preplaćuje (a ne preplaćuje u širem kontekstu) 100ak likova koji teraju loptu i slišaju pop-trap ili trap-turbo-folk.

 

splavovi su meka i medina, samo nek' se okreće turbina ili kako ide već

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ja odavno priželjkujem ovakvu situaciju, ne za samog Ajtona o kome ne mislim ništa loše, nego za more drugih koji precenjuju sebe.

 

Dosta puta sam rekao, suluda preplaćivanja će se smanjiti kada nekoliko vezanih igrača ne nađu budale koji će to dati. A to je do sada uvek bio slučaj, matična ekipa odbije, ali se nađe neko drugi da plati. 

Slazem se mada mislim da je nesto tako jako daleko.

 

Svi su tu povezani kao creva i ima gomila usluga, u krajnjem slucaju gadjaju se tudjim novcem. Zasto bi stedeli gloginje?

 

Neki Begli je dobio 13 miliona na 3 sezone na bazi nicega. Stric Brunson na osnovu jednog dobrog PO ispraznio banku, uhlebio pola familije i spickao Niksima 5+ pikova...

 

Kao sto nisam verovao u pricu da je Ayton nova meta NBA lige i univerzalna mitska puma koja je u stanju uvek bude na terenu, protiv svakog small balla i ujedno Janis stoper i trpac sa posta.

 

Sto se sve pricalo posle vodstva od 2-0 u finalu i pre planiranja organazije kobnog rostilja.

 

Isto tako mi smrdi prica da od jednom ni jedna ekipa u ligi nece da potpise prilicno dokazanog i mladog igraca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

 

Bice da su drekavci u pitanju.

 

I taj posao je ozvanicen, ovo postaje komicno. Da se samo to cekalo vec bi imali spremljen ceo ugovor odavno...

 

Iako nesto ne mirisem Aytona sokiran sam qrcoboljom koja vlada u ligi za njim, kad se uzmu godine i sve u obzir ne mogu da se ne zapitam da li ima pozadina cele price.

 

 

Tek kad odradi medicinske preglede, onda trejd postaje zvanican i Indijana ima dovoljno prostora u salary capu da potpise Aytona.

Link to comment
Share on other sites

Proslo je 10-ak sati od kako je Brogdon prosao preglede, pre toga su imali 7 dana, ne mislis da vec odavno ugovor bio na stolu samo bi se cekalo formalno?

 

Pri tom jos 15 ekipa moze da napravi prostor u capu za 15 minuta da zaista zele Aytona.

 

Ocigledno se tu nikome ne zuri, niti bi nesto zalili da ga neko polupi u medjuvremenu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

te budale su ekipe kojima treba dobar igrač (i publika da kupi karte) ali nisu među 3-4-5-6 klubova u koje FAs dolaze rado. 

u suštini, velika većina lige.

 

a suluda preplaćivanja su usko povezana sa rastom salary capa i zaradom koju dobiješ od tog pojedinačnog igrača po sezoni & ne daj bože, uspeha ekipe

---

naravoučenije: suluda preplaćivanja su tu da ostanu i biće uglavnom srazmerna rastu salary capa a kada je FA kontekst takav da ti treba jako xy tip igrača a FA ponuda je siromašna, biće ekstremnog preplaćivanja, koje je naravno jednokratno, tj za tu sezonu.

---

na kraju krajeva, pričamo o užasno bogatim pojedincima, kojima ta bball franšiza uglavnom nije osnovni biznis, tako da ne znam zašto bi se iko potresao oko toga što 30ak ultra-bogataša preplaćuje (a ne preplaćuje u širem kontekstu) 100ak likova koji teraju loptu i slišaju pop-trap ili trap-turbo-folk.

 

splavovi su meka i medina, samo nek' se okreće turbina ili kako ide već

 

 

Ne postoji šansa da "kupim" ovu logiku, sa kojom se pojedine ekipe zakopavaju do mere da godinama ne mogu da budu relevantni. I kao posledica svega, konstantna pomeranja kepa, jer niko više ne može da sastavi ekipu.

 

Kada bi se ta praksa prekinula, isti ti dobri igrači bi išli u iste te osrednje ekipe, samo bi eto umesto za 30 igrali za 18-19 miliona godišnje, pa jbg, valjda će preživeti sa time.

 

Opet kažem, sva ta priča sa preplaćivanjem će tek da stigne na naplatu u godinama koje dolaze. Osim ako se kep bude povećavao do besvesti.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Proslo je 10-ak sati od kako je Brogdon prosao preglede, pre toga su imali 7 dana, ne mislis da vec odavno ugovor bio na stolu samo bi se cekalo formalno?

 

Pri tom jos 15 ekipa moze da napravi prostor u capu za 15 minuta da zaista zele Aytona.

 

Ocigledno se tu nikome ne zuri, niti bi nesto zalili da ga neko polupi u medjuvremenu.

 

 

Ja nigdje nisam procitao da je prosao Brogdon medicniske preglede. Ocekivalo se juce ali izgleda da nije jos odradjeno. FO Indijane se sastao sa Aytonom juce.

 

Kako mislis da tih 15 ekipa napravi 30 miliona slobodnog u salary capu? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Čak i kada prođe taj trejd Brogdona, Indijana će imati max 23m da potpiše. Bilo bi ludački da ga dobiju za recimo 105/4, u tom slučaju, ja ne vidim zašto to Finiks ne bi izjednačio.

Imace vise, oko 26 miliona prostora ali mogu da se oslobode 1 ili 2 ugovora za jos 3-4 miliona vise. 

Zato i gledaju mozda S&T da odrade, u tom S&T Turnerova plata je dovoljna da se odradi S&T.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Ja nigdje nisam procitao da je prosao Brogdon medicniske preglede. Ocekivalo se juce ali izgleda da nije jos odradjeno. FO Indijane se sastao sa Aytonom juce.

 

Kako mislis da tih 15 ekipa napravi 30 miliona slobodnog u salary capu? 

 

 

Tako sto bi napravili, da se neki Middlton sa 30 godina pojavi na pijaci mislis da bi 7 dana dzudzao jer niko nema prostora u salary capu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...