Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

barrett nazalost nije jedina opcija uz brda pikova; da sam ainge, trazio bih neki kombo quickley + grimes + jericho sims,eventualno deuce, sve igraci sa dobrim two-way karakteristikama 

 

either way, ne vidim kako ovo moze dobro da se zavrsi. 

 

edit

inače, puno jača vest mi je juče bila to da su satanini svedoci iz majamija zainteresovani za reddisha; 

ekipu koja je imala najbolji skor interesuje cam ali knicksi zato ne mogu da nađu minute za njega u kontinuitetu

 

 
 
++
 
Quote

the photo: Cam looks like he's heard trade rumors and he doesn't want to be traded. Obi looks goofy as usual "don't worry be happy". IQ looks like a suburban New Yorker thinking he's dressed cool to go downtown. Julius looks like he has brainwashed himself to believe he is "the man" on the Knicks and always will be. JuJu's kid is the happiest person in the photo - which is as it should be.

 

FXL-s-OVUAAfIBd?format=jpg&name=small

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Zna Heat šta valja, posebno su majstori da naprave dobre igrače sistema. Reddish je potencijalno kvalitetno 3D krilo - size, wingspan, dobar šut.

 

Pozitivna je stvar kod Mitchella što je i dalje relativno mlad igrač. Ima vremena da ispravi neke nedostatke, a i da ih ne popravi i dalje je u top5 igrača na svojoj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Zna Heat šta valja, posebno su majstori da naprave dobre igrače sistema. Reddish je potencijalno kvalitetno 3D krilo - size, wingspan, dobar šut.

 

naravno da znaju, nego mi je smešno kako oni imaju vremena, prostora i živaca a knicksi jok, pošto jure interplanetarnu titulu

možda dečko ispadne iz lige za par godina ali takav specimen se ne propušta bez da  testiraš

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

FXL-s-OVUAAfIBd?format=jpg&name=small

 

 

Rendl se opasno osušio sad nije bivo nego muflončić

 

Što se tiče ovog trejda ne znam šta da mislim, u suštini šta god da daju osim Bereta nije toliko strašno još ako se Rendla ratosiljaju idealno. 

 

Vidim I ovde na forumu već je počelo kao da je taj Mičel neka teška kanturina, rupa u odbrani... al dobro tako je i Brogdon bio invalid koji odigra trećinu sezone max dok ga nije Boston pokupio onda je odjednom to postao najbolji trejd u istoriji standardno itd. 

 

Imao je onaj brutalan obračun u plejof balončiću sa Marejom posle toga ne nešto spektakularno, zna se i da nije nešto zadovoljan bio tamo a i ko ne bi bio da mora da živi u juti + ta svađa sa goberom svakako da je uticala na igru...e sad rođen je NY mogu i njegovog oca da zaposle kao Brunsonovog ćaleta, ima i Furnijea da se svađa na francuskom 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Bobby Shurda said:

al dobro tako je i Brogdon bio invalid koji odigra trećinu sezone max dok ga nije Boston pokupio onda je odjednom to postao najbolji trejd u istoriji standardno itd. 

brogdon je dosao u poslozenog finalistu, koji ga je dobio skoro pa za dz

ne vidim kako to ima veze sa ovim potencijalnim trejdom

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Shurda said:

 

Rendl se opasno osušio sad nije bivo nego muflončić

 

Što se tiče ovog trejda ne znam šta da mislim, u suštini šta god da daju osim Bereta nije toliko strašno još ako se Rendla ratosiljaju idealno. 

 

Vidim I ovde na forumu već je počelo kao da je taj Mičel neka teška kanturina, rupa u odbrani... al dobro tako je i Brogdon bio invalid koji odigra trećinu sezone max dok ga nije Boston pokupio onda je odjednom to postao najbolji trejd u istoriji standardno itd. 

 

Imao je onaj brutalan obračun u plejof balončiću sa Marejom posle toga ne nešto spektakularno, zna se i da nije nešto zadovoljan bio tamo a i ko ne bi bio da mora da živi u juti + ta svađa sa goberom svakako da je uticala na igru...e sad rođen je NY mogu i njegovog oca da zaposle kao Brunsonovog ćaleta, ima i Furnijea da se svađa na francuskom 

 

šta kaže bata-šurda, jel' bi moglo ovo da prođe kod aingea, plus beskonačni niz pikova?

druga opcija je da podamo rosea i grimesa umesto fourniera i nekoga od omladine.

ja bih voleo da zadržimo grimesa makar. 

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=2bq8n998

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

šta kaže bata-šurda, jel' bi moglo ovo da prođe kod aingea, plus beskonačni niz pikova?

druga opcija je da podamo rosea i grimesa umesto fourniera i nekoga od omladine.

ja bih voleo da zadržimo grimesa makar. 

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=2bq8n998

 

Šta znam, mislim da njima najbitnije da dobiju gomilu pikova pogotovo okuražen sa onim trejdom Gobera... to koje će igrače da dobiju je manje više nebitno za njih po meni, ti iz Niksa su već matori za standarde rebild tima čak i Sims ima 23 godine, što se Grajmsa tiče ide mu po meni karijera u tom smeru Denija Grina kao što sam rekao kada su ga draftovali, meni je ok to ali nije sad neki igrač da bih baš nešto se cimao da ode to je neki igrač kog kada napraviš neku ozbiljniju po ekipu možeš da nađeš među tim veteranima.

 

Ja bih od ovih zadržao eventualno Simsa iako nije mlad toliko jer može potencijalno da bude jako koristan na tom nekom smešnom ugovoru pogotovo što mi je MitchRob jako klimav po trenutnom stanju dok se ne dokaže suprotno štobsreklo. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

Šta znam, mislim da njima najbitnije da dobiju gomilu pikova pogotovo okuražen sa onim trejdom Gobera... to koje će igrače da dobiju je manje više nebitno za njih po meni, ti iz Niksa su već matori za standarde rebild tima čak i Sims ima 23 godine,

 

ne slažem se da je nebitno koje igrače dobijaju, jer ta gomilica pikova, teško da i jedan može da se probije niže od 7-10 na draftu

 

što se godina tiče, quickley npr ima 23 god ali je već pokazao priličan napredak i u odbrani i u igri 2na2, dok mu je kod šuta napredak u decision-makingu neophodan ali izgledan. grimes, quickley i obi nisu igrači kojima će trebati još par sezona, ovo je ta koja je make or break a ugovori su jeftini i taman na dve godine, da nemaš dramu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grizliji sinoć u letnjoj ligi startovali i najveći deo utakmice igrali sa petorkom gde je najniži igrač Roddy 197, a svi osim njega preko 205. Ubacili 120, dobili 35 razlike i leteli po terenu.

Rekao sam odmah da su zanimljive igrače draftovali (Roddy i LaRavia), uz Zairea Williamsa i Aldamu od prošle godine, franšiza koja radi odličan posao na draftu. Ako se pokaže da je povreda JJJ-a ozbiljnija, imaće i prostora da iskoče u prvi plan i dokažu se.

 

Naravno, u SL ekipi im je i Lofton koji ipak uvek odnosi show.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...