Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, gggggggg said:

ne mora ovo nista znaciti. 

 

inace, razlika izmedju proslog leta i ovog sto dolazi je da ce potencijalno tri bolja igraca od simmonsa biti na trzistu (beal, harden, lillard, pa mozda i irving...).

Videćemo, ali za sada veoma miriše da će ga ostaviti za ofsezonu.

 

Mislim da će Mori ubediti Embida da bace ovu sezonu niz vodu (ili ga je već ubedio) i da na leto prave šampionsku ekipu. Sada da li će se ta kocka isplatiti, veliko je pitanje. Da budemo realni, ako ne dovedu nekog ol stara umesto Bena do dedlajna, oni nisu nikakvi konkurenti za titulu, već sa navedenim igračima bi bili neuporedivo bolji. Samo bi džaba trošili resurse.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam samo koliko glup treba da bude da mislis da ce bilo kakav paket biti bolji posle godinu dana ovog mucenja?

 

Top 30 igraca su verovatno mogli da izboksuju na pocetku sezone, sada mogu da dobiju solidne rotacijske igrace. 

 

Posle godinu dana neigranja igraca sa totalno upitnom radnom etikom i havarisanom glavom? Pa to je tempirana bomba samo da preuzmes ugovor...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras nema ni Lebrona ni Davisa, a cak ni Monkica, znaci 30+ poraz u najavi...

Juce taman odgledam pred Filu (nadajuci se i misleci da igra udarni dvojac) Juzni Vetar 2 --> Ubrzanje  i nahajpujem se, kad ono vidim James ne igra. Inace sve preporuke za film, Baca je najjaci lik u domacoj kinematografiji i tako to, Dejvis je odigrao odlicnu tekmu, ali nece ici ovako nikako, preslikana sezona kao prosla gde nam je u ovom slucaju neki maximum upad u plejof kroz plejin i to osmi seed, odmah sa Finiksom, i ovog puta sa zdravim LBJ+Davisom max nam je 2 tekme, bez jednog od njih metla lagana... Ne verujem u nikakve magije niti post all-star sklop, nikad se nije desilo da sa ovakvim turbulencijama i raspadanjima na svim nivoima ekipa ista znacajnije uradi, ova ekipa ni po jednom parametru ne zasluzuje da igra plejof...

 

 Gledacu tekmu vcrs u Sarlotu, cisto da se smejem Vestbrukovim dijabolizmima

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dracarys said:

 

Sve bi to bilo u redu da nisu pokušavali već u ofsezoni da ga trejduju, a razlika će biti samo u godinu dana neigranja košarke. Što ćemo priznati da se na svakom košarkašu oseti dosta.

 

Trebace mu vremena da namesti ruku 😆

Kad ti rukometas zajebava fransizu znas da si u buli

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gggggggg said:

prosle godine su bili prvi, sada se grcevito bore za top6. ako to ne pokazuje kakav je igrac, onda ne znam...:default_coffee:

 

Brzo se zaboravilo da je za vreme zalečivanja Embiidovih rana u prošloj regularnoj sezoni glavu iznad vode Filadelfiji držao upravo Simons.

Link to comment
Share on other sites

cam johnson. jedan od onih pametnih igraca koji igraju ovaj sport na pravi nacin. a kad se samo setim kako su polivali govnima jamesa jonesa kad ga je birao na draftu.

 

generalno, nukleus booker - ayton - bridges - johnson treba sacuvati po svaku cenu (can you hear me, sarver!), to je ekipa koja ce biti u vrhu narednu dekadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Most Valuable Role Player

 

Seth Curry knew he’d never be the focal point of an NBA offense like his brother, Steph, so he modeled his career after his father, Dell. Through his own historic shooting, he’s become the perfect blend of the two: the role player that every superstar wants to play with.

By Rob Mahoney  Jan 27, 2022, 3:30am PST

 

https://www.theringer.com/nba/2022/1/27/22899594/seth-stephen-dell-curry-philadelphia-76ers

 

SethCurry_Artwork_3200x1800.0.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

cam johnson. jedan od onih pametnih igraca koji igraju ovaj sport na pravi nacin. a kad se samo setim kako su polivali govnima jamesa jonesa kad ga je birao na draftu.

 

generalno, nukleus booker - ayton - bridges - johnson treba sacuvati po svaku cenu (can you hear me, sarver!), to je ekipa koja ce biti u vrhu narednu dekadu.

Docekasmo i Shameta napokon jednu spomena vrijednu statistiku.procitah da mu se procenti šuta dosta dižu u drugom dijelu sezone. Bar je tako slučaj u zadnje dvije sezone. Navodno smo zainteresirani sad za još jednog sharp shootera.i da treba pohvaliti Wolvse. Ima tu dosta zanimljivih igrača. Resilient ekipa.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Mali je uzorak, ali cini se da je za Bogdana mozda bolje da ulazi sa klupe, moze da dodje do lopte od Younga.  

 

Može on i sa Trejom (setimo se prošle sezone), uklopili su se, ali da, za njegovu individualnu statistiku je verovatno bolje da vodi 2nd unit.

Ja nekako više volim da ga gledam sa Jangom 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

22fa71d2-0fe0-401a-90b5-d8fd8715da7e_tex

Izgleda naši čitaju ovaj forum i namjere kiborga da nas single handed poprska ili šta već.mozda ako uspije sprinklere ukopcati nakon AS 🤔

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...