Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

@AgroLaki, kakva je situacija na kings redditu sada?

 

Koncenzus je da se sve odvija po planu, dali smo sophomore 13. pika za dvostrukog All stara, los Badijev ugovor i Tristaca za 2 igraca, takoreci opljackali smo ih, FO radi odlican posao. 

 

Spoiler

image.png.02be7bf6d41b7276a4be33bff3ba7139.png

Spoiler

image.png.ec2aac5a235fcd6f5645081ea4082487.png

 

 

42 minutes ago, Barkley#34 said:

@AgroLaki Šta misliš, šta će biti sa Rašom Holmsom sad? Vidim da je očekivano malo igrao sinoćke, a sumnjam da će pristati na ulogu bekapa u lošem timu.

Bas se ocekivalo da bude trejdovan, pominjao se Sarlot, ali sad nemam pojma sta ce biti, kao da bilo sta kod nas ikad ima smisla. 😄

Edited by AgroLaki
  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Taj isti sub je hteo da izvrsi grupni harakiri posle trejda. 
Holms je realno bekap nema on kvalitet za startera.

Ma aronija brate malo ovo ono.

 

1 hour ago, Barkley#34 said:

Šta znam, ne gledam ga već nekoliko meseci ali iz prethodno viđenog mislim da ima kvalitet da bude startni c u lošijim do manje lošijim ekipama i bekap u PO timovima.

Ma starter samo kod neke tenkovske brigade.

To je problem Sacramenta, ima tu nekog talenta, ali svi su averidzare.

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2022 at 12:07 AM, Dracarys said:

Minesota malo ima sreće, baš im je zapalo da igraju večeras i sutra uveče protiv Kingsa. Jeftine dve pobede više na kontu. Mogu polako da spremaju napad i na TOP6.

 

Govori se da će biti aktivni na dedlajnu kako bi dodatno pojačali ekipu.

 

 

Da se vratimo na temu rostera Kingsa, potrebno je više od Foksa i Sabonisa kako bi se igrao plej of na zapadu. Nisu sedeli skrštenih ruku ni Pelikani koji su se pojačali CJM-om.

Dovoljno jer reći da je trenutno 7 ekipa Minesota, a 8 Lejkersi. Klipersi su deveti koji opet igraju sjajnu košarku i bez Kavaja i Džordža. Veoma je težak put do plej ofa, jer treba da pobede dve baš jake ekipe u plej inu. 

mi smo osmi samo do ol stara posle krecemo ka prvom mestu. nemoj nas u isti kos sa ovom boranijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

osim sto je sa klutch mafijom sastavio krs ekipu, james se ne moze puno kriviti za bilo sta. covek i dalje igra kao zmaj, pogotovo za svoje godine. neverovatno mi je da se njemu bilo sta prebacuje kada je igra u pitanju. cini se da on nije obican veteran koji kako vreme prolazi i igra manje i ima slabije brojke, nego mora ovako jer kako vidimo, ni to cak nije dovoljno dobiti ovakve blazerse. par ovakvih rezultata i ne bi me cudilo da opet 'povredi' nesto i zavrsi sezonu. davisu je ionako dovoljno da malo jace otvori vrata i vec je 2-4 nedelje out. imace par meseci da smisle kako da trejduju westbrooka. moci ce i novi, 2029. pick da trejduju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, drperce said:

Ima neko da nadje koliki procenat suta ima protivnicki igrac kad ga cuva Bron? Pre par nedelja procitah da je blizu 70% ali cisto sumnjam da je to tacno i ako se steka u odbrani level pro

 

https://www.nba.com/stats/players/defense-dash-overall/?CF=PLAYER_NAME*E*lebron&Season=2021-22&SeasonType=Regular Season

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, gggggggg said:

osim sto je sa klutch mafijom sastavio krs ekipu, james se ne moze puno kriviti za bilo sta. covek i dalje igra kao zmaj, pogotovo za svoje godine. neverovatno mi je da se njemu bilo sta prebacuje kada je igra u pitanju. cini se da on nije obican veteran koji kako vreme prolazi i igra manje i ima slabije brojke, nego mora ovako jer kako vidimo, ni to cak nije dovoljno dobiti ovakve blazerse. par ovakvih rezultata i ne bi me cudilo da opet 'povredi' nesto i zavrsi sezonu. davisu je ionako dovoljno da malo jace otvori vrata i vec je 2-4 nedelje out. imace par meseci da smisle kako da trejduju westbrooka. moci ce i novi, 2029. pick da trejduju.

Koliko si puta gledao Lakerse ove sezone?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...